Lunární kalendář manikúry a pedikúry pro červen 2019 ve dne

,

Začátek léta je schopen potěšit teplem, zelení a dokonce i novými nápady na nehty. Ale musíte zvážit, že ne každý den je pro takové postupy stejně dobrý. Lunární kalendář vám řekne, kdy je lepší nahrávat na pána.

Manikúra a pedikúra pro lunární kalendář pro červen 2019

Jaké dny na začátku léta budou vhodné pro manikúru?

1. června. Pro pedikúru a manikúru dnes platí neutrální den. Můžete si udělat domácí zdravotní ošetření pro pera a měsíčku. Tyto manipulační hvězdy budou schváleny.

2. června. Kosmetický salon by dnes neměl být na seznamu vašich plánů. Jinak můžete ztratit vše, co bylo udržováno a vytvořeno po mnoho let. Může být narušena stabilita při práci a mohou vzniknout finanční problémy.

3. června. Příznivý den udělat pedikúru a manikúru. Takové postupy pomohou emocionální výbuchy. Je nezbytné, abyste to udělali před důležitým zasedáním. V tomto případě si můžete udržet své emoce pod kontrolou a nevybuchnout nic nadbytečného.

4. června. Jakékoliv působení na nehty bude neúspěšné. V důsledku jakékoli manipulace může být ohroženo zdraví. Zapojte se do praktické meditace a sebevědomí.

5. června. Udělejte si schůzku se svým stylistou. To pomůže přilákat další finanční příjmy. A peníze jako dobře udržovaná pera. Proto si pospěšte udělat tento den manikúru a spolu s pedikúrou.

6. června. Ti, kdonemůže si vybrat a je mezi dvěma světly, je nutné se přihlásit do salonu krásy. Během procedur můžete relaxovat a rozumně zvážit všechno. Hvězdy vás ochrání před bezmyšlenkovitými činy a unáhlenými rozhodnutími.

7. června. Dobrý den, aby se manikúra. Je lepší než hodiny rozdělit věci. Během těchto procedur budete moci o všem dobře přemýšlet, po kterém půjdete do usmíření, čímž ukončíte domácí konflikt.

8. června. Nevykonávejte schůzku s pedikúru a manikúru. Vyvarujte se této myšlenky, a tak se můžete vyhnout finančním problémům a problémům s existujícím majetkem.

9. června. Postupy pro pedikúru a manikúru povedou ke zlepšení obchodních partnerství. Zaměřte se na neutrální tóny laku. Matný povrch je vítán.

10. června. Je to období experimentování. To platí pro délku, tvar nehtů i barvu laku. Neobvyklý povlak, světlé barvy a dekorace pomohou zvýšit sebevědomí.

11. června. Nepříznivý den pro pedikúru a manikúru. Přeneste je do jiné doby. Budete se moci vyhnout peněžním ztrátám a nepředvídatelným výdajům.

12. června. Odmítněte navštívit manikúru. V opačném případě se můžete zavolat do problémů. V tento den budou všechny postupy s hřebíky špatně odrážet energetické pole.

13. června. Je nutné dbát na maximální opatrnost při propíchnutí předmětů, zejména nůžkami. Přijaté ránypřinese nepohodlí a bude se dlouho léčit. Lze provádět pedikúru a manikúru.

14. června. Dnes plánovaná manikúra se doporučuje převést na jiné datum. To vás ochrání před neshodami se svým partnerem a pomůže vám vyhnout se rodinným sporům. Neměňte délku a tvar nehtů. Při barvení je možné použít lak jakéhokoliv odstínu.

15. června. Seyachs je extrémně obtížné předvídat výsledek událostí, protože toky energie mají dvojí povahu. Manikúra provedená v tento den bude mít dopad na obchodní vztahy.

16. června. Vhodné období pro změnu obrázku. To je ideální okamžik, aby se neobvyklé a barevné nehty umění. Vnější změny pozitivně ovlivní vztahy s ostatními. Zvláště vhodné budou studené tmavé odstíny laku.

17. června. Manipulace s nehty je nežádoucí. Změnou jejich délky zkrátíte roky mládí. V tento den se zapojte do regeneračních procedur pro nehty.

18. června. Dobrý den ke změně tvaru a délky nehtů. Zvyšte nebo naopak. Váš vnitřní stav vám řekne. Po zákroku budete cítit klid a harmonii.

19. června. Příznivý den pro aktualizaci manikúry. Zaregistrujte se dnes k veliteli. Toto doporučení platí zejména pro svobodné lidi nebo pro ty, kteří se cítí depresivní.

20. června Příznivý den k posílení nehtů. Nasycené a jasné barvy laku budou aktuální. Po dlouhém manikúra, krásnánálada bude vaším společníkem.

21. června. Věnujte pozornost výživným maskám a relaxačním koupelím. Tyto manipulace na omlazení kůže rukou a restaurování nehtů vám poskytnou vynikající výsledek.

22. června. Úzkost a podrážděnost, které dnes máte, mohou být způsobeny nedostatkem energie. Aby se snížilo vnímání negativních trendů během dne, je třeba ráno udělat manikúru. Zaměřte se na světlé letní barvy - žlutá, modrá, zelená, červená.

23. června Pro manipulaci s nehty není dobrý den. Jakýkoliv postup může zničit vztah s blízkým, stejně jako přinést různé nemoci.

24. června. Věnujte pozornost své kůži, zejména kůži rukou. Vzhledem k vlivu ultrafialových paprsků je náchylný k dehydrataci. Na nohy a ruce naneste krém s vitaminem E nebo výživnou maskou. Když jdete ven, nezapomeňte používat přípravky na ochranu před sluncem.

25. června. Chcete-li se uvolnit od obvyklých věcí a změnit situaci v blízké budoucnosti, udělat pedikúru a manikúru. Takže nezapomeňte se podívat do seznamu hořící prohlídky, zatímco v salonu krásy.

26. června. Pár dní budete ve skvělé náladě, dělat zábavnou a módní manikúru. Na stav mysli bude mít dobrý dopad postupy pro péči o rukojeti. Vytvořte horkou manikúru a parafín. Vysoká teplota příznivě ovlivňuje stav kůže a krevního oběhu.

27. června. Špatný den manipulacenehty. Z dnešních postupů se mohou stát nudnými a křehkými. V salonu krásy buďte opatrní. Odřezky a drobná zranění se hojí velmi dlouho.

28. června. To je neutrální den. Můžete provádět ošetření na kůži nohou a rukou, stejně jako na nehty. Není zbytečná a nová manikúra. Získáte očekávaný estetický efekt a potěšení, ale tyto postupy nebudou mít žádný vliv na úroveň energie.

29. června. Pro změnu délky a tvaru nehtů tento den nebude fungovat. Postarejte se o nohy. Razorte nohy, aby jim masáž. Nedoporučuje se provádět jiné akce.

30. června. Pro pedikúru nebo manikúru není nejlepší den. Pokud není nouze, přesuňte se do salonku krásy na příští měsíc. Zastavte broušení špiček nehtů a jejich broušení. Transparentní smalty místo barevného laku jsou vítány.