Manikúra s listy: 100 fotografií nápadů s módními obrázky

Chcete-li vyzvednout barvy pro budoucí manikúru je založen na obrázku, který budete vytvářet. Neměli byste čekat na správný okamžik pro jasnou nebo jemnou manikúru s listy stromů a rostlin, protože téma manikúry může být vybrána pro jakoukoliv roční dobu. Na nehtech mohou být zachyceny horké tropy, podzim na podzim s javorovým listem a na zasněženém smrku. Je to jen důležité čekat na správné období pro okouzlující nail art. Jaké jsou nejvhodnější možnosti pro návrh nehtů s listy?

)

Manikúra se zelenými listy: úžasná francouzština

Original vypadá francouzsky s červenými - oranžovými špičkami. Chcete-li nakreslit list na klasickém designu, můžete použít šablonu nebo ji nakreslit ručně pomocí tenkých kartáčků. Pro javorové listy jsou vhodnější červené nebo oranžové barvy. Špičky mohou být posypány zlatými jiskrami. Obrázek listí na světlém pozadí vypadá nádherně. Můžete si vyzvednout samolepky nebo zobrazit listy silného dubu, něžné břízy. Taková manikúra je vhodná pro sofistikované dívky, které si pro svůj obraz vybírají světlé barvy a služební bundy.

Ohromující bílá manikúra s listy

\ t

Bílé listy vypadají na tmavém pozadí skvěle. Prodlužují vaše prsty a dávají ženskému úchytu půvab. Díky kontrastní paletě budou listy vypadat úžasně v každém případě a nastavení. Tato univerzální volba bude vyhovovat dámám různýchvěku Ve stylovém umění nehtů, lehkost a ženskost designu dobývá svým nepřekonatelným vzhledem.

Manikúra s listy kapradí

\ t

Manikúra s větvičkami nebo listy kapradí vypadá skvěle se dvěma nebo jedním nehty pokrytými třpytkami. Pomůže to zředit téma zeleniny, dát lesk a lesk měsíčku. Pomocí 3-d manikurové techniky můžete zdůraznit krásu kapradinového listu zvýrazněním určitých částí tmavými odstíny.

Manikúra s tropickými listy

\ t

Konvexní vzory tropických listů dávají obrazu originálu vědomí originality. Reliéf se provádí různými způsoby. Dosáhněte objemu vzoru umožní různé techniky nail art, s nimiž můžete získat účinek reliéf nehtu. Pro doplnění rafinovanosti tropických listů stojí za to vyzkoušet si variantu drahokamu.

Manikúra s palmovými listy je tou nejlepší volbou pro umění nail resort

Pro letní manikúru si můžete vyzvednout různé listy. Například, s palmami - to bude vždy přemoženo jasně a efektivně. Tato manikúra je ideální pro dovolenou v horkých zemích a nezáleží na tom, zda se chystáte relaxovat v létě nebo v zimě. Nail art s palmovými listy je skvělá příležitost přenést myšlenky a myšlenky do reality. Podívejte se, jak krásně vypadá podoba obrazu palem nejen proti modré obloze s bílými mraky, ale také kdyzápad slunce Moderní manikúra s listy bude vypadat skvěle na každé pláži v horkých zemích. Barevné listy palmy na prostém pozadí vypadají velmi stylově, odstín, který může být zcela odlišný. Výkon palmových listů v pastelových barvách vypadá neobvykle.

Nepřekonatelná manikúra s listy Monstera

Zelené barvy na nehty jsou velmi pevné a jsou ideální pro podnikatelky na dovolené. Na monochromatických nehtech má vzor monstera tajemnou, tlumenou záři. Manikúra s černými nebo zelenými listy této rostliny s matnou kombinací dá ženě kouzlo. Vzor vypadá působivě a jasně.

Manikúra s listy: skvělá fotografická recenze nových výrobků

Kontrastní provedení listů na nehtech vypadá úžasně a nové. Pro zpestření manikúry můžete zakrýt dva prsty tmavým lakem a zbytek nechat v jasných barvách, které znázorňují listy. To oživí nail art. Nebo můžete udělat opak, zakrýt dva nehty světlými barvami a kresba by měla být provedena na tmavých barvách. Listy ve zlaté nebo červené barvě budou dokonale kombinovány se základním monofonním povlakem. Nabízíme několik skvělých nových nápadů pro manikúru s listy:

  • expresivní listy tmavé barvy v kombinaci se světlým pozadím;
  • bílá větev s listy na tmavém mramoru;
  • manikúra v jasném třešni nebolila tóny s jedním kontrastním nehtem s barvou listů;
  • na předchozí verzi, můžete přidat konvexní rosy nebo Beruška;
  • lehké nenápadné, beztížné listy rostlin vypadají na bundě perfektně;
  • krásný list exotické květiny na průsvitném pozadí.

)

Listy manikúry na nehtech: podzimní design

Na podzim získává popularita manikúra s javorovými listy. Tento podzimní design vyniká ohnivě červenými a bohatě jasnými tóny. Dvojice javorových listů, spadlých na několik měsíčků, bude vynikajícím doplňkem obrazu v období dešťů. Pokud kombinujete zlatý list s tmavými barvami, například třešně, tmavě modré nebo kaštanové, pak tento design vypadá bohatě. Samozřejmě je lepší nezatěžovat výkres Bude to dost listí na jeden nebo dva nehty. Výborným doplňkem by byly oblázky nebo jiskry. Všichni dobře víme, že podzim je období dešťů, takže na nehtech budou živé a realistické kapky deště s javorovými listy. Zlatý, bronzový nebo měděný lak na nehty je ideální pro podzimní manikúru. Na slunci se třpytí, třpytí nebo kamínky. Dobrou alternativou může být perlový lak nebo povlak s třpytivým plnivem. Červená liška s podzimním listím nebo ježek v ohnivém listí, myš pod dubovým listem ...ozdobte svou podzimní manikúru.

(138 )

Letní manikúra s listy: skvělé nápady

Nahé pozadí a nádherné letní květy s listy nebo nádhernou ratolestí podpoří letní náladu. Příležitostné kamínky změní obraz a změní se z obyčejného nehtového umění na šumivou a slavnostní manikúru. Můžete přijít s odlišným designem a ozdobit jej dostupnými ozdobnými prvky, které jsou dnes možné. Obecně platí, že s fantazií, můžete přijít s dokonalým designem nehtů s listy.