Lunární kalendář pro manikúru pro rok 2018

Krásná manikúra a dobře udržované měsíčky jsou velmi důležitou součástí obrazu dívky v moderním světě. Doporučujeme proto nejen vybírat zkušeného mistra, ale také brát v úvahu fáze měsíce. Koneckonců, jejich stav, růst a tloušťka do značné míry závisí na jeho pozici.

Kalendář lunární manikúry na leden 2018

Stojí za to udělat krásný design, postavit měsíčky nebo dát jim nový tvar mezi 10. a 16. lednem, stejně jako 17. a 23. číslo. Předpokládá se, že tyto dny budou nejvhodnější pro různé wellness procedury a lakování.

Dny od 1. do 9. ledna budou nejvhodnější pro návštěvu mistrů nehtů. Během tohoto období byste neměli měnit délku nehtů a zakrýt je gelovým lakem. Místo toho můžete provádět pečující postupy.

Zbývající dny měsíce se považují za neutrální. To znamená, že práce s nehty neovlivní jejich budoucí stav.

Manikúra v únoru 2018

Ideální období pro manikúru a vytvoření krásného designu na nehtech - od 10 do 11, stejně jako od 17. do 19. února. Proto se odvážně přihlašte k těmto datům svému pánovi.

Na druhé straně se 4., 14., 26. února považují za negativní. V těchto dnech je lepší se věnovat relaxaci s rodinou nebo sportem.

V neutrálních dnech tohoto měsíce byste neměli dělat manikúru. Pokud je to žádoucí, můžete provést koupel k posílení nehtů s éterickými oleji. Po tomto postupu bude pokožka uvolněná.

Manikúra v březnu 2018

V tomto měsíci pozitivní na manikúrutam bude pouze jeden den - 15. března. Doporučujeme proto i jejich posilování a neobvyklý design. Stíny by měly zvolit měkčí, pastel. Dokonale zapadají téměř v každém směru.

Bohužel, návštěva salonu bude mnohem nevhodnější. Snažte se neplánovat nic v období od 2. do 8. března, stejně jako od 23. do 30. dne.

Neutrální dny nejsou vhodné pro změnu délky nehtů, protože to může ovlivnit zdraví. Pokud jde o péči o pokožku, můžete to udělat jak doma, tak v salonu. Po chladném období potřebuje intenzivní vlhkost.

Příznivé dny pro manikúru v dubnu 2018

\ t

Neobvyklé pokusy s designem nehtů, změna tvaru a délky měsíčku - to vše lze bezpečně provést 16., 21. a 23. dubna. Tyto postupy vám navíc poskytnou optimismus.

Doporučujeme zrušit návštěvu salonku, pokud jste se zaregistrovali na kterýkoliv den od 8. dubna do 15. dubna nebo 30. dubna. V těchto dnech je vysoká pravděpodobnost poškození nehtové desky.

Neutrální dny jsou ideální pro péči o měsíček, kůžičku a ruce. Pokud si přejete, můžete se přihlásit na parafínovou terapii nebo na komplexní péči. Vyberte některou z těchto možností.

Nejlepší dny pro manikúru v květnu

Stojí za to udělat manikúru, krásný obraz a přidat ji s kamínky od 22. května do 29. května nebo od 16 do 21 čísel. Psaní do mistra, ujistěte se, že výsledek vás překvapí.

Méně vhodné pro jinépostupy budou všechny dny od 1. do 7. května. Můžete být konfrontováni s naprosto nepředvídatelnou situací, takže je nejlepší dělat s nehty během tohoto období nic.

Neutrální dny jsou vhodné jak pro manikúru, tak i pro speciální výživné masky. V případě potřeby si můžete udělat masáž rukou, která vám pomůže trochu se uvolnit a pocítit harmonii.

Manikúra v červnu 2018

Od 13. do 17. června, stejně jako od 20 do 27, doporučujeme dohodnout si schůzku s mistrem nehtů. To je ideální čas na experimentování, výběr neobvyklé barvy nebo designu.

Ve dnech 28., 29. a 30. června však nedoporučujeme nic dělat s měsíčkem, protože hrozí nebezpečí poškození.

V jiných neutrálních dnech nemusíte podávat nehty nebo se pokusit změnit tvar. Takové činnosti mohou poškodit desku nebo způsobit delaminaci.

Nejvhodnější dny pro manikúru v červenci 2018

Červenec dny jsou skvělé pro světlé barvy, odvážné vzory a drahokamu dekor. Ideální pro takové postupy by byly dny od 13 do 16, stejně jako od 18 do 27 čísel. To je věřil, že naprosto všechno, co bude provedeno během těchto období přinese štěstí.

Od 28. července do 31. července je lepší neprovádět žádné postupy s nehty. Výjimkou je lázeň pro zpevnění mořskou solí a různými esenciálními oleji.

Pro zbývající dny doporučujeme navštívit salon pro komplexní proceduru SPA. Je to nejen příjemné, ale také relaxační celé tělo.

Lunární kalendář proManikúra v srpnu 2018

11, 12, stejně jako od 18. do 25. srpna, můžete se přihlásit na manikúru. Je to v těchto dnech můžete realizovat naprosto žádný nápad, pokud jde o design. Toto období je skvělé pro různé procedury. Doporučujeme proto vytvořit komplex služeb. To pomůže relaxovat a užívat si procesu.

Dny od 4. do 10. srpna budou záporné. V žádném případě neudělejte nic s nehty během tohoto období, stejně jako v neutrálních dnech.

Manikúra v září 2018

Po jasných letních barvách začíná být mnoho dívek v podzimní sezóně deprimováno. Nedělejte to, lépe se zaregistrujte na manikúru a požádejte pána, aby udělal neobvyklý design. Nejlepší pro toto je období od 17. září do 24.

Na druhé straně, od 3 do 8 a od 25. do 27. září byste neměli dělat manikúru. Totéž platí pro neutrální dny, protože jsou příliš blízko negativní.

Nejlepší dny pro manikúru v říjnu 2018

Říjen je obzvláště bohatý se správnými dny na návštěvu mistra nehtů. Od 9 do 23 čísel, můžete udělat manikúru, kryt, rozšíření a další postupy.

Od 24. října do 31. října je lepší provádět různé tácky a parafínovou terapii. Díky těmto postupům bude pokožka rukou měkká a pokožka zvlhčena.

Manikúra v listopadu 2018

Listopad je stejně výhodným měsícem pro experimenty s měsíčky. Ale ještě lépe se pokusit navštívit salon kdykoliv, od 7. do 22. listopadu. Jsou považovány za nejvhodnější.

Negativnídnů od 21. do 25. listopadu nedoporučujeme nic dělat. Během této doby hrozí vysoké riziko zranění a drobných škod.

Vhodné dny pro manikúru v prosinci 2018

V předvečer Nového roku chce každá dívka dokonalou manikúru. Ale přesto byste neměli příliš utahovat, vyberete si každý den v období od 7. do 21. prosince.

Pokud nechcete žádné nedorozumění, je lepší odložit záznam z 22. prosince na 26. přinejmenším na další neutrální den.

Samozřejmě, v moderním tempu života je poměrně obtížné zohlednit současně různé faktory. Ale stále se snažte udělat manikúru podle lunárního kalendáře a výsledek vás příjemně překvapí.