Manikúra přechodu: 100 nejlepších nápadů 2019

Obsah:

  1. Typy gradientu manikúry
  2. Jak udělat manikúru přechodu: základní metody
  3. Design manikúry gradientu
  4. Fotografie nejtypičtějších nápadů

Móda nikdy stojí a každý rok se objevují nové zajímavé typy nehtů. Nedávno tam byly velké kamínky, monogramy a spíše objemné vzory v trendu. K dnešnímu dni je to všechno trochu pryč. Obvyklá klasika se stala důležitější. Není to jen o známé služební bundě po celém světě, ale také o elegantní verzi ve formě gradientové manikúry.

Typy gradientu manikúry

Manikúra přechodu v roce 2019 je jednou z nejpopulárnějších moderních módy. Koneckonců, může být realizován na nehty jakékoliv délky. Kromě toho můžete kombinovat mnoho odstínů, které vám umožní experimentovat a vytvořit zcela odlišný účinek na nehty. Možnosti přechodu jsou poměrně velké, takže se podíváme na ty nejoblíbenější.

Klasický nebo horizontální gradient je nejjednodušší. Hladký přechod barev se provádí podél šířky nehtové desky. To znamená, že odstíny jsou smíšeny horizontálně. Tuto možnost lze realizovat doma, ale před tím doporučujeme trénovat na papíře.

Alternativní možností je vertikální gradient. Není těžké odhadnout, že přechod odstínů bude prováděn vertikálně.

Pro ty, kteří mají rádi klasiku, navrhujeme doplnit designmalá odrůda. K tomu zvolte neutrální základní barvu. Úhel úsměvů nebo díra by neměly být jasně kresleny, ale rozmazané. Tento design vypadá velkolepě a prostě vás nenechá bez komplimentů.

Chaotický gradient se v poslední době stal velmi populárním. To vám umožní dát do fantazie a realizovat své nápady. To znamená, že můžete nezávisle rozhodnout, na které části měsíčku se bude gradient provádět. V tomto případě si budete jisti, že design je jedinečný. A samozřejmě, manikúra přechodu je perfektní, aby ji doplnila zajímavým nebo dokonce neobvyklým vzorem.

Jak udělat manikúru přechodu: základní metody

Jistě každá dívka alespoň jednou přemýšlela o tom, jak se vyrábí slavný gradient. Existuje několik způsobů, z nichž každý dává zcela odlišný účinek na nehty.

Nejjednodušší způsob, jak vytvořit gradient, je doma jednoduchou houbou. K tomu zakryjte hřebíky základním světlým odstínem. Nejčastěji je bílá, béžová nebo světle růžová.

Poté by mělo být na fóliovou sekci naneseno několik laků vhodných barev. Na fólii se nanese vlhká houba, čímž se vyleští lak na nehty. Mějte na paměti, že pro každý hřebík budete potřebovat nový kus houby, takže vezměte malé kousky. Gradient je hladký, takže tato metoda je nejoblíbenější.

Pro další metodu, místo houby, budete potřebovat speciální kartáč. Proces přípravy probíhá stejně jako v předchozí verzi. Zvolené odstíny laku se však aplikují přímo na nehtovou desku. Snadný a hladký pohyb kartáče by se měl pohybovat ze strany na stranu. To vám umožní pečetit lak a dosáhnout hladkého přechodu.

Profesionální nehtové umělci používají hlavně airbrush. Jedná se o zařízení, do kterého se přidává gel. Poté se nastříká na povrch nehtů ve formě spreje. Tato metoda umožňuje provádět nejhladší přechod barev. Proto, manikúra vždy vypadá neuvěřitelně krásná. Kromě toho, použití airbrush může výrazně ušetřit čas, protože proces je poměrně rychlý. Použití zařízení je jednoduché, ale je lepší cvičit trochu na papíře.

Design manikúry gradientu

Jak bylo uvedeno výše, samotný gradientový design vypadá velmi krásně. Mnoho dívek ji však chce doplnit zajímavými detaily. To může být dekor ve formě korálků, kamínků, jisker nebo fóliových prvků. Stále častěji je však gradient kombinován s jinými typy designu.

Francouzská a měsíční manikúra

\ t

Classic se perfektně kombinuje s přechodem tónů. Proto častěji vidíte právě takovou možnost. A ve formě přechodu lze vytvořit úsměv, nebo se zaměřit na několik nehtů. Neutrální odstíny, stejně jako jemné pastelové barvyManikúra je obzvláště jemná, romantická. Tento design je ideální pro každodenní život a pro svatební či jiné speciální příležitosti.


Gradient se vzorem

Tento typ manikúry je často doplněn různými vzory. V jarní sezóně si dívky většinou vybírají květiny. V závislosti na aplikační technice bude výkres vypadat úplně jinak.

Geometrické provedení je kombinováno s gradientem méně často. Faktem je, že je univerzální a snadno doplní a ozdobí téměř jakoukoliv manikúru.

Různé sněhové vločky a hvězdy - krásný vzor pro zimní sezónu. V tomto případě je však gradient mírně nasycený a tmavý. Vše záleží pouze na vaší vizi designu.

Pruhovaná manikúra

Strip design nehtů je možností nejen pro dovolenou na moři. Hodně záleží na vybraných odstínech. Navíc není nutné vyrábět pásy na každé noze. Nejlepším řešením je použití pouze na několika nehtech.

Pokud je to žádoucí, může být na těchto pásech proveden gradient. Takové řešení je poměrně těžké přivést k životu, zejména pro začátečníky. Nejlepší je přihlásit se ke zkušenému mistrovi. Ale tato myšlenka vypadá svěží a neobvyklá.

Manikúra přechodu: Fotografie nejelegantnějších nápadů

)

Jak vidíte, existuje mnoho různých možností, s nimiž můžete zdůraznit eleganci prstů. Manikúra přechodu je považována za jednu z nich. Hlavní věc - vybrat vhodný tvar a délku nehtů. Pouze za tohoto stavu bude vzhled vypadat atraktivně.