Milan Fashion Week: Italské trendy roku 2018

Fashion Week v Miláně je elegantní, upřímné oblečení a obrovské množství stylových doplňků. To je na těchto ukazuje, že většina značek, které hrají zvláštní roli ve světě intelektuální módy jsou prezentovány. Moderní stylisté hodnotili sbírky na módních přehlídkách v Miláně, jako by s nimi šlo optimisticky. Pix-feed.com vybral ty nejlepší příklady předních milánských značek a hlavních módních trendů.

Nejoblíbenější barvy Milánského týdne módy 2018

Vedoucí představitelé mezi nejoblíbenějšími odstíny širokého spektra barev v roce 2018 budou rovni Milánu a budou červené a žluté. To jsou barvy podzimu Milána. Je jasné, že nadšení Italů nemůže ignorovat šarlat, ale nikdo neočekával, že uvidí žluté odstíny. Od kanárkově žluté až po barvu okrové, jsou prezentovány ultramoderní modely dámského oblečení. Červená barva je přítomna nejen v oblečení, ale také v botách.

Jedna barva pro celou sadu - stylový trend na módní přehlídce v Miláně

Zajímavým designovým nápadem bylo provedení jedné barvy ve všech složkách ženského souboru. Tónové produkty jsou trendem roku 2018. Je důležité zvolit správný odstín, protože špatný výběr barev bude určitě hrát proti vám a vašemu vzhledu.

Téma číslo 1 v Miláně: módní tašky

Taška je stylovým doplňkem na Milan Fashion Week, který získal mnoho srdcí. Mezi králi ženských doplňků je veden seznam vůdců:

  • „PRADA“ s klasickými modely tašek z krokodýlí kůže, retro-racků, bowlingových tašek a nýtovaných poslů s obrázky z populárních komiksů;
  • „GUCCI“ s nejzajímavějšími modely, které vypadají elegantně na pásech a plastových sáčcích - košech pro módní publikace;
  • „TOD´S“ nabízí možnost nenosit jeden sáček, ale pár najednou;
  • "DOLCE & amp; GABBANA "s kostkovanými kmeny, zdobenými nášivkami.

Týden módní obuv v Miláně

\ t

Kdo, stejně jako Italové, zná použití kvalitních bot. Dobré boty nejsou v této sezoně výjimkou. Nohy modelů byly studovány se zvláštním zájmem. Návrháři PRADA nabídli nadpozemské tenisky a lodě s ostrými nosy s nýty ve stylu sportu a grunge. GUCCI a DOLCE & amp; GABBANA "se otočila na nádherném kýči: ve svých sbírkách jsou luxusní modely, od sandálů-gladiátorů s dekorem až po boty v mnichově stylu s hedvábným drakem." "MISSONI" v roce 2018 postaví každého na vysoký stud a "BOTTEGA VENETA", naopak, bude přistát. "MARNI" obecně změnil patu na kovový háček a zdobil boty s Swarovski peřím a kameny. "MSGM" stříkané boty s jasnými barvami. To může být shrnuto, že boty na výstavě v Miláně jsou sofistikované a stylové.

)

"GIORGIO ARMANI": šik a půvab

Obchodní uniforma značky „GIORGIO ARMANI“ byla na Milánském týdnu módy přeměněna na nejlepší večerní šaty. Sbírka v jednom hlasu rozpoznánaoptimistický a veselý. Proč jsou jen bílé bundy a chytlavé kalhoty širokého tvaru, bundy z pravé kůže s čistým potahem a šarlatovými velkými květy!

"FAUSTO PUGLISI": inkarnace černé a bílé

Černobílá kombinace opět prokázala, že výrobky vypadají elegantně. To byli designéři "FAUSTO PUGLISI", kteří spoléhali na černou a bílou. Aby však bylo možné vyhladit klasické vnímání, zředily modely originální krajkou.

"MARNI": velkolepý obraz

Barevnou sbírku MARNI představují módní koktejlové šaty, které doplňuje růžová barva a bílý norek; výrobky z modrého brokátu a růžového hedvábí; velkolepé, velkolepé prvky výzdoby a tisky s krásnými krásami.

MSGM: Současné umění

Kolekce značky MSGM implementovala nápady na design v nejjasnější barvě duhy. Červené, žluté, zelené, modré a černé barvy v úžasné sbírce v Miláně. Na stupních vítězů se z 80. let vrátily různé proporce a natažené varianty výrobků.

„BOTTEGA VENETA“: zušlechťování a krása

Přehlídka sbírky „BOTTEGA VENETA“ přinesla spoustu potěšení a zlomených smutných myšlenek, protože zajímavé modely v průběhu Milánského týdne módy předznamenaly hrozící nástup jasnější budoucnosti.

"MOSCHINO": ztělesnění stylu

Biker směr vybral značku "MOSCHINO". Modely na drázev kožených šatech od hlavy až k patě. Krása přírodního materiálu byla zdůrazněna sukněmi z peří. Ale speciální chic kolekce dala originální model květinových šatů v romantickém stylu.

„JIL SANDER“: dokonalost a stručnost

Ženská, lehká a smyslná sbírka „JIL SANDER“ ohromila veřejnost v Milánském týdnu módy, ale mnoho stylistů nazvalo ženské výrobky velmi chladnými.

„FILOZOFIE DI LORENZO SERAFINI“: filozofie a úsudek

Na Milánském týdnu módy se designéři „FILOZOFIE DI LORENZO SERAFINI“ snažili ukázat, jak je dnes téma East-West akutní.

"FENDI": nekonečný pás

Proužky, pásky a pásky znovu ... Jsou to jen obrovské množství v kolekci FENDI, která je vyrobena z průhledných materiálů s otevřenými rameny as přidáním luxusních kožichů.

„MAX MARA“: Cenově dostupná krása

Dámský kalhotový oblek, hypertrofované rameno, mužský střih - to vše se objevilo před divákem v Miláně na výstavě kolekce MAX MARA.

„NE. 21 ": jas a rozmanitost stylů

Nápady na design „NO. 21 ”ztělesněný v práškových a písčitých modelech, zdobený flitry a jemným peřím. Podle předních odborníků, Milan kolekce "NO. 21 “bude v roce 2018 velmi úspěšná.

"ALBERTA FERRETTI": lehkost a vzdušnost

\ t

KreativníVzhled a inspirace designérů značky ALBERTA FERRETTI se odráží v kolekci na pódiové výstavě v Miláně. Všechny produkty se vyznačují klasikou a elegancí. Nebyl učiněn žádný revoluční průlom, ale nikdo to nečekal, protože šifónové šaty, svetry, peří a výšivky dávají módní veřejnosti vše, co potřebují.