Lunární kalendář manikúry a pedikúry pro srpen 2019

,

Samice vyžadují pravidelnou osobní péči. V tomto případě není každý den stejně vhodný pro manikúru. V závislosti na fázi měsíce jsou pro to příznivé a nepříznivé období. Vědět je, jeden může nejen zachovat krásu, ale také přilákat hodně štěstí.

Manikúra a pedikúra lunárního kalendáře pro srpen 2019

Na které dny v srpnu je lepší mít manikúru?

1. srpna. Nedoporučuje se stříhat nehty, jinak budou zanedbané a křehké. Vzdát se dnes ze služeb hřebíků. Proveďte zábal nebo lehkou masáž rukou. Kůže rukou bude měkká a sametová.

2. srpna. Úspěšný bude dnešní výlet do mistra. Vaše nehty budou přitažlivé. Dokonce i periodicky bolesti hlavy a nemoci projdou po zkušených rukou mistra.

3. srpna. To je dobrý den. Udělejte si dnes pohodlnou manikúru. Postup vám umožní realizovat vaše plány v blízké budoucnosti a dosáhnout vašich cílů.

4. srpna. Nedoporučuje se dělat manikúru, jinak by se ve vašem životě mohly objevit odpůrci a negativní energie bude stálým společníkem. Kromě toho, nehty budou mít příležitostný vzhled, začne odlupovat. Práce pána nepřinese radost.

5. srpna. Strávit den s péči o nehty. Je však lepší odmítnout nanášení laku.

6. srpna. Zaregistrujte se do salonu krásy. Dnes je pro to příznivý den. Manikúra potěší dlouhou dobu. Pomůže vám také dosáhnout vašeho potenciálu a dosáhnout tvůrčího úspěchu.

7. srpna. Žádný postup s nehty se dnes nedoporučuje. Budou křehké a výsledek vás zklamá.

8. srpna. Přeneste své záměry, aby se vaše nehty zatraktivnily na další den. Poslechněte si doporučení astrologů, jinak existuje možnost, že se nehty stanou křehkými a stanou se exfoliovanými. V osobním životě a v práci bude čekat na potíže.

9. srpna. Dobrý den pro péči o ruce. Jejich krása pomůže zachovat masky a koupele. Stane se hedvábným a sametovým. Během těchto manipulací si můžete odpočinout od každodenních starostí a relaxovat.

10. srpna. Jděte do svého oblíbeného mistra v salonu krásy. To vám pomůže rozhodnout o návrhu nehtů. Po výsledku se zvýší vaše důvěryhodnost v práci, určitě nebude chybět pozornost ostatních. Budete úspěšní ve všech oblastech.

11. srpna. Dobrý den, aby vaše nehty atraktivní, silné a zdravé. K tomu použijte manikúru. Po tomto postupu se ve vašem životě objeví dobročinní lidé a pozitivní události. Život bude jiskřit novými barvami a změnou k lepšímu.

12. srpna. Manikúra vám pomůže zbavit se osamělosti. Po něm budou noví známí. Mohou pozitivně ovlivnit váš život.

13. srpna. Pro manikúru je to velmi dobrý den. Mistr skvěle provede svou práci. Výsledek potěší vás i ostatní už dlouho. SOrgány a kolegové v pracovněprávních vztazích budou upraveni.

14. srpna. Nepříznivé období. Nehty zdobené dnes způsobí zhroucení a deprese. Dokonce ani zkušený manikér nemůže práci dělat dobře. Vaše nálada bude zničena.

15. srpna. Pro manikúru to není dobrý den. Může zničit vztah se svým partnerem. Abyste je mohli později upravit, budete muset strávit spoustu času a úsilí.

16. srpna. Zaregistrujte se do salonu krásy. Po jeho návštěvě pocítíte nával energie, můžete se pohnout kupředu a touha jít do drahých snů vás neopustí. Aktualizované nehty odhalují nadání a učiní z vás znatelnější.

17. srpna. Stav nehtů po dnešním manikúru se může zhoršit. Existuje šance, že ztratí svou přitažlivost, pomalu rostou a začnou se odlupovat. Dejte jim čas na odpočinek.

18. srpna. Dobrý den navštívit kosmetický salon. Výsledek vás potěší, mistr udělá svou práci s vysokou kvalitou. Po této události se vaše zdraví zlepší a vaše zdraví se zlepší.

19. srpna. Nedoporučuje se měnit délku nehtů. Jinak budete ve všech podnicích pronásledováni neúspěchem. Příští den odložte svou návštěvu v salonu krásy.

20. srpna. Dnešní manikúra vás zachrání před nepřáteli a pomůže zlepšit vaše zdraví. S aktualizovanými nehty můžete snadno vystoupit z davu, budete mít důvěru v sebe. K tomuto cíli se bude hodně pohybovatjednodušší

21. srpna Nepříznivý čas věnovat pozornost jejich měsíčku. Manikúra může zklamat. Dokonce i se zkušeným mistrem se dnes práce může pokazit. Nový typ nehtů může vyvolat konflikty s úřady a přinést problémy ve vašem osobním životě.

22. srpna Nezapomeňte na přitažlivost jejich nehtů. Dnes byste jim měli věnovat pozornost. Mistr dokonale vykoná svou práci, výsledek bude dokonalý. Nová manikúra prodlouží život a vaše plány začnou být prováděny.

23. srpna Nejlepší je věnovat svůj čas odpočinku. Odložte další den týkající se péče o nehty. Odpočívej, získávej sílu, brzy ti budou užitečné.

24. srpna. Příznivý den. Oříznuté nehty v tento den se stanou obzvláště atraktivní, budou silnější a urychlí jejich růst.

25. srpna. Odmítněte nehty. Tento postup se ukáže špatně. Manikúru lze provést. Design nehtů zvolit v závislosti na náladě.

26. srpna. Nádherný den pro ořezávání manikúry. Zachrání vás od osamělosti. V životě budou noví významní známí. Existuje velká pravděpodobnost setkání s drahou osobou.

27. srpna. Dnes je dobrý den pro manikúru. Tento postup vás ochrání před nepřáteli a kritiky. Zaregistrujte se do salonu krásy. Práce mistra dopadne kvalitativně. Různé problémy vás obejdou.

28. srpna. Řezané nehty v tento denzaručit nové známé. V každém okamžiku vám budou přátelé ochotni pomoci.

29. srpna. Příznivý den pro manikúru. Aktualizovaný měsíček vám pomůže upozornit na vaši osobu. Budete vyčnívat z davu, což zase povede k novým známým.

30. srpna. Nezapomeňte udělat manikúru. Dlouho vás potěší a upoutá pozornost ostatních. Dlouhodobě plánované plány se začnou realizovat, objeví se sebedůvěra a přitažlivost.

31. srpna Je čas se starat o zdraví a přitažlivost vašich měsíčeků. Pro tuto chvíli je dobré období. Úspěšná manikúra pomůže posílit imunitu a vaše nehty vás potěší svým zdravím a krásou. Život začne zaplavovat pozitivní dojmy, živé emoce a úžasné události.