Lunární kalendář manikúra pro prosinec 2019: příznivé a nepříznivé dny

,

Již od prvních prosincových dnů mnoho z nás začíná s přípravami na novoroční svátky. A kromě šatů a jídelního lístku si vezměte v úvahu myšlenky vhodné manikúry. A aby se ukázalo, že má vysokou kvalitu a přinášejí pozitivní život, musí to být v příznivých dnech.

Kalendář lunární manikúry na prosinec 2019

Které dny v prosinci lze označit za příznivé pro manikúru?

1. prosince. Špatný den pro návštěvu mistra. Vyhněte se stříhání nehtů. Ale vždy existují alternativní - procedury SPA. Zaregistrujte se právě teď.

2. prosince. Strávit čas setkání s nejlepšími přáteli, koníčky, prací. Nedoporučujeme provádět žádné manipulace s nehty dnes. Péče o svůj vzhled převést na jiný den.

3. prosince. Pokušení dostat se dnes k manikérce je, ale nedávají se této impulzivní touze. Nechte den projít bez experimentů na vzhledu, maximálně volným způsobem.

4. prosince. Nedoporučuje se stříhat nehty. Také dočasně je lepší experimentovat s jasným lakem a jakýmkoliv designem. Přeneste všechny své kreativní nápady na další den. K tomu bude výhodnější období.

5. prosince. Buďte připraveni na zklamání, pokud se dnes rozhodnete navštívit mistra manikúry. Existuje vysoká pravděpodobnost poškození nehtové desky, což může vést ke skutečnosti, že vaše energie bude oslabena.

6. prosince. Snažte se ovládat své činy a rozhodnutí.Na recepci k dnešnímu pánovi by se neměly zaznamenávat. Bude mnohem užitečnější navštívit lázeňský salon, masáže i nakupování.

7. prosince. Velký den experimentovat. Budete mít možnost vidět vše, co se děje kolem vás, když se původní vzory objeví na nehtech.

8. prosince. Chcete-li napsat manikúru, je to ten správný den. Udělejte si čas na svou krásu. Máte zaručené pozitivní dojmy a nové emoce.

9. prosince. Návštěva mistra je příznivý den. Zde můžete hovořit o svých nových vizích krásy a všechno toto přinese do života. Po procedurách se budete cítit inspirováni a budete ve vysoké náladě.

10. prosince. Astrologové říkají, že den je příznivý pro všechno nové a neobvyklé. Jsou dovoleny hrubé pokusy s odstíny a designem.

11. prosince. Měli jste někdy na nehtech nějaké vzory? Provádění experimentů není nikdy pozdě. Zeptejte se mistra, aby dal něco vzrušujícího, zajímavého a zvláštního. Určitě se vám bude líbit výsledek.

12. prosince. Vytvoření neobvyklého designu je skvělá doba. Navštívíte nával síly a energie. Ujistěte se, že se chcete setkat s přáteli. S nimi můžete sdílet své nápady a myšlenky.

13. prosince. Příznivý den pro všechny nové. Vyzkoušejte nové textury a odstíny. Pro dovolenou manikúru, můžete použít kamínky, třpytky a další dekorace.

14. prosince. Je čas na wellness procedury. Nezapomeňte odstranit lakypříležitost trochu se uvolnit. Make posilovací lázně, aplikujte živiny.

15. prosince. I když nechodíte k mistrovi. Hřebíky jsou nyní velmi křehké a všechny postupy s nimi jsou doprovázeny zvýšeným rizikem poranění. Kvůli oříznutí nehtových destiček riskujete ztrátu své životní energie.

16. prosince. Slavnostní nálada vás již zaujme. Proto je na čase přemýšlet nad novoroční manikúrou. Ale to ještě nedělej. Tento den slibuje odpad a nebezpečí zranění.

17. prosince. Čas není vhodný pro změnu obrazu. Všechny procedury v salonu krásy by měly být odloženy. Strávit volný čas dělat věci, které milujete.

18. prosince. Je možné, že se dnes budete cítit zavaleni a deprimováni. Nová manikúra je samozřejmě vyloučena. Spolu s oříznutými měsíčky, riskujete ztrátu energie, štěstí a financí.

19. prosince. Špatná doba pro chod do salonu. Udělejte si koupel na nohy pro měsíčky a nechte se hýčkat výživnou maskou.

20. prosince. Manikúra je nyní kontraindikována. Strávit čas intelektuálním vývojem, jít na výstavu, muzeum, divadlo nebo kino.

21. prosince. Obecně platí, že den je příznivý. Všechny experimenty s jejich vzhledem můžete bezpečně provádět. Manikúra neodmítá nové, neobvyklé nápady. V dnešní době se všechno dobře povede.

22. prosince. Návštěva pána vám dá spoustu pozitivních emocí. Jeho práce bude vynikající. Pro manikúruMůžete si vybrat libovolný design, tvar a odstín.

23. prosince. Pokud se dnes rozhodnete jít do salonu krásy, naplánujte si akci na první polovinu dne. Po obědě je lepší zůstat doma s rodinou.

24. prosince. Manikúra a pedikúra vám přinese opravdové potěšení. Rozhodněte se o jakýchkoli experimentech. Všechny budou úspěšné.

25. prosince. Chcete se potěšit? Jděte do salónu krásy. Čas na to je dokonalý.

26. prosince. Odpočiňte si, pijte bylinný čaj a zamyslete se nad svým novoročním obrazem. Zvláště slavnostní manikúra. Zítra bude dobré období pro vnější transformaci. Nenechte si to ujít.

27. prosince. Pedikúra a manikúra budou velmi úspěšné. Navíc můžete mluvit s vydatným mistrem duše a naučit se od něj hodně.

28. prosince. Pro manikúru je vhodný den. Nyní si můžete vybrat nejodvážnější návrhy, dekorace a barvy.

29. prosince. Dobrý čas na jakoukoliv změnu. Včetně změn vzhledu. Nezapomeňte na novou dovolenou manikúru.

30. prosince. Pro všechny procedury s nehty je to dobrý den. Nový design přinese do vašeho života hodně štěstí a finanční pohody.

31. prosince. Trochu zbývá před novým rokem. Pokud jste neudělali dovolenou manikúru, pak máte pár hodin. Nezapomeňte, že jak oslavovat svátek a strávit celý rok. Proto se s ním plně setkejte.