Manikúra ve stylu geometrie: nejkrásnější design 2018

Navzdory skutečnosti, že existuje celá řada vzorů pro měsíčky, mnoho dívek čelí problému výběru. To není překvapující, protože někdy chcete vyzkoušet něco nového, zajímavého nebo neobvyklého. V tomto případě by ideálním řešením bylo geometrické provedení. To může být vyrobeno v minimalistickém stylu nebo více aktivní s více řádky a tvary. Vše záleží pouze na vaší touze.

Geometrická manikúra: módní trendy 2018

Vybírat si geometrický design měsíčeků, stojí za to prozkoumat hlavní trendy, aby byl v trendu. Především si všimneme, že v roce 2018 je vítán minimalismus. To znamená, že tenké proužky v malém množství na několika nehtech - to je přesně to, co potřebujete.

Stejně relevantní je geometrický návrh, který předpokládá přítomnost podélného pásu na prstenci prstence. V tomto případě můžete použít techniku, díky níž bude postava vypadat úplně jinak. Například pruh drahokamu nebo fóliového písku je skvělou alternativou jednoduché malované verze. Takže neváhejte experimentovat a vyzkoušet nové možnosti.

Pokud jde o odstíny, v roce 2018 neexistují žádná zvláštní omezení. Vypadá skvělý geometrický design, ve kterém jako hlavní barva používá nahý tón. Například béžové nebo dokonce pastelové barvy. Všechny jsou navzájem perfektně kombinovány.příteli.

Geometrická manikúra v černé a bílé byla skutečným hitem. Vypadá to úžasně krásné, stylové a moderní. Často je také doplněn obrazem velkých zelených listů a dalších kreseb. To je skvělý nápad, aby manikúra nebyla tak přísná a dát jí nádech čerstvosti.

Snad nejoblíbenější a nejvyhledávanější odstíny pro vytvoření tohoto designu jsou červená, zelená, bílá, černá a modrá. Jsou perfektně kombinovány a jsou ideální pro všechny roční období. V případě potřeby můžete použít jasnější a sytější barvy. Budou také relevantní v kombinaci s geometrickým vzorem.

Stylový geometrický design pro krátké nehty

Na rozdíl od jiných možností designu, geometrické vzory vypadají skvěle i na nejkratších nehtech. A nezáleží na tom, jaké barvy v procesu budou použity. Ale stojí za to věnovat pozornost skutečnosti, že výkresy by neměly být příliš velké. Jinak bude design vypadat přetížený nebo dokonce směšný. Hlavní věc v tomto podnikání je udržet rovnováhu.

Také na krátkých drápcích vypadají asymetrické vzory skvěle, s nimiž je můžete vizuálně zvětšit. V případě potřeby mohou být doplněny jednoduchými tvary, jako je trojúhelník nebo dokonce čtverec. Mistři nehtů pravidelně připomínají design nazvaný „negativní“prostor, který má mnoho podobností s geometrií. Toto řešení vypadá na krátkých nehtech je neméně atraktivní.

Nápady geometrického designu na fotografii

Samozřejmě existuje mnoho různých myšlenek geometrické manikúry. Připravili jsme pro Vás ale nejmodernější, nejkrásnější a nejčerstvější nápady, mezi nimiž určitě najdete ideální variantu.

Módní pásky

Geometrické provedení je zpravidla spojeno s různými pruhy. To není překvapující, protože je to jejich nejjednodušší kreslit i začátečníka. To však neznamená, že pásy vypadají příliš jednoduše. Vše záleží na vaší představivosti. Konec konců, zpravidla se pro návrh používá několik odstínů, takže se okamžitě transformuje.

Tento design můžete také bezpečně kombinovat s jinými typy výkresů. Například, s monogramy nebo s květinovým potiskem. Vypadá to velmi pěkně a moderně. Proto se určitě pokuste něco takového implementovat.

Rozbité sklo

Velmi oblíbeným typem dekoru je rozbité sklo. Nejčastěji je vybrán k vytvoření stylového designu v chladném období. Ale v roce 2018 mistři hřebíků říkají, že může být bezpečně používán v každém ročním období a kombinován s geometrickým vzorem. Také velmi originální vzhled takový design rozbitého skla. To znamená, že mozaika je položena na nehty a teprve potélakované nebo malované.

Měsíční geometrie

Velmi neobvyklá kombinace v jednom provedení je geometrický a měsíční vzor. Jedná se o moderní řešení, které klasickou manikúru odsouvá do pozadí. Souhlasím, kombinace dvou stylových kreseb v jednom designu vypadá mnohem zajímavější. Ale stále si všimněte, že implementace doma může být obtížná. Chcete-li to provést, měli byste nejprve použít značení a teprve potom pokračovat v návrhu měsíčku.

Různé odstíny

Kombinace několika odstínů v jednom provedení není volitelná pro každou módy. Vypadá to ale opravdu zajímavě. Nejčastěji je tato kombinace vybrána v létě, kdy je žízeň po experimentování. Různé etnické motivy, trojúhelníky, čtverce, pruhy - to vše je okamžitě důležité a je obzvláště populární. Také tyto možnosti jsou často kombinovány s gradientem a dokonce s dekorem v podobě písku nebo třpytů. Každý z nich vypadá zajímavě svým vlastním způsobem.

Geometrie ve stylu minimalismu

Pro ty, kteří nemají rádi příliš jasné, bohaté detaily, doporučujeme věnovat pozornost vynikající alternativě - geometrickému designu ve stylu minimalismu. Často se používá transparentní lak, který je určitým základem pro vytváření různých barevných výkresů. Vždy to vypadáatraktivní, takže buďte připraveni na to, že měsíček nebude ignorován.

Geometrické vzory byly vždy považovány za obzvláště krásné. Každý rok je stále více možností pro kombinace, takže můžete bezpečně experimentovat a vytvořit něco nového, neobvyklého. Jak si vyberete manikúru?