Manikúra s květinami: Nejelegantnější nápady designu 2018

V moderním světě je těžké představit si dívku, která by neměla sledovat módní trendy. Nejde jen o oblečení, obuv nebo doplňky, ale také o design nehtů. Každý rok se stále více a více originálních novinek objevuje v umění nail. Nicméně, po několik sezón v řadě, manikúra s květinami stále patří mezi nejvyhledávanější typy designu. To není překvapující, protože to může být provedeno něžné, sotva znatelné nebo dokonce odvážné. Vše záleží na zvolených odstínech, na způsobu kreslení vzoru a na dodatečné dekoraci.

Manikúra s květinami: módní trendy 2018

Jak bylo uvedeno výše, originální novinky se objevují každý rok v uměleckém světě nehtů. To však neznamená, že se okamžitě stanou populárními. Naopak, mnoho nových nápadů je vnímáno negativně a zůstává neznámé. Současně stojí za povšimnutí, že hlavním trendem roku 2018 je rozmanitost a vyjádření jeho vize designu. Proto se nemůžete bát experimentovat a bez obav přinést do života fantazii.

Například, ombre efekt byl v trendu pro několik sezón. To však neznamená, že ji nemůžete prezentovat novým způsobem. Snažte se kombinovat neobvyklé odstíny nebo kombinovat možnosti designu. Například gradient vypadá úžasně krásně v kombinaci s měsíční manikúrou.

Každý ví, že francouzská manikúra je stále vybírána jako svatební design měsíčků nevěsty. Samozřejmě to vypadáelegantně a poměrně zdrženlivě. Ale přesto doporučujeme trochu ji přidat a učinit ji o něco jemnější a ženskou. Chcete-li to udělat, několik nehtů dost kreslit květiny v minimalistickém stylu. Vypadá to opravdu velmi krásné.

Mimochodem, jako manikúra pro svatbu, je perfektní neutrální odstín s jedním nebo více poupatky. Takový design nebude vypadat vzdorně, ale je ještě originálnější.

Pokud jde o další dekor, v roce 2018 je vítán. Neměla by však být příliš chytlavá nebo těžkopádná. Jinak bude manikúra vypadat bez chuti. Nejlepší ze všeho jsou kamínky malé velikosti, barevné lepicí pásky nebo třpytky. Než však použijete některou z těchto možností, zkuste se ujistit, že bude skutečně vhodná.

Jak udělat manikúru s květinami?

Pro ty, kteří dávají přednost vlastnímu designu nehtů, doporučujeme nejprve věnovat pozornost způsobu, jakým můžete udělat manikúru květin. Nejsou tolik, ale každý má své vlastní charakteristiky.

Asi nejoblíbenějším způsobem je kresba štětcem. Často se pro tento účel používají speciální barvy nebo gelové leštidla, stejně jako kartáče různých délek a tloušťek. Díky tomu je design obzvláště realistický a jedinečný. Ale k dosažení tohoto efektu bude mítvynakládejte velké úsilí. Nejčastěji začátečníci dělají jednoduché kresby a jednoduše doplňují design kamínky a další výzdobou. Vzhledem k této manikúra vypadá docela atraktivní.

Pokud nemáte talent umělce, neznamená to, že nebudete schopni udělat krásný obraz vlastními rukama. Stačí se podívat na jiné, trochu modernější způsoby. Například, razítkování je již dlouho skutečnou záchranou pro ty, kteří chtějí udělat originální design doma. Vše, co potřebujete, je deska s výkresy, spíše tlusté laky, razítko a škrabka.

Nejprve se nanese základní vrstva laku, vhodná pro barvu. Poté, co uschne, můžete pokračovat na design. Chcete-li to provést, naneste lak jiné barvy na vzor, ​​který se vám líbí na desce, odstraňte přebytek škrabkou, razítko a přeneste na hřebík. To by mělo být provedeno co nejrychleji, dokud se lak nezmrazí. Je-li to žádoucí, může být obraz trochu ozdoben jiným odstínem. Díky tomu bude vypadat ještě krásněji. Po vyschnutí všech vrstev je nutné použít vrchní nátěr, díky kterému bude manikúra odolná.

Pokud jde o design jezdce, lze jej použít i doma. Samozřejmě, že poprvé nemusí všichni pracovat a musí praktikovat. Ale výsledek stojí za to. Pro práci, budete určitě potřebovat posuvník sám, nůžky, malý kontejner s vodou, oranžová tyčinka, lak a top.pokrytí.

Nejprve je třeba na nehty aplikovat základní nátěr laku a vyčkat, až uschne. Poté určete vzor a rozdělte detaily na řádcích pro každý hřebík. V malé nádobě s vodou umístěte jeden prázdný, pak odstraňte zbytek papíru a přes oranžovou tyčinku přeneste obraz sám. V této fázi je velmi důležité, aby výkres ležel rovnoměrně. Teprve pak ji můžete zakrýt vrstvou horní části a odstranit zbytky vzoru s ostrou stranou tyče. Stejný princip, zakrýt zbytek nehtů a čekat na sušení.

Letní manikúra s květinami

Samozřejmě, nejoblíbenější květinový vzor se stává na jaře av létě. To není překvapující, protože vše je transformováno, počínaje přírodou a končící odstíny v oblečení a manikúru. V letošním roce se tento trend zachoval, takže neváhejte a udělejte květinový design a doplňte ho o originální dekor.

Mimochodem, umělci na nehty poukazují na to, že nejoblíbenější květy jsou samozřejmě růže. Také dívky často volí tulipány, orchideje a máky. Každá z možností vypadá neuvěřitelně krásná, ale neměli byste být omezeni pouze na ně.

Manikúra s květinami 2018: fotografické nápady

Někdy je obtížné zvolit správný vzor návrhu. Proto jsme připravili výběr s nejtypičtějšími a nejrelevantnějšími nápady pro inspiraci. Mezi nimi určitě najdete něco vhodného.pro sebe.

)

Manikúra s květinovým vzorem vždy vypadá stylově. Kromě toho bude relevantní iv každodenním životě i v práci. Vše záleží na tom, jak stručné bude kresba. Každopádně experimentujte a vyzkoušejte neobvyklé možnosti pro sebe.