Manikúra pro dlouhé nehty: módní nápady 2018

Přestože se stylisté již několik let zaměřují na přirozenost a přirozenost, některé dívky se zdráhají vzdát dlouhých měsíčků. A toto má své vlastní vysvětlení. Jakákoliv manikúra na nich vypadá jasně a bezchybně, což vám umožní realizovat i ty nejdivočejší fantazie.

(14 ) . 2]

Dlouhé nehty poskytují neomezený prostor pro experimentování. Nejen, že mohou mít jiný tvar, ale i speciální dekoraci. A nejodvážnější ženy módy mohou dokonce kombinovat několik směrů nehtového umění v jednom manikúru. Která manikúra pro dlouhé nehty bude obzvláště populární v roce 2018?

Dlouhé, ostré nehty

Ti, kdo chtějí vizuálně udělat své prsty delší a rafinovanější, by měli ostré špičky nehtů. Vypadá velmi ladně a žensky. Zvláště působivé na ostré nehty bude vypadat duha nebo zrcadlový rub.

Barva manikúry na ostrých dlouhých nehtech může být jakákoliv. Chcete-li zdůraznit svou individualitu, můžete použít světlou paletu. A pro každodenní život perfektní pastelové odstíny. Jít na párty nebo slavnostní událost, měsíčky mohou být zdobeny různými dekoracemi, které mohou dělat manikúru ještě více neobvyklé.

Dlouhé nehty jsou opravdovým plátnem, na kterémnakreslete cokoliv, včetně trojrozměrných výkresů. Velmi efektivně vypadají matně, což může být lehké i velmi chytlavé.

Dlouhé pravoúhlé nehty

V roce 2018 budou obdélníkové hřebíky se zaoblenými hranami v módě. Tato forma nehtové desky se nazývá univerzální, protože se hodí naprosto všechno. Techniky manikúry a vybrané materiály mohou být jakékoliv, ale stylisté doporučují věnovat pozornost sametu. Lesklý povrch, na který je aplikován sametový prášek, vypadá elegantně. S jeho pomocí můžete vytvářet různé výkresy, geometrické tvary nebo monogramy.

]

Nahá manikúra může být výhodně kombinována s kamínky a dalšími lesklými šperky. Ty holky, které se nesnaží vyniknout, si mohou vybrat brilantní povlak, jehož odstín bude co nejblíže tónu základní srsti.

Milovníci temna již nemohou být omezeni na červenou nebo černou. V roce 2018 jsou oblíbené hnědé, modré, vínové, fialové a zelené. Na tmavém základě vypadá oko kočky velkolepě.

]

Dlouhé oválné hřebíky

Oval je nejmodernější tvar nehtové destičky v roce 2018. Tyto nehty vypadají co nejčistší a ženský. Neberte si potíže a výběr designu pro takovou manikúru. Bylo by zde vhodné, jaklesklý a matný povrch. Můžete ozdobit oválné nehty jakýmkoliv vzorem, monogramy a složitějšími vzory. Zvláště působivé na dlouhých nehtech ovál bude vypadat jako měsíční a francouzská manikúra.

]

Dlouhé oválné nehty v pastelových barvách budou vhodné v každém prostředí. V případě potřeby můžete s takovou manikúrou experimentovat přidáním jasných barev.

Monochromatický povlak bude vypadat mnohem efektivněji, pokud na něj použijete speciální otěry. Toto může být jeden populární kovový nebo chameleon, nebo tření perlových odstínů (od mléčných k břidlici).

Manikúra s kamínky

\ t

Fanoušci manikúry se vzorem nebo kamínky mohou používat dlouhé měsíčky k překladu jejich odvážných nápadů do manikúry. Správným spojením laku, kamínků, flitrů, samolepek a krajek můžete snadno vytvořit skutečné mistrovské dílo. Taková manikúra bude na párty nebo setkání s přáteli působivá.

]

Manikúra Velvet

K jeho vytvoření potřebujete speciální lakové hejno. Po sušení se povrch stává podobným zamshu nebo sametu. Paleta odstínů takového pokrytí může být obrovská.

Geometrická manikúra

Jak již bylo zmíněno, dlouhá nehtová deska je skutečným plátnem pro umělce. Módní ženy tak mohou dělatpředstavte si jakoukoli populární sezónu manikúry. Například v roce 2018 bude na vrcholu popularity geometrický design nehtů. K jeho vytvoření lze použít různé odstíny: citron, fuchsie, citrusy, levandule atd.

]

Možnost návrhu není o nic méně rozsáhlá. Mohou to být nejjednodušší pruhy, trojúhelníky, tkaničky nebo složitější geometrické kompozice.

Manikúra francouzštiny a Měsíce

Technika provádění francouzské nebo měsíční manikúry na nehtech různých délek se neliší. Výhodou dlouhých nehtů je zároveň široký výběr manikúry. Hřebík deska může být zdobena kamínky, kamifubuki, kresby nebo samolepky.

V roce 2018 získává na popularitě trend na zvířatech. Některé změny prošly a forma "úsměv" nebo hřebík díry. Mohou být obdélníkové, trojúhelníkové, zakřivené, dvojité, trojité, atd.

Manikúra přechodu

Konstrukce gradientu nehtů zahrnuje použití dvou odstínů laku, které se do sebe plynule proměňují.

​​

Craquelure

V roce 2018 navrhují stylisté, že dívky s dlouhými nehty dávají pozor na efekt craquelure, který pomůže učinit manikúru stylovou a efektivní. Kresba se sítí trhlin je fascinující a rovnoměrnávypadá efektně, jak na lesklém, tak na matném povrchu.

[199 ]

"Kočičí oko" na dlouhých nehtech

Proč je design kočičího oka tak atraktivní? Za prvé, tato manikúra je univerzální. Hluboké odstíny a ušlechtilý lesk nevyžadují použití dalšího dekoru, takže to bude výborná volba pro umění nail art. Přidáním ozdobných oblázků nebo sametového písku zde budete mít vynikající manikúru pro večerní nebo prázdninové akce.

] 230)

Rozbité sklo na dlouhých nehtech

Pokud byla dříve holografická fólie použita hlavně na černém nebo tmavém nátěru, pak v roce 2018 může být ozdobena duhovými měsíčky. Taková konstrukce bude zvláště působivá na bledém gradientu. Aby se „skleněné fragmenty“ udržely co nejdéle, je důležité použít fixační nátěr.

. ]

Dlouhé nehty dávají hostesce obrovský prostor pro všechny, dokonce i ty nejdivočejší fantazie, které se stanou vrcholem módního obrazu.