Manikúra gradientu 2018

Někdy je obtížné zvolit správný design měsíčku. Existuje mnoho možností, které jsou relevantní v roce 2018. Doporučujeme věnovat pozornost gradientu manikúry.

Možnosti manikúry gradientu

Hlavní rozdíl mezi gradientovou manikúrou je hladký přechod z jednoho stínu na jiný. Nicméně, nail art se rychle rozvíjí a nyní existuje několik verzí tohoto designu. Z toho důvodu může být obtížné určit volbu ve prospěch jednoho z nich.

Za prvé stojí za povšimnutí, že návrh může použít jiný počet odstínů. Klasika je považována za kombinaci dvou tónů. Nyní však mistři nabízejí zajímavější řešení. Například dva, tři nebo dokonce čtyři odstíny v jednom provedení. Tato možnost samozřejmě vypadá nejlépe na dlouhých nohách.

V případě potřeby můžete použít nejen barevné laky, ale také je kombinovat s třpytkami. Tento design vypadá velmi neobvykle, ale zároveň elegantně. To je skvělá volba pro večerní nebo nějaký druh akce.

Horizontální gradient

Snad nejoblíbenější po dlouhou dobu je považován za horizontální přechod odstínů. To znamená, že gradient se předpokládá v rámci jednoho měsíčku. I v tomto případě je však místo pro kreativitu.

Nedělejte všechny nehty stejné, protože můžete ukázat originalitu. Chcete-li například provést přechod odstínů na několika prstech shora dolů a na opačné straně. Vypadá to docela neobvykle.

Jako akcent lze použít také horizontální gradient. To znamená, že všechny měsíčky, s výjimkou jednoho nebo dvou, musí mít jednotný povlak. Nejvhodnější by v tomto případě byly pastelové barvy. Jsou však možné i další možnosti.

Vertikální gradient

Tento povlak je obzvláště oblíbený u dívek s krátkými nehty. Jde o to, že pomocí své pomoci je můžete vizuálně upravit a prodloužit. Vertikální gradient navíc vypadá opravdu krásně a umožňuje vytvořit stylový, neobvyklý design. Nejčastěji se používá pro přechod odstínů.

Kromě toho takový povlak může být nejen na každém hřebíku. Zajímavé je, že gradient vypadá na celé ruce. K tomu potřebujete pět odstínů laku v jedné barvě. Každá z nich se střídavě aplikuje na nehet. Díky tomu se ukazuje zajímavý, originální design.

Manikúra přechodu doma

Navzdory tomu, že tento design vypadá velmi krásně, můžete si ho dokonce udělat doma. Samozřejmě, nejprve musíte trochu cvičit, ale výsledek stojí za to. Nejdříve si všimneme, že gradient manikúrazahrnuje přechod tónů. Jejich počet může být velký, ale pro začátečníky je lepší zvolit dva nebo tři tóny. Předpokládá se, že je to nejlepší volba.

V procesu vytváření takového designu budete určitě potřebovat laky, houbu, základní a vrchní nátěr. Nejprve je třeba připravit nehty a dát jim tvar. Pak je třeba použít základní nátěr nebo čirý lak. To pomůže chránit měsíčky, posílit je, stejně jako učinit manikúru odolnější. Teprve po vyschnutí této vrstvy naneseme hlavní lak. Bílý je pro to nejlepší, protože jde dobře s téměř všemi tóny.

Na hladký povrch nebo zrcadlo naneste trochu lehkého laku a pak jakýkoliv jiný odstín, který se vám líbí. Hlavní věc je aplikovat je tak, že hrany každé barvy se dotýkají a dokonce i trochu na sobě.

Vezměte malou houbu nebo jednoduchou houbu a naneste ji na lak. Okamžitě ji přeneste přes horní část jednoho z drápů s pohybem. To by mělo být provedeno rychle, aby se získal nejkrásnější efekt. Pro každý hřeb vyžaduje nový kus houby.

Po ozdobení všech nehtů počkejte, až úplně uschnou. Opatrně očistěte kůžičku a pokožku z laku pomocí speciální kapaliny a vatového tamponu nebo kartáče. Hřebíky zakrýváme vrstvou vrchního nátěru. Pokud je to žádoucí, můžete v této fázi přidat dekor v podobě kamínky malé velikosti nebo korálky. Stylová, jemná manikúraje připraven.

Myšlenky Gradient Manikúra

Samozřejmě, že takovýto design sám o sobě vypadá velmi přitažlivě. To však neznamená, že byste neměli experimentovat a zkoušet něco nového. Proto nabízíme několik nápadů, mezi kterými můžete najít něco vhodného.

Francouzská manikúra

Tento typ designu bude vždy v trendu, bez ohledu na trendy a současné inovace. Vše proto, že vypadá velmi elegantně a nenápadně. Díky tomu bude taková manikúra vhodná v kombinaci s jakýmkoliv způsobem a v každém ročním období. Kromě toho může být provedeno nejen na dlouhé nehty, ale i na krátké. Souhlasím, je to pro mnohé významná výhoda.

Ale i klasika se může časem nudit. Proto nabízíme trochu k diverzifikaci obvyklé verze a k jejímu přechodu. Můžete zvolit světlé a světlé odstíny. Vše záleží na osobních preferencích.

Design se vzorem

Manikúra přechodu vypadá soběstačně. Někdy však chcete trochu přidat. V tomto případě doporučujeme věnovat pozornost různým výkresům. Koneckonců, s jejich pomocí, můžete nastavit charakter design. Například, výběrem stručného vzoru s neutrálními odstíny laku, bude manikúra vypadat jemně a dokonce i romanticky. Spojením geometrických linií s jasnými barvami získáte odvážnější, odvážnější design.

Jak vidíte, gradient manikúra je skvělou alternativou monochromatického nátěru. Konec konců, můžete s ním experimentovat, vytvářet zajímavé a neobvyklé možnosti designu.

Jaký typ manikúry preferujete v každodenním životě? Sdělte svůj názor v komentářích.