Lunární manikúra kalendář pro říjen 2019 ve dne

,

I když je čas skrýt pera v rukavicích, dívky nepřestanou dělat manikúru. To však nemusí být vhodné každý den. Lunární kalendář vám řekne, kdy se chcete přihlásit k mistrovi.

Kalendář lunární manikúry a pedikúry na říjen 2019

Které dny října jsou vhodné pro návštěvu salónu krásy?

1. října. Není to vhodná doba pro manikúru. Při výběru designu buďte opatrní. Výsledek práce nebude potěšen. Negativní energie vnikne do vašeho života s novou manikúrou.

2. října. Nedoporučujeme navštívit kosmetický salon. Postarejte se o sebe, udělejte si čas. Manikúra vytvořená během takového období může vyvolat otravu a také přilákat různé nemoci.

3. října. Malování nehtů, zastavit pozornost na lak stříbro nebo zlato. Pro design používejte kamínky, různé jiskry, ozdobné ornamenty.

4. října. Vynikající doba pro procedury péče o ruce. Hřebíková deska bude posílena opevněnými koupelemi. Pomáhají také přitahovat nehty. Odstraňte kůžičku, aby vaše nehty krásný tvar. Postup barvení odložte na jinou dobu.

5. října. Neváhejte se přihlásit do salónu krásy. Váš život bude pestrý a jasný poté, co uděláte originální manikúru. Vytvořte na nehtech jedinečné vzory. Ruka mistra bude schopna realizovat všechny vaše fantazie. Odmítnout flitry.

6. října. Na stav nehtu nemá vliv na novou manikúru. ProtoZaregistrujte se u svého oblíbeného mistra.

7. října. Je to pozitivní den. Marigold, dostal nový obrázek, bude váš život zajímavější a živější. Jakákoliv manipulace s nehty bude mít příznivý vliv na auru.

8. října. Dobré období, aby se manikúra. Jakékoli volby designu, které si vyberete, budou vypadat úžasně. Výsledek přispěje k úspěchu ve všech snahách.

9. října. Pro období manikúry není nejvhodnější. Postarejte se o domácí práce. Dobrá manikúra pravděpodobně nepracuje pro někoho. Při ignorování rad odborníků lze přitahovat konflikty při práci a problémy finanční povahy.

10. října. Nedoporučuje se stříhat nehty. Den je vhodný pro jejich zbarvení. Klidné odstíny jsou vítány. Pomohou posílit imunitní systém a přilákat hodně štěstí.

11. října. Pro manikúru si vyberte design podle své nálady. Dobrý den experimentovat. Výsledek bude atraktivní. Zdraví nehtů bude léčbou pozitivně ovlivněno.

12. října. Vaše plány by měly zahrnovat výlet do salonu krásy. Práce mistra slibuje setkání s dlouho očekávaným člověkem a setkání s novými, zajímavými lidmi. Díky úsilí specialisty se Vaše nehty stanou neodolatelnými a budou mít atraktivní vzhled.

13. října. Jakákoliv manipulace s nehty může být nebezpečná. Existuje možnost fyzického poškození. Stojí za to se postarat. Nehty mohou ztratit svou přitažlivost a stát se křehkými.

14. října. Nepříznivý den. Trávit čas na domácí povinnosti a rodinu. Mistrovi manikúry nestojí za to nahrávat. V opačném případě může být řada problémů.

15. října. Z oblíbených postupů s nehty by mělo být upuštěno. Zabrání se tak konfliktům při práci. Výživné podnosy pomohou nehtům udržet jejich přitažlivost a zdraví.

16. října. Pro návštěvu salónu krásy to není ten správný den. To přiláká různé nemoci. Existuje riziko otravy. Trávit čas pro sebe a své zdraví. Sen, čistý, přečtěte si knihu.

17. října. Nyní je lepší odmítnout služby mistra manikúry, pokud to není naprosto nezbytné. Budoucí práce mistra nemůže být zohledněna.

18. října. Je čas změnit obraz. A zásadním způsobem. Přilákat pozornost můžete novou manikúru. Žádný člověk nemůže odolat vaší přitažlivosti.

19. října. Změna tvaru nehtu je nežádoucí. Existuje pravděpodobnost deprese a vnitřní harmonie může být přerušena.

20. října. Neutrální den. Na váš budoucí život nemá vliv na novou manikúru. Z nového designu nebudete schopni cítit žádné jasné a pozitivní emoce.

21. října. Toto je smíšené období. Jděte do salónu krásy, pokud jste osamělý člověk. Jinak odmítněte navštívit velitele.

22. října. Nyní se nedoporučuje měnit tvar nehtů. Úplně úspěšnýbarvení nehtových destiček.

23. října. Pro manikúru je toto období příznivé. Atraktivní vzhled bude mít aktualizované nehty. Budou také přitahovat pozitivní emoce ve vašem životě.

24. října. Zastavte výběr na neobvyklém designu manikúry. Přispěje k řešení dlouhotrvajících problémů a v tvůrčí práci uspějete.

25. října. Pozitivní emoce a úspěch v životě přinese jakékoli změny v obraze. Obecný obraz by měl odpovídat manikúru. Proto se raději zaregistrujte do svého oblíbeného mistra.

26. října. Stav nehtů bude mít příznivý účinek noční světlo. Dlouhou dobu bude dnes manikúra. Výsledek potěší a dají vysokou náladu. Bude velmi snadné přinést všechny vaše fantazie a nové nápady do života.

27. října. Tato doba není vhodná pro procedury s nehty. V opačném případě do vašeho života vstoupí tmavé barvy a negativní emoce.

28. října. Dejte si nehty elegantní tvar. Tento postup slibuje rychlé seznámení se zajímavými lidmi. Druhá polovina bude nalezena.

29. října. Zlikvidujte veškeré postupy s nehty. To je nebezpečný den. Jinak mohou být spory se svým milovaným, což povede k odloučení.

30. října. Návštěva salónu krásy bude mít pozitivní vliv na váš budoucí život. Z výsledku získaného s nehty vám zaručí pozitivní emoce a dobrou náladu.

31Říjen Čas je nepříznivý pro všechny manipulace s nehty. Naplánujte si návštěvu mistra v nejlepších časech, jinak může být váš život v potížích.