Lunární kalendář pro účesy a zbarvení pro květen 2019

,

Jaký dopad může být účes, styling, curling nebo barvení vlasů na určitý den? Tyto otázky mohou dát odpověď Lunární kalendář. Naplánujte si svou návštěvu v salonu krásy nejenže můžete transformovat, ale také přilákat do svého života hodně štěstí.

Lunární kalendář pro účesy a barvení pro květen 2019

Které dny v květnu navštíví kadeřník?

1. května. Nový účes vám dá důvěru. Kromě toho, po stříhání vlasů 1. května, vlasy vyzařují vitální energii a vypadají atraktivní. Přilákejte hodně štěstí, které můžete udělat v tento den tónování nebo zvýraznění.

2. května Když jste se rozhodli změnit svůj obrázek, nezapomeňte, že spolu s vlasy v tomto dni můžete ztratit své štěstí. Ostatní procedury s vlasy (barvení, curling nebo styling) budou úspěšné.

3. května. Skvělý čas na účesy. Spolu s nimi vás nahromaděný zápor opustí. Změnou účesu si všimnete, že život je naplněn novými, jasnými novými barvami.

4. května. Se všemi změnami stojí za to čekat. Střih, změna tvaru nebo odstínu vlasů dnes přinese jen zklamání. Vlasy po těchto procedurách budou vypadat nudné a bez života.

5. května. Abychom se necítili vyčerpaní, vzdejte se v tento den od stříhání vlasů. Je lepší sbírat vlasy v prkně nebo copu. Tímto způsobem můžete ušetřit životní energii. Příznivé budou wellness procedury s využitím přírodních léčiv.

6. května. Dnešní účes se zvýšínáladu. Nyní můžete vyzkoušet jakékoli odvážné rozhodnutí s účesem. Používejte přírodní produkty pro barvení.

7. května. Špatný čas pro vnější transformaci. Odmítnout stříhat a měnit barvu vlasů.

8. května. Jak byste nechtěli změnit vlasy nebo překreslit vlasy v nové barvě, nyní pro to není vhodná doba. Jiné manipulace, jako například perm nebo komplexní styling, budou také neúspěšné.

9. května. V takový den, každý obchod slibuje, že bude úspěšný. Jděte do kadeřnictví. Po stříhání budou kadeře zdravé a atraktivní. Barevné a wellness procedury mohou přilákat finanční zisky.

10. května. Střih na takový den může oslabit tělo na energetické úrovni. A po barvení se vlasy stanou matnými. Chraňte se tím, že budete snadno ležet.

11. května. Dobrý čas na stříhání vlasů a regeneraci vlasů. Malování je nyní nestojí za to, aby nepřitahovaly konflikty s blízkými. Je ale možné experimentovat se stylingem.

12. května. Není vhodné jít do kadeřnictví. Pokládání, curling nebo barvení lze provádět nezávisle doma. Energetická období jsou negativní, takže byste se měli vzdát účesů.

13. května. Když jste si na takový den udělali účes, můžete najít harmonii se sebou a se světem kolem vás. Pokud jste si již dlouho chtěli vyzkoušet novou barvu, můžete si vlasy bezpečně barvit. Výhodná doba pro wellness procedury.

14. května. Po novém účesu vypadají vlasy stejněatraktivní. Účesy jsou nyní lepší zvolit klasiku. Jakékoliv procedury s vlasy, včetně jejich zbarvení a perm, budou úspěšné.

15. května. Tvé vlasy jsou nasycené energií, takže je takový den kontraindikován. Doma si můžete sami namalovat nebo vytvořit pro ně výživnou masku.

16. května. Nový účes dnes může změnit nejen vzhled, ale i život obecně. Tyto změny budou navíc pozitivní. Ale z barvení je lepší odmítnout, protože agresivní složky barvy mohou poškodit pruhy.

17. května. Udělej si účes, pokud chceš zlepšit svou finanční situaci. Chcete-li barvit nebo curl vlasy dnes je nemožné. Mohou se stát slabými a nudnými.

18. května. Astrologové doporučují navštívit kadeřníka a odložit o další den. Je možné, že ostříhat jen zničí již špatnou náladu. Komplikovaný extravagantní styling stojí za to i refrén. Špatný čas a curling nebo barvící prameny. To vše může vést k chorobám.

19. května. Jakékoli změny vlasů (barva, tvar, délka) negativně ovlivní váš život. Po návštěvě salónu krásy se můžete setkat s nedorozuměním blízkých a dokonce se zradou.

20. května. Skvělý čas na transformaci a změnu vzhledu. Efektivní bude jakákoliv manipulace s vlasy. Proto si můžete vlasy bezpečně zastřihnout, barvit si vlasy, udělat permutaci, rovnání nebo styling.

21. května. Špatný časvýlet do kadeřnictví. Střih zhoršuje zdravotní problémy. Pokud potřebujete něco změnit v sobě, můžete provádět barvení doma pomocí přírodních barviv.

22. května Chcete-li se chránit před konflikty a neúspěchy, vzdejte se dnes účesů. Perfektní účes by byl jen volný vlasy.

23. května Střih vyrobený dnes bude s největší pravděpodobností naštvaný vás, proto je lepší odmítnout experimenty na chvíli. Ze stejného důvodu není den vhodný pro styling a barvení vlasů.

24. května. Na takový den, astrologové doporučují změnit všechno kolem, včetně účesu. Návštěva v salonu krásy proto pouze zvedne náladu. Vlasy a barvení budou také úspěšné. Měly by být upřednostňovány barvy světla.

25. května. Skvělý čas na změnu účesů. Střih a změna formy pomůže obnovit finanční situaci a poskytnout důvěru. Jakékoliv procedury zaměřené na posilování a hojení vlasů budou dobré.

26. května. Po vytvoření nového účesu budete pravděpodobně naštvaní, protože vlasy mohou ztratit svou přitažlivost a lesk. Pokusy s barvou a tvarem vlasů budou úspěšné.

27. května. Aby nedošlo k neúspěchu, odmítněte navštívit kadeřníka. Po sestřihu překonáte indispozici. Nový styl neustále kazí náladu. Barvení vlasů dnes není zakázáno. Stačí si vybrat pro tento přírodní prostředky a tmavé odstíny.

28. května. Neberte si unáhlenétvorby. Střih a změna účesu nemusí být tak, jak byste chtěli. Kromě toho vás přitáhne negativní energie. Struktura vlasů může být narušena perm a barvením.

29. května. Jakékoli změny vzhledu během tohoto období jsou kontraindikovány. Zlikvidujte jakoukoliv akci s vlasy. Střih vlasů může vyvolat drby kolem vás. Konfliktům v rodině a problémům v práci se nedají vyhnout ti, kteří se dnes rozhodnou povolit nebo barvit vlasy.

30. května. Experimenty s vlasy na chvilku stranou. Nový účes nepřinese pozitivní a emoce a může dokonce vést ke zhoršení zdraví. Jediné, co je dnes povoleno, je barvení vlasů. Stačí si vybrat pro tento jemný prostředek.

31. května Pokud vám chybí důvěra, navštivte dnes kadeřníka. Nový účes a styling přitáhne vaši domácnost finanční stabilitu a pohodu. Štěstí bude také na straně těch, kteří stočí nebo změní barvu vlasů.