Manikúra ve žlutých odstínech 2018

Žlutá barva je vždy spojena se slunečním teplem, létem a dobrou náladou. To je důvod, proč je často volen pro sebe otevřené, veselé lidi. Tato barva je často přítomna v oblečení nebo doplňcích. Ale pokud jde o manikúru, není to tak jednoduché. Mnoho dívek to považuje za příliš jasné pro každodenní život. Částečně je to pravda, ale v roce 2018 nabízí stylisté možnost složit obvyklý rámec, experimentovat a vyzkoušet si nové kombinace pro sebe.

Žlutá manikúra: pravidla pro kombinování odstínů

Navzdory této zaujatosti vůči žluté barvě je považován za jeden z nejuniverzálnějších. Faktem je, že má spoustu různých odstínů, studených i teplých, tlumených nebo pastelových. Proto si můžete vybrat správnou možnost pro téměř libovolný obrázek.

Navíc tato barva dokonale kombinuje s ostatními, což vám umožní vytvořit ještě více univerzální manikúru. Za prvé, teplé barvy, jako je oranžová, tyrkysová a růžová vypadají obzvláště dobře. Žlutá barva v achromatické kombinaci nevypadá méně stylově. To znamená, že jsou bílé, černé nebo šedé, protože jsou považovány za neutrální. Existují i ​​další možnosti, které vypadají méně stylově.

Manikúra černá a žlutá

\ t

Chcete-li vytvořit jasnou a účinnou manikúru, musíte zvolit vhodné barvy. Kombinace černé a žluté je pro to ideální. Ale vV závislosti na odstínu žluté, můžete vytvořit design jako lehké, jemné a večerní nebo dokonce přísné. Samozřejmě, že roli hraje další dekor, stejně jako přítomnost vzoru na nehtech.

Nejčastěji si tuto kombinaci vybírají dívky v období podzim-zima. Vzhledem k barevnému schématu skříně bude tato možnost nejvhodnější. Pokud jde o obraz, může to být elegantní krajka, romantické květiny nebo stylový geometrický design. Každá z těchto možností nastaví na obrázek jiný znak, proto buďte při výběru opatrní.

Modrý a žlutý vzor

\ t

Jedna z nejoblíbenějších barevných kombinací je žlutá s modrou nebo modrou. Tyto odstíny však musíte zvolit s maximální opatrností. Musí být stejného nasycení a také jen studené nebo teplé. V opačném případě nemusí design vypadat zcela relevantní.

Vzhledem k tomu, že tyto dvě barvy jsou soběstačné, můžete si vybrat jednu z nich jako hlavní a druhou použít jako akcent. To znamená, malovat jeden nebo dva nehty. Vzhledem k tomu, manikúra vypadá více originální.

Samostatně stojí za povšimnutí výzdoby takové manikúry. V tomto případě jej nepřetěžujte dalšími prvky. Používejte kamínky v malých množstvích, třpytky, nebo jen kreslit sami nebo pomocí razítka.

Manikúra v bílé a žluté barvě

\ t

Kombinace žluté a bílé barvy vždy vypadá obzvlášť krásně a slunečně. Proto je v letním období jedna z nejoblíbenějších možností pro manikúru. Ale přesto to vůbec neznamená, že byste neměli používat další dekor. Kamínky malé velikosti - nejlepší dekorace. Velké řešení by však bylo na jednom nebo dvou nehtech.

Dívky si často vybírají bílou a žlutou k vytvoření francouzské nebo měsíční manikúry. V tomto představení vypadá více žensky a zároveň hravě.

Žlutý gel na manikúru

\ t

Popularita gelových leštidel ročně roste. To není překvapující, protože díky tomuto nátěru, módy musí navštívit mistra pouze jednou za dva nebo tři týdny. Kromě toho, gel leštění vypadají mnohem nasycenější a přitažlivější než jednoduchý lak. Nespornou výhodou takového povlaku je schopnost zachovat složitý vzor po delší dobu. A to, jak vidíte, je vážná výhoda. Co se týče řady barev, značky představují širokou škálu odstínů. Problémy s výběrem tedy nevzniknou.

Francouzská manikúra

Milovníci nadčasové klasiky ve formě francouzské manikúry někdy chtějí přivést určitou rozmanitost do obvyklého designu. V letní sezóně by skvělý nápad nebyl standardní bílá verze, ale žlutá. Světlé, šťavnaté nebo tlumené, pastelové barvy dokonale doplňují vzhled na slunných, horkých dnech.V případě potřeby můžete tento vzor kombinovat s designem měsíce. Vypadá to o nic méně atraktivní.

Kromě toho navrhovatelé nehtů nabízejí jiná originální řešení. Například nestandardní čára úsměvu nebo orámování pomocí přechodu. V každém případě je to skvělý způsob, jak vyzkoušet něco nového.

Matný povrch

Žlutá barva na nehtech vypadá skvěle, a to nejen v obvyklém lesklém vzhledu. Matný povrch je přesně to, co byste měli věnovat zvláštní pozornost v roce 2018. Je-li to žádoucí, může být zdobena kamínky, malý vzor v geometrickém stylu nebo ve formě květin. Vyberte nejatraktivnější variantu.

Ombreův efekt

Samozřejmě, dívčí efekt byl vždy rád dívkám. Skládá se z hladkého přechodu dvou nebo tří odstínů. Kromě toho je tento design relevantní v každém ročním období. Pokud jde o odstíny, mistři nehtů doporučují používat několik tónů ze stejného rozsahu barev nebo kontrastních barev. Například žlutá je často kombinována s růžovou, modrou nebo bílou, stejně jako černou, modrou, fialovou. V každém případě design s efekty ombre neztratí v roce 2018 svůj význam.

Lisování

Pro ty, kteří chtějí vytvořit neobvyklý design se stejnými vzory, doporučujeme použít razítko. K tomu budete potřebovat desku s výkresy, razítkem, škrabkou a lakem jakékoliv barvy. Je však velmi důležité, aby lakměla poměrně hustou strukturu. Než přenesete vzorek na nehty, stojí za to praktikovat na papíře. Díky tomu můžete během několika minut vytvořit stylový design, stejně jako v kabině.

Myšlenky žlutá manikúra 2018

[129 ]

Žlutá je obzvláště populární v roce 2018. Proto se ujistěte, že manikúru provedete alespoň v pastelovém odstínu.