Lunární kalendář manikúra pro červenec 2019

,

Naše pera vyžadují pravidelnou údržbu. Jen tak si zachovávají atraktivní vzhled. Ale to není vhodné každý den. Chcete-li zjistit, zda se chcete přihlásit k manikérce, nebo musíte trochu počkat, podívejte se na lunární kalendář. Zde naleznete podrobná doporučení odborníků.

Kalendář lunární manikúry a pedikúry na červenec 2019

Jaké dny daného měsíce jsou pro manikúru příznivé?

1. července. Pro ořezávání špiček nehtů je to skvělý den. Světlé barvy jsou vítány. Hřebíky mohou být zdobeny jiskry a kameny. Váš kreativní a odvážný přístup ocení životní prostředí.

2. července. Aby se předešlo drobným poraněním a nepředvídaným zraněním, nedoporučuje se cvičit nehty. Vydělané škrábance se budou léčit bolestně a po dlouhou dobu. Zastavte svůj výběr bezbarvého smaltu, světlý lak odložený na jiný čas.

3. července. Výborné období, ale pouze pro neřízenou manikúru. Neměli byste provádět žádné další manipulace s měsíčky. Jinak můžete přitahovat nemoci a chudobu.

4. července. Změnit délku nehtů je dobrý den. Zastavte burgundské, fialové a fialové odstíny. Tyto barvy mohou zmírnit nespavost, bolesti hlavy a normalizovat krevní tlak.

5. července. Ráno jděte do salónu krásy. Velká nálada získaná z procedur vás bude následovat po zbytek dne. Večer se postarejte o své ruce.lehkou masáž, koupel s mořskou solí.

6. července. Dobrý čas na pedikúru a manikúru. Po návštěvě kosmetického salonu najdete skvělou pohodu, v životě se objeví více něhy a romantiky, zlepší se vztahy s kolegy a přáteli. Zastavte se na odvážném designu, neobvyklém tvaru nehtů a světlé barvě laku.

7. července. Snažte se vyhnout naostřeným nehtům dnes. Dejte si nehty srpek. Záporná energie bude přitahována ostrými rohy.

8. července. Dobrá doba pro řezání špiček nehtů. Astrologové tvrdí, že zkrácení jejich délky může zvýšit sexualitu a přitažlivost, stejně jako dát důvěru v jejich vlastní schopnosti.

9. července. Neměňte délku nehtů. Opravte stávající manikúru, odstraňte kůžičku. Leštění poskytne dobrý výsledek. Nejprve naneste na nehtovou desku kosmetický vosk a poté je vyleštěte speciálním pilníkem na nehty.

10. července. Postarejte se o zdraví nehtů. Desky na nehty se mohou zbarvit do barevného laku. Nastal čas na bělení. Udělejte si koupel na bázi citronové šťávy a mořské soli. Můžete přidat lžičku peroxidu vodíku. To urychlí vzhled požadovaného výsledku.

11. července. Neprovádějte žádné experimenty na nohou a rukou. Během manikúry existuje možnost zranění. Lak na nehty neplatí, nechte je odpočívat. Výplňový smalt nebo ošetřující olej budou právě tak.

12. července. Dnešní návštěvaKosmetický salon dokonale promítne váš vnitřní stav. Finanční situace se zlepší, v životě se objeví noví užiteční lidé. Techniky mozaikového a gradientního potahování budou výhodné.

13. července. Příznivý čas pro zdravotní a léčebné procedury. Razorite ruce, vmasírujte do nehtů regenerační sérum nebo vitamíny A a E. Před spaním použijte výživný krém.

14. července. Pro stříhání nehtů takový den není vhodný. Pomocí souboru procházejte trochu po okrajích, dávejte mu požadovaný tvar. Po delší dobu se vyhněte leštění nehtů.

15. července. Uprostřed léta může být lepší manikúra jen pedikúra. Pro péči o nehty a řezání je to nádherný den. Pokud je taková příležitost, navštivte salon krásy.

16. července. Nepříznivá doba pro jakoukoliv akci na nehtech. Omezte svou péči o koupele, nechte svého měsíčku trochu odpočinout.

17. července. Chcete-li dát nehtům krásný tvar a posílit nehtové talíře, měli byste v tento den navštívit manikérku. Nepoužívejte nutně barevný lak. Naneste transparentní podklad s mikroživinami a vitamíny.

18. července. Ráno si udělejte pedikúru a manikúru. Budete cítit nával vitality, energie a síly. Pokryjte úhledný tvar měsíčků pastelním odstínem laku.

19. července. Nechoďte do salónu krásy. Tato akce přinese jen zklamání. Váš názor se okamžitě změní, na jednu věc se nejde zastavit. Totéžnejvíce se stane s manikúrou.

20. července. Aktualizovat barvu nehtů a jejich tvar je velmi dobrý den. Studené tmavé barvy pomohou zlepšit vztahy s managementem, písečné světlé odstíny zbaví špatné nálady. Žlutý, karmínový nebo červený lak vám zajistí klid a důvěru.

21. července Klasické kánony budou vždy v poptávce. S třeskem bude vnímána jemná francouzská manikúra. Tmavé barvy se nejlépe vyhýbají. To platí jak pro lak na nehty, tak i pro oděvy. Od nich dýchá pochybnost a smutek.

22. července. Pro řezání nehtů tento den není nejlepší. Začnou se odlupovat a zlomit, mohou se stát křehkými. Po zkrácení délky se jejich růst výrazně zpomalí.

23. července. Nepříznivé období pro manikúru. Pokud to vaše nehty vyžadují, použijte soubor nebo buff pro drobnou korekci délky. Změkčete kůžičku a použijte oranžovou tyč k jejímu odstranění.

24. července. Pro péči o velmi dobrý čas. Vaše nehty se stanou lesklejšími a silnějšími, pokud se na každý hřeb aplikuje vyhřívaný vosk a poté je vyleštěte speciálním nástrojem.

25. července. Je dovoleno provádět jakoukoliv manipulaci s měsíčníkem. Pro každý postup bude zaručen pozitivní výsledek a účinek bude trvat dlouho.

26. července. Pro korekci nehtů a jejich stříhání je nevhodná doba. Postupem času se stanou nudní, začnou se lámat a odlupovat.

27. července. Náladové výkyvy pomohou minimalizovat chod do salonu krásy.Zastavte výběr na zelené, růžové a modré odstíny. Přinese mír a rovnováhu.

28. července. Dobrý čas na léčebné sezení. Rasparite nehty, pak platí pečující oleje na ně. Prstem otřete produkt konečky prstů a nechte je vsáknout. Takové manipulace urychlí růst nehtů a učiní je silnými.

29. července. Teď bude těžké se soustředit. Proto ráno, aby manikúru. Tím se nastavíte na pracovní postup a nenecháte se tak rozptýlit maličkostmi. Lak světlé odstíny pomůže rychle vyřešit úkoly.

30. července. Změna tvaru a délky nehtů je nádherné období. Vyberte si neobvyklé umění nail. Vaše představivost a odvaha jistě ocení okolí.

31. července Pro stříhání nehtů - špatný čas. Hroty můžete pouze mírně upravit. Zastavte na průhledném povlaku, odstraňte barevný lak.