Manikúra podzim-zima 2019: Perfektní možnosti a neobvyklé vzory pro 100 fotografií

Móda je rozmarná a proměnlivá dáma. Mění se tak rychle, nejen každý rok, ale každou sezónu. Současně se objevují nové trendy v oblečení, účesech a samozřejmě iv manikúre. Pokud chcete vždy vypadat stylově a módní, měli byste určitě následovat trendy inovací ve světě nehtového průmyslu. Chcete-li dokončit módní vzhled, potřebujete krásnou manikúru a znalosti nových trendů. Dnes jsme se snažili zvážit mnoho nových designů nehtů pro sezónu podzim-zima 2019.

Současné trendy v dekoraci nehtů

\ t

Již nikdo nebude překvapen manikúrou s použitím různých drahokamů nebo kamenů. Sezóna podzim-zima 2019 není výjimkou. Moderní stylisté nás překvapili novým trendem - to jsou velké kuželové kameny. Návrháři nabídli možnost vytvoření módní a stylové manikúry, pomocí jednoho velkého kamene jako přízvuk a několik malých jako doplněk.

]

Populární tvar nehtů v manikúru podzim-zima 2019

S příchodem chladného počasí roste potřeba přirozenosti a přirozenosti. Toto je primárně viděno v délce a tvaru ženských měsíčeků. Krátké nehty jsou stále v módě. Ale pokud dáváte přednost dlouhé verzi manikúry, nenechte se odradit, malý prodloužený tvar nehtové desky na vrcholu popularity. Tato forma nehtů poskytne pohodlí, propracovaný vzhled vaší manikúry.

Minimalistická módní manikúra podzim-zima

Hlavním trendem v designu nehtů v období podzim-zima 2019 bude minimalismus. Ale to neznamená, že váš obraz bude nudný. Rozmanitost dekorů bude hlavním prvkem při vytváření módní manikúry v nové sezóně. Můžete bezpečně používat jiskry, kamínky, kameny, kovové pásky a další různé dekorativní prvky. Současně je nutné dodržovat jednu hlavní podmínku - nepřehánějte ji ozdobnými přísadami.

Manikúra kreseb trendů podzim-zima 2019

A teď si promluvme o módních výtiscích podzimní a zimní sezóny 2019 na nehtech. Květinové a světlé geometrické vzory zůstaly v minulé sezóně. V jejich místě návrháři nabízejí obrázky s významem. Pokud chcete, aby váš vzhled byl moderní a bezchybný, použijte hadí kůži nebo leopardí tisk. Kontrastní šachový vzor bude vypadat krásně a relevantní na vaší manikúru. Sezónní krajina, natažená na všechny prsty, přitáhne pozornost ostatních. V chladném počasí, tmavá manikúra s kamifubuki, mramor strečink nebo vzory kontrastních barev bude relevantní.

Dokonalá nová červená manikúra pro období podzim-zima 2019

\ t

Pokud jste světlá a mimořádná dáma, pro vás je módní a jasně červená manikúra. Návrháři v této sezóně doporučují používat všechny odstíny červené. Vaše měsíčky mohou býtaristokratická vínová nebo šťavnatá červená. Taková manikúra by měla být s minimálním přídavkem dekoru. Možnost - několik kamínků nebo originální, diskrétní vzor na jeden nebo dva nehty. Červená barva bez přídavků je krásná, jasná a soběstačná. Zajímavé a velmi stylové na červených nehtech vypadá v kombinaci s tmavším, černým lakem.

Podzimní zimní manikúra: fotografie černého nehtového umění

Další alternativou pastelových barev v roce 2019 je černá. Stylisté v chladném počasí v roce 2019 nabízejí ozdobu nehtů černým nebo blízko něj lakem. Představte si manikúru v tmavě fialových barvách noční oblohy. Překrásný obraz získáte, pokud na nehtech vytvoříte zajímavou kombinaci, která zředí tmavou manikúru, aplikuje lak na pastelově neutrální tóny na jeden nebo dva nehty a zároveň je zdobí malým vzorem z tmavého laku.

Manikúra burgundského podzimu

Podle zákona bude kaštanová manikúra favoritem podzimního zimního období 2019. Vyhrál světový pódium. Klasická monofonická manikúra v burgundské barvě je stále populární a módní design nehtů. Chceme však poznamenat, že v nové sezóně bude taková manikúra doplněna neuvěřitelně velkolepým holografickým designem. Třpytivý safír, olivový nebo modrozelený povlak dodá nehtům jedinečný a fascinující vzhled.

Nahá manikúra podzim-zima

Vraťme se k klasické manikúru ve stylu Nyud. Taková manikúra pro módy - nepostradatelná volba. Slunná letní manikúra bude nahrazena podzimní manikúrou v béžových, olivových nebo šedých odstínech. Pastelové barvy, jako je slonovina nebo pevná látka, zůstanou relevantní.

Francouzská manikúra podzim-zima 2019

Tento podzim a zima se nevzdáme populární francouzské a měsíční manikúry. Každoročně se do takové manikúry přidávají nové designové doplňky. Na podzim a v zimě roku 2019 zůstávají relevantní jak běžné francouzské, tak reverzní. Obzvláště populární je výkon v modrých a zelených tónech. Pokud však chcete k takové manikuře přidat jas a originalitu, pak jsou nejvhodnějšími kovovými prvky, které zdobí povrch nehtů.

Zimní ozdoby 2019 v moderním nail artu

\ t

Sněžná manikúra získává na popularitě. Takové mrazivé vzory s výhodou vypadají jak na světle, tak na tmavých odstínech laku. Za chladného počasí bude vypadat skvělá manikúra s aplikovanou zimní krajinou. Taková manikúra bude ještě působivější, pokud je povrchu dán objem pomocí akrylového prášku nebo sametového lesku. Módní zimní manikúra 2019 kombinuje pastelově jemné barvy a bohaté světlé barvy.

Manikúra podzim-zima 2019 na krátkých nehtech

Jako myjiž bylo řečeno, podzim-zima 2019 je obdobím krátké manikúry. Světlé a tmavé barvy vypadají na krátkou délku nádherně. Trend sametové, matné nebo práškové nehty. Tento povlak příznivě zdůrazňuje krásu nehtů. Získáte dobře upravený a ušlechtilý vzhled. Pro krátkou manikúru jsou populární fialová, růžová, fialová a hnědá.