Měsíční manikúra: Trendy 2018

Měsíční manikúra je tak ráda moderních dívek, které nadále zaujímají vedoucí postavení v umění nail není první rok. Kromě toho, každý nový návrhář sezóny, aby malé úpravy na to, aby tento typ manikúra ještě více kreativní.

Lunární manikúra je druh služební bundy. Objevil se v 30. letech minulého století a okamžitě se stal neuvěřitelně populárním. Jeho hlavní myšlenkou je izolovat otvor pro nehty.

Módní trendy 2018

V roce 2018 je důraz na manikúru kladen na mimořádné textury. Na vrcholu popularity bude craquelure, matný kryt na nehty, holografické efekty a pískový dekor.

Mezi novinkami z roku 2018 budou otvory různých tvarů - trojúhelníkové, konkávní atd. Asymetrie je možná nebo její posun.

Měsíční manikúra může být navíc ozdobena kamínky, kamufláží, krajkou nebo vzory.

Módní odstíny

\ t

2018 bude pokračovat v módě pro pastelové barvy, zejména béžová bude v poptávce. Všechny nahé odstíny jsou perfektně kombinovány s jakýmkolivoblečení, proto se stane relevantním v kanceláři i na slavnostní akci. Kombinace hořčice, světle žluté a modré vypadá zajímavě.

Nicméně fanoušci jasných laků by neměli být rozrušeni, protože světlé barvy nebudou o nic méně populární. V trendu budou otvory kontrastující s hlavním povrchem. V teplém období budou důležité čerstvé světlé barvy.

Tmavé barvy jsou typické pro podzim - vínovou, modrou a matnou černou.

Manikúra s „úsměvem“

Nakreslením zakřivené čáry na základně nehtu a malováním v kontrastní barvě získáte legrační úsměv. Navíc může být vyzdoben kamínky nebo jiným dekorem.

Tento typ měsíční manikúry vám umožní vizuálně delší nehty. A „usmál se“ jiným směrem, získáte originální a neobvyklou manikúru.

Trojúhelníkový otvor

Pro diverzifikaci měsíční manikúry navrhují návrháři nahrazení klasické díry trojúhelníkovou. Tato možnost vypadá docela originální.

Podobný design manikúry měsíce je úspěšně kombinován s přísným obchodním oděvem. Díky kombinaci jasných a pastelových barev v ní můžete vytvořit jemnou,jemný luk.

Bez ohledu na to, zda se nad dírou natíráte nebo necháváte prázdnou, bude měsíční manikúra zajímavá a originální.

​​

Styl "drahých kovů"

\ t

V roce 2018 budou obzvláště oblíbené stříbrné a zlaté barvy. Tato manikúra je vhodná pro nehty jakékoliv délky. Je stejně dobrý, jak na velmi krátkých nehtech, tak na dlouhé nehtové desce.

Přidáním stříbra nebo zlata na měsíční manikúru si můžete být jisti, že v každé situaci přitáhnete pozornost ostatních.

Negativní prostor

Nedávno je v manikúre stále více příznivců "negativního prostoru". V této části hřebu v tomto případě není díra natřena.

Další verzí tohoto typu manikúry je malovat díru červenou nebo jinou světlou barvou, zatímco hlavní část nehtu je natřena v neutrálních barvách a zdobena dekorem. Na konci nehtové desky je zakryt upevňovacím prvkem.

Pro zpestření designu můžete použít pásek, který chcete použítbude přesně opakovat tvar samotné díry. Odstíny nehtů, otvory a pásky mohou být podobné nebo vzájemně kontrastní.

Lunární manikúra na krátkých nehtech

Tento typ manikúry je ideální pro krátké nehty. Chcete-li vizuálně nehty nejsou zkráceny ještě více, návrháři nedoporučují zvolit světlé barvy. V tomto případě se upřednostňují klidné pastelové odstíny. Tento design bude vypadat tak přirozeně a stylově, jak je jen možné.

Pokud chcete použít světlé a tmavé tóny, nehty by měly být ve tvaru mandlí.

Taková manikúra bude důležitá v každém prostředí, ať už se jedná o kancelář nebo o párty s přáteli.

Držitelé krátkých měsíčku mohou také dovolit trojúhelníkový otvor. Tak je možné vizuálně prodloužit nehtovou desku, což ji činí elegantnější.

Je možné ozdobit trojúhelníkovou dírou jako všechny prsty a použít ji k důrazu na 1-2 nehty.

Dekorace Měsíční manikúra

Měsíční manikúra je mnohými považována za ztělesnění ženskosti a něhy. Proto může být dále ozdoben květinovým vzorem nebo krajkou.

Současně je důležité, aby všechny řádky byly co nejtenčí a nejpřesnější. Obraz lze aplikovat na akcentní nehty nebo ozdobit každý prst.

Spolu s květinovými vzory budou v roce 2018 použity geometrické vzory v manikúru.

Aby byla taková manikúra taková, není nutné být umělcem. Nejdůležitější je vybrat díru. Zbytek nehtu může být vyplněn jakýmkoliv vzorem (fragment květin, čáry nebo abstraktní tvary).

Pokud děláte manikúru sami a nemůžete se pochlubit uměleckými schopnostmi, pak si nechty ozdobte speciálními nálepkami nebo razítkem.

Dekorace z drahokamu

Výhodou měsíční manikúry je také skutečnost, že můžete ozdobit jinou výzdobou. Na nehtech jakékoliv délky budou vhodné různé jiskry a kamínky, které dovolí, aby se i ta nejobvyklejší manikúra stala slavnostní.

Při zdobení nehtů je důležité si uvědomit, že u dlouhých světlých dekorací jsou vhodné, zatímco u kratších jsou vhodnější klidnější.

Pomocí kamínků můžete efektivně ozdobit hřebíkovou díru, jen položit její povrchoblázky. Zvláště tato manikúra bude vypadat ve sváteční atmosféře.

Myšlenkou je ozdobit měsíčky krásným peřím. Barvy kamenů jsou přizpůsobeny základnímu nátěru nebo barvě díry.

Kombinace Ombre

Měsíční manikúra v kombinaci s ombre vypadá velmi působivě. Kombinace ombre a drahokamu je skvělá pro slavnostní událost a jeho kombinace s pevným otvorem nebo jednoduchým vzorem by byla vhodná pro každý den.

V roce 2018 nabídli návrháři dívkám experiment a nezávisle si vybrali ten správný obraz pro sebe. Prezentované verze lunární manikúry jsou pouze základem, který lze přidat podle vašich představ.