Lunární kalendář manikúry a pedikúry pro listopad 2019

,

Aby ruce měly vždy atraktivní vzhled, měly by být pravidelně ošetřovány. Ale musí být provedeno správně. Pro toto, astrologové byli přiděleni příznivé a nepříznivé dny. Pokud si vyberete správné období, můžete nejen zlepšit vzhled per a měsíčeků, ale také přinést štěstí do vašeho života, zlepšit vztahy se svými blízkými a zvýšit své finance.

Kalendář lunární manikúry na listopad 2019

Jaké dny v listopadu jsou vhodné pro manikúru?

1. listopadu. Chcete-li začít něco nového, je to nádherný den. Udělejte si manikúru se svým oblíbeným mistrem. Po tomto postupu se budete cítit energicky a vesele.

2. listopadu. Je to den, kdy můžete realizovat své tvůrčí myšlenky. Nezapomeňte se přihlásit do salónu krásy. Provádějte experimenty se stylovými prvky, světlými vzory, novými laky. Vaše představivost vám umožní vychutnat si originální manikúru. Okolní lidé také ocení takovou krásu.

3. listopadu. Pro jakoukoliv manipulaci s nehty je špatný den. Je nutné se zdržet pedikúry a manikúry. V opačném případě může docházet k finančním obtížím při práci a sporům s příbuznými a příbuznými.

4. listopadu. Dveře do salónu krásy jsou pro Vás dočasně uzavřeny. Nová pedikúra přinese jen zkaženou náladu. Žádné nápady v takovém období by neměly být prováděny. To platí pro návrh nehtů.

5. listopadu. Nepříznivý den pro pedikúru a manikúru. Diverzifikujte svůj volný čas na maximum. Jdi dovnitřDivadlo, kino, nakupování, ale nezapište se na tento den v salonu krásy. V opačném případě mohou nastat finanční problémy.

6. listopadu. Pro vedení krásy a projevu tvůrčích podnětů je den neúspěšný. Přeneste si výlet do salónu krásy, zabijte se něčím jiným. Budete mít prospěch z nějakého nového koníčka.

7. listopadu. Dobrý den pro začátky. To platí jak pro pedikúru, tak pro manikúru. Zaregistrujte se u svého mistra, pomůže vám rozhodnout o novém designu nehtů.

8. listopadu. Řezy nehtů se nedoporučují. Ve svém životě budete přitahovat negativní. Přeneste svou návštěvu do salónu krásy na jinou dobu.

9. listopadu. Nedoporučuje se provádět manikúru. V opačném případě čekáte na finanční ztráty. Nechte nehty odpočívat. Mezitím navštívíte galerii, jdete do divadla nebo kina.

10. listopadu. Manikérka vás potěší. V tento den, štěstí bude doprovázet všechny snahy. Různé experimenty se budou konat s třeskem.

11. listopadu. Příznivý čas na změny vzhledu. Vyměňte oblečení, překreslete. Světlá barva nehtů a nová manikúra vás nasměrují zpět na trať.

12. listopadu. Nemůžete ani pochybovat - štěstí vás bude pronásledovat ve všech věcech. Udělejte si čas dnes navštívit mistra. Vaše měsíčky chtějí něco pěkného a nového.

13. listopadu. V oblasti harmonie a krásy je dobrý den pro všechny manipulace. Zvažte nový design manikúry. Světlé barvy doplní kresby, třpytky a kamínkyMěsíček.

14. listopadu. Je to příznivé období pro výrobu nové manikúry. Astrologové říkají, že dnes strávíte v harmonii se sebou as ostatními.

15. listopadu. Dobré období, aby se nová manikúra, řez nehty a dát je v pořádku. Přestanou odlupovat, budou vypadat silné a zdravé. Zaregistrujte se do salonu krásy.

16. listopadu. Nádherný čas si dopřát neobvyklé odstíny, protože je to nudné a nudné venku. Věnujte pozornost novému designu nehtů. To, co jste si dříve nemohli dovolit, je nyní určitě za pokus.

17. listopadu. Špatný den pro procedury s nehty. Počkejte a změňte délku a pedikúru. V opačném případě výsledek přinese pouze zklamání, stejně jako zdravotní problémy.

18. listopadu. Podle lunárního kalendáře je to nepříznivá doba. To je zejména pravda, barvení a stříhání vlasů. Lepší čas si udělejte sami - nakupujte, pijte kávu se svými kamarádkami.

19. listopadu. Nyní není čas uspořádat den krásy a různé procedury s nehty. Ale vždy můžete najít alternativu. Seznamte se s přáteli, jděte do kina, přečtěte si knihu.

20. listopadu. Návštěva velitele by měla být odložena na další den. V oblasti krásy, podle lunárního kalendáře, toto období nepřinese nic dobrého. I když jdete do salonu krásy, pak byste neměli čekat na nějaké emocionální zotavení. Vše bude neutrální a nudné.

21. listopadu. Udělej si sámpěkná masáž, vykoupat se, přihlásit se k mistrovi pro manikúru. Dnes přinese mír, klid a relaxaci. Po procedurách s vysokými náladami jděte nakupovat se svými přáteli nebo si užijte něco příjemného.

22. listopadu. Příznivý čas na setkání s manikérkou. Nezapomeňte si vzít čas a přihlásit se do kosmetického salonu. V každém případě budete mít z takové zábavy prospěch.

23. listopadu. Pro každou manipulaci s nehty je příznivý den. Takže neváhejte se přihlásit na manikúru. A aby se cítil nával ráznosti, síly, energie a povzbuďte své duchy, udělejte masáž a relaxační koupel.

24. listopadu. Nádherný čas strávit na sobě. Dveře salónu krásy jsou před vámi široce otevřené. Udělejte novou manikúru. Na experimentování není nikdy pozdě. Dnes je den.

25. listopadu. Pokud není nouze, neměli byste se registrovat na pedikúru nebo manikúru. Pro takové postupy je to neutrální den. Bude monotónní a nudný.

26. listopadu. Nepříznivé období pro návštěvu nehtového salonu. V každém smyslu slova - den bude neutrální. To platí jak pro komunikaci s přáteli, tak pro pracovní postup.

27. listopadu. Špatný čas navštívit kosmetický salon. Po zákroku nebudete cítit prudký nárůst síly, síly a energie. Jděte s proudem a spokojte se s tím, co máte.

28. listopadu. Neutrální den. Po zákroku nebudete cítit pocity relaxace adůvěry. Navštivte salon krásy na začátek příštího měsíce.

29. listopadu. Nepříznivé období pro jakoukoli manipulaci s měsíčkem. Den nepřinese živé dojmy a emoce, projde monotónním a nudným způsobem.

30. listopadu. Pro jakékoliv úsilí se pro vás stane skutečný klid a ticho opravdovou odměnou. Potřebujete trochu odpočinout od manipulace se svým vzhledem a prací. Neutrální den pro procedury s nehty. Trávit čas s přáteli a rodinou.