Manikúra a pedikúra ve stejném stylu

Obsah:

 1. Hlavní trendy v oblasti manikúry a pedikúry
 2. \ t
 3. Manikúra a pedikúra
 4. Jemný akt
 5. Klasická servisní bunda
 6. \ t
 7. Měsíční manikúra
 8. Graceful Ombre
 9. Vrhací vrhy
 10. Rozbité sklo
 11. Geometrie
 12. Roztomilé kresby
 13. Posuvníky
 14. Zaměření na jeden prst

Všechny dívky chtějí přilákat obdivné pohledy a pozornost mužů. Stojí za zmínku, že k dosažení tohoto cíle je třeba hodně úsilí. Všichni pečlivě sledujeme jejich vzhled. Zvláštní pozornost je věnována manikúru a pedikúru. Nelze popřít názor, že nohy a rukojeti vypadají atraktivněji, když jsou vyrobeny ve stejném stylu. To dává dívce šarm, ženskost, a také zdůrazňuje smysl pro chuť a styl. Mnoho žen módy se zeptá: Jaký design a barva měsíčku si vybrat? A my vám s tím rádi pomůžeme.

Hlavní trendy v oblasti manikúry a pedikúry

\ t

Mnoho dívek se domnívá, že jejich nohy nejsou tak často viděny ve srovnání s rukama, což je důvod, proč nejsou zvláště posedlí uměním nehtů. A je to zbytečné. Pokud správně provedete návrh nehtů na nohách, pak budou zřejmé. Samozřejmě, že je nutné vzít v úvahu všechny nejdůležitější trendy v provádění manikúry a pedikúry, aby design nehtů byl nejen stejný, ale i módní. Zde je několik důležitých doporučení:

 • Použijte méně volacích tónů.
 • Je velmi módní vytáhnout na nohy nohy a prstenec.
 • Snažte se dělat pedikúru aManikúra identická (měla by být stejného stylu, ale ne dvojčat).

Monocolor pro pedikúru a manikúru v jednom stylu

Nejběžnější technikou pro elegantní provedení nehtového umění na rukou a nohách je stejný tón. Klasická barva pro tuto variantu je červená. Koneckonců není nic ženského a elegantnějšího než šarlatový tón na nehtech. Jednoduchá manikúra v matném provedení bude skvěle vypadat. Sametové měsíčky vypadají něžněji a jsou poněkud zdrženlivější než obvyklý lesk.

Jemný akt

Přirozenost zůstane po několik let ošuntělým trendem. Tento design nehtů rukou a nohou vypadá úžasně. Postelní tóny dávají dívce skromnost a něhu. Pro milovníky low-key nail art - to je skvělá volba. Nohy a rukojeti budou vypadat dobře upravené a upravené. Dalším plusem nátěru jsou nahé odstíny - lehce opracované nehty nebudou příliš nápadné.

Klasická francouzština

Francouzské nehtové umění je považováno za konstantní klasiku, a proto je často používáno mnoha dívkami. Tato verze manikúry a pedikúry může být prováděna i na nejmenších nehtech, zatímco oni budou železně elegantně a stylově. Značně populární je úsměv, který se nachází na boku kůžičky. Tímto způsobem můžete hřebík vizuálně prodloužit a učinit ho elegantnějším.

Krásná měsíční manikúra

Lunární nail art není o nic méně populární než klasická francouzština. Lunenohy a paže vypadají velmi atraktivní a krásné. Takový design by byl vhodný pro letní i zimní období. K tomu stačí úspěšně vyzvednout tón laku. Pokud jde o díry samotné, mohou být provedeny na všech prstech, stejně jako na některých. Stojí za to experimentovat a nechat je prostě transparentní, naplnit je kamínky nebo hrát v každém jasném a chytlavém tónu. Nezapomeňte, že bundu a měsíční manikúru lze snadno kombinovat, mají velmi originální a atraktivní manikúru a pedikúru ve stejném stylu.

Graceful Ombre

Co by mohlo být atraktivnější než jasný, zářivý gradient na nehtech paží a nohou. Tento styl je vhodný zejména pro horkou letní sezónu. Neváhejte experimentovat a aplikovat tři nebo více barev na stylové umění nail. Ombre lze provádět jak horizontálně, tak vertikálně.

Vrhací vrhy

Yukiho vločky, hranol a polární záře těsně zapadají do módní dívčí manikúry. Tření vypadá velmi chytlavé, neobvyklé a přitažlivé na prstech a nohou. Provádění takové nail-atr, obdiv ostatních je zajištěno. Manikúra a pedikúra vypadají velmi působivě s plným otřením.

Rozbité sklo

Neuvěřitelný trend stylové pedikúry a manikúry je rozbité sklo. Tato verze nail art je velmi populární, elegantní a módní. Fragmenty prostě ohromí svým luxusem a modulací. Barva hlavního tónu nemáhodnoty, protože sklo bude vypadat nádherně v kombinaci s naprosto libovolným stínem. Je možné vytvořit efekt rozbitého skla pomocí jiných odstínů lakování.

Geometrie

Geometrický design měsíčku má mnoho fanoušků. Tenké, rovné, široké klikaté linie vypadají velmi elegantní a atraktivní. Takže můžete dělat, co chcete. Jednou z hlavních výhod této možnosti je velmi jednoduché provedení a možnost jedinečné kombinace vzorů v pedikúru a manikúru.

Roztomilé kresby

Mistr, který provádí složité kresby, je vždy vysoce ceněn, protože jeho práce je skvělá práce, která vyžaduje vytrvalost a trpělivost. Když provádíte kresby na nehtech, hlavní věc bez fanatismu. Není třeba zobrazovat obraz na každé noze - bude to vypadat příliš vzdorně. Je lepší ozdobit jeden nebo dva prsty na rukojeti a jeden velký nehet. Tento design bude vypadat stylově a velmi krásně. Nejčastěji se provádějí monogramy, květiny, motýli a samozřejmě abstraktní kresby.

Posuvníky

Stává se, že kresba skutečných mistrovských děl není jednoduše dána, a pak se k záchraně dostanou jezdci. Tímto způsobem můžete výrazně ušetřit čas a úsilí. Při použití posuvníků se nesnažte příliš mnoho, je nejlepší ozdobit několik prstů. Taková manikúra a pedikúra budou vypadat elegantně a dobře upravené.

Zaměření na jeden prst

Rozjasněte prostou manikúruJe to velmi jednoduché, pro to stačí jen namalovat prstenec na ruce s lakem jiného tónu, a můžete ozdobit nohy palcem nebo je nechat tak, jak jsou. Hřebík zlaté nebo stříbrné barvy vypadá elegantní a atraktivní. Velkou možností by bylo provést akcent se vzorem, kamínky, třením nebo jiskry.

Existuje mnoho návrhů na krásnou a velmi stylovou manikúru a pedikúru, vyrobených ve stejném stylu. Hlavní věcí je nebát se změn při provádění nail art.

) \ t 162)