Lunární kalendář manikúry a pedikúry pro květen 2019 ve dne

,

Dobře udržované kotce jsou pýchou každé dívky. Ukazuje se však, že pro jejich péči jsou příznivé a nepříznivé období. Lunární kalendář může zjistit, kdy je možné provést manikúru tak, že z procedury zůstanou jen pozitivní emoce.

Manikúra měsíčního kalendáře pro květen

Které dny v květnu jsou vhodné pro manikúru?

1. května. Nepříznivý den pro barvení a stříhání nehtů. Tyto postupy dnes slibují nemoc a potíže. Přeneste svou návštěvu do salónu krásy na jinou dobu.

2. května Výborný den pro manikúru. Ošetřené nehty v tento den budou jakýmsi průvodcem ve světě kreativity a umění. A vy jste o tom dlouho snili.

3. května. Určitě si všimnete, pokud dnes hýčkáte nehty manikúrou. Je perfektně umístěn na nehtové desce a potěší Vás i životní prostředí svou krásou.

4. května. Nádherný den pro pedikúru a manikúru. Výsledná krása si všimne okolí. Muži budou věnovat pozornost vaší přitažlivosti a dokonce mají šanci najít svůj osud.

5. května. Vzdej se všech činností s nehty. Výrazný a světlý make-up zdůrazní vaši oslnivou krásu. Tímto způsobem můžete odklonit pozornost od svých per a dnes budete vypadat slušně.

6. května. Vhodný den pro všechny druhy experimentů s nehty. Použijte neobvyklé a bohaté barvy, vyzkoušejte si zcela nový nátěr. Pomůže zvýšitnáladový zrcadlový lak nebo fóliový povlak.

7. května. Pomůže to budovat vztahy se svou milovanou manikúrou a pedikúrou, vyrobenou v tento den. Dnes se nedoporučuje zkracovat měsíček. Tato manipulace bude představovat vnitřní apatii a fyzickou slabost.

8. května. Příznivý den. S pomocí manikúry můžete získat podporu hvězd. Zvláště takové spojení bude patrné při volbě jasných barev.

9. května. Počkejte s výletem na manikúru. Existuje šance, že se na cestě setkáte s „nepotřebovanými“ lidmi.

10. května. Astrologové se domnívají, že je to špatný den pro jakoukoli manipulaci s měsíčkem. Podpůrné postupy, jako je změkčení kutikuly a zvlhčení pokožky rukou, budou dnes nejlepší volbou.

11. května. Odborníci nedoporučují provádět žádné postupy s nehty. To platí i pro manikúru. Tyto postupy slibují špatné zprávy od příbuzných z dálky.

12. května. Příznivé období pro procedury s nehty. Použijte stříbrné a modré odstíny laku. Tyto barvy vám přinesou harmonii a klid.

13. května. Dnes nemůžete snížit kůžičku, řezané nehty. Tyto manipulace mohou způsobit neočekávané finanční náklady. Můžete udělat jednoduchou manikúru doma. Tento postup vám ušetří od nepříjemných zpráv, nedovolí vám ztratit srdce, a co je nejdůležitější - zvýší váš duch.

14. května. Manipulace s nehty dnes nepotřebujete. Můžete se vyhnout vzhledu kritiků a směšnésituacích.

15. května. Dobrá doba pro kvalitní manikúru. Podle lunárního kalendáře, manikúra vyrobená v tento den bude mít obranu.

16. května. Je čas udělat jedinečné nehtové umění. Příroda vás za to odmění.

17. května. Příznivý den. Dnes je nutné dělat nehty, přivést je do pořádku. Udělejte si koupel na bázi léčivých bylin nebo mořské vody. To dodá nehtům zdravý a atraktivní vzhled.

18. května. Je nežádoucí jít na manikúru. Pro vaše nehty udělejte wellness, příjemné koupele.

19. května. Slibný den péče o nehty. Udělejte si dnes naplánovanou manikúru. Neměli byste používat neobvyklý design, protože v tomto případě se můžete cítit nepohodlně a výsledek vás bude zklamat.

20. května Dobrý den používat laky v jasných barvách. Zlatá, třešňová a šarlatová barva pomůže zajistit štěstí v podnikání a posílí vaši energii.

21. května. Měsíc je velmi přísně vyladěn na nehty. Dnes, nehtová deska doba odpočinku. Nedoporučuje se ho porušovat. V opačném případě můžete vydělávat poruchy a deprese.

22. května. Dveře salónu krásy jsou pro vás stále zavřené. Astrologové říkají, že jakékoli akce s nehty se mohou proměnit v otravu jídlem nebo depresi.

23. května Manikůra a pedikúra vyrobená v tento den nezpůsobí potíže, ale zároveň vydrží na krátkou dobu. Nedotýkejte se kutikuly a pokuste se bez dneška.řezů. Výsledné rány se budou dlouho hojit.

24. května. Pro řez manikúru není velmi příznivé období. Existuje možnost poškození nehtové destičky a kůžičky. Zakryjte měsíček opevněnou ochrannou sklovinou, lehce je uložte. Z takových manipulací začnou růst rychleji a budou zdravější.

25. května. Je čas, aby se vaše oblíbené laky skryly v šuplíku. Změňte barvu nehtů nebo ji obnovte. To zajistí umístění ostatních k němu, a dobrá nálada na dlouhou dobu vás nenechá. Pinzetu a nůžky lze použít, ale elegantní.

26. května. Nyní můžete dělat, co vaše duše touží, a říct vám fantazii - nečekaná konstrukční řešení, velkolepé vzory, bohaté a jasné barvy. Pedikúra je také znepokojení.

27. května. Po provedení pedikúry a manikúry budete po dlouhou dobu řezat nehty. Vzdát se těchto užitečných postupů, rychle se naladíte na pozitivní, rušivé myšlenky, které vás opustí, a pocit veselí bude vaším neustálým společníkem.

28. května. Nehty se v tento den nedoporučují. V opačném případě budete mít vážné problémy.

29. května. Dnes zažijete vysoký tvůrčí potenciál. Proveďte nové výkresy. Krása výsledného designu manikúra, okolí ocení. Tam budou noví přátelé, s nimiž budete snadno a příjemně komunikovat.

30. května. Dopřejte si nehty.Zkrácení po západu slunce vás učiní atraktivním pro opačné pohlaví.

31. května. Aby nedocházelo k poruchám a hádkám, nedoporučujeme řezat nehty. Přihlaste se lépe pro průběh masáže rukou a nohou a nechte nehty odpočívat.