Lunární kalendář účesy a zbarvení pro prosinec 2019

,

Při přípravě lunárního kalendáře dělají astrologové konkrétní doporučení týkající se účesů, stylingu, curlingu a barvení vlasů. Po nich každý z nás může nejen vylepšit vlasy, ale také přinést štěstí do života.

Srážky za měsíční kalendář za prosinec 2019

Jaké dny v prosinci budou příznivé pro návštěvu kadeřníka?

1. prosince. Střih je nyní zakázán. Dokonce i minimální střih špiček může vyvolat onemocnění a depresivní stav. Je také lepší odmítnout vlnu a zbarvení. Wellness procedury pro vlasy jsou povoleny.

2. prosince. Díky novému stříhání vlasů jsou vlasy ohroženy, že se stanou slabými a matnými. Zbarvení v přírodních odstínech slibuje hodně štěstí. Dokonce i světlo dovoluje zvýšit obranyschopnost těla.

3. prosince. Negativní doba pro stříhání vlasů. Pro barvení si můžete vybrat pouze přírodní odstíny a přírodní produkty. Pokládání je co nejjednodušší.

4. prosince. Je to výhodné období pro návštěvu kadeřníka. Po oříznutí budou vlasy silné a atraktivní. Malovat je od tohoto dne nestojí za to, protože výsledek vás nepotěší, kromě chemických složek barvy může poškodit strukturu vlasů. Dnes jsou přípustné odvážné experimenty.

5. prosince. Čas není vhodný pro důležité úkoly. Extrémně nežádoucí střih a perm. Pro barvení jsou vhodné pouze přírodní složky.

6. prosince. Nepříznivá doba na stříhání vlasů. To negativně ovlivní jakstav vlasů, ale také na váš zdravotní stav. Pro barvení můžete vyzvednout neobvyklý odstín. Skvělý den pro wellness procedury.

7. prosince. Dobrý čas na jakékoli změny. Přízvuk a zbarvení bude příznivé. Pokládání je lepší, aby se klasika. Nový účes bude jistější.

8. prosince. Jakékoli změny vzhledu se promítnou do komunikace s přáteli a kolegy. Pro curling a barvení je třeba zvolit šetřící prostředky.

9. prosince. Střih a styling mohou změnit život k lepšímu. Při barvení je nutné dát přednost přírodním prostředkům, které budou mít příznivý vliv na stav zámků.

10. prosince. S obrazem můžete provádět odvážné experimenty. Střih a další procedury s vlasy budou úspěšné a přinesou pozitivní věci do vašeho života. Činnosti obnovy jsou lépe odloženy, protože nebudou mít požadovaný účinek.

11. prosince. Návštěva kadeřníka může zkazit náladu. Také odmítnout komplexní styling. Účinek curlingu a barvení bude krátkodobý.

12. prosince. Je třeba se vyhnout radikálním změnám vzhledu. Střih bude přitahovat selhání. A perm a barvení oslabí vlasy.

13. prosince. Efektivní bude účes a perm. Pro barvení berte v úvahu přirozené tóny. Obtížný styl může selhat. V důsledku toho bude účes neupravený.

14. prosince. Transfer do kadeřnictví. Jakákoliv manipulace s vlasy bude mít negativní vliv. Držetbarvení může být doma. Ale měli byste si vybrat osvědčené nástroje. Dobrá doba pro tělo zábaly a další wellness procedury.

15. prosince. Chcete-li se chránit před konfliktem, vzdejte se časového střihu. Můžete změnit odstín vlasů, ale ne radikálně. Styling vybrat nejjednodušší.

16. prosince. Špatná doba pro změnu obrázku. Střih se nezdaří. Vyvarujte se jiných postupů, jako je barvení nebo curling.

17. prosince. Nyní je dovoleno měnit vše - tvar, odstín a délku pramenů. Po příjezdu do kadeřnictví zažijete prudký nárůst síly a energie a vaše vlasy budou skvěle vypadat. Nezapomeňte na wellness procedury.

18. prosince. Nový účes přiláká finanční příjmy a pomůže zlepšit vztahy s kolegy a přáteli. Dobrý čas na změnu obrázku. K léčení kudrlinek použijte masky na bázi přírodních surovin.

19. prosince. Agresivní energie dne má negativní vliv na stav vlasů. Dočasné vyřazení účesů a zbarvení. Namísto krásných a dobře upravených zámků riskujete, že budete mít nudné a neživé vlasy. Wellness procedury budou mít pozitivní účinek.

20. prosince. Aktivní období vhodné pro jakékoliv změny. Účes ochrání před nemocemi a konflikty. Zbarvení a perm přitáhne pozornost ostatních. Nejúspěšnější budou tmavé odstíny.

21. prosince. Unáhlená rozhodnutí nelze přijmout nyní. Než půjdetekadeřník, analyzovat výběr účesů. Dočasně odmítnout perm.

22. prosince. Jakékoli změny vzhledu budou neúspěšné. Radikální změny ve tvaru a odstínu vlasů nyní nemohou být. Je povoleno pouze ořezávání poškozených konců vlasů.

23. prosince. Zkrácení vlasů může způsobit potíže. Dobrá doba na změnu barvy objednávky. Ale pro tento výběr šetří prostředky.

24. prosince. Období je dobré, jak se zbavit veškerého přebytku. Střih bude úspěšný. Nový účes vás učiní atraktivním a vaše vlasy krásné a zdravé. Dočasně zlikvidujte barvení.

25. prosince. Změny pravděpodobně selžou. Navštivte salónní transfer do jiné doby. Udělej si svůj obvyklý styl.

26. prosince. Ti, kteří se již dlouho rozhodli změnit obrázek, můžete jít do kadeřnictví. Řekne vám, jaký účes vám bude nejvíce vyhovovat. Pro barvení zvolte přírodní prostředky.

27. prosince. Střih vyrobený dnes vám odlehčí vaši náladu. Nebojte se experimentovat s nádechem vlasů. Rehabilitační procedury budou užitečné.

28. prosince. Špatný den pro změnu vzhledu. Kadeřnictví a styling se doporučuje přejít na jinou dobu. Je možné barvit vaše vlasy, ale pouze jemnými komponenty.

29. prosince. Období je nestabilní. Výlet do kadeřnictví proto může být neúspěšný. Curling a zbarvení nebude potěšit trvanlivost a styling může vypadat nedbalý. Střih vás přitáhne k negativní energii.

30. prosince. Veškeré obchody v této době budou úspěšné. Neodkládejte návštěvu kadeřníka. Střih, curling, zbarvení a styl bude úspěšný a bude schopen přilákat hodně štěstí a finanční pohody.

31. prosince. Skvělý čas na přeměnu. Make účes, styling, překreslit vlasy v nových odstínech.