Móda pro muže: trendy 2018

Rok 2018 pro muže je poznamenán zajímavým módním stylem, kterému je třeba věnovat zvláštní pozornost. Praktičnost a pohodlí jsou hlavními trendy v módních trendech mužů. Dokonalý vzhled lze vytvořit díky novému designu při vytváření pánských kolekcí módního a stylového oblečení. Moderní muži jsou stejně skvělí jako ženy. Tým pix-feed.com doporučuje pozorně studovat módní hity mužů, které jsou relevantní v průběhu roku 2018. Pokud budete postupovat podle doporučení a nakupovat módní pánské oblečení, pak všechny nadcházející sezóny najdete skutečný pocit.

Nové pánské kožené oděvy

\ t

Nejen ženy - milovníci koženého oblečení. Mnoho mužů dává přednost nošení svrchních oděvů z pravé kůže. Široký výběr modelů kůže pro muže vám umožní vypadat velkolepě jak v chladném období, tak v horkém období. V trendu - kožené kalhoty, bundy, vesty, pláštěnky. Vzhled pánského koženého oblečení již není stylem pro cyklisty. Kožené oblečení pro muže je nové kolo elegance, které otevírá prostor pro realizaci módních obrazů, které jste možná ještě ani nenapadlo smířit.

Módní pletení pro muže

\ t

Jak ukazuje praxe, muži milují nosit pletené předměty, ať už se jedná o svetr, vestu, šátek nebo klobouk. Nezáleží - pletení nebo háčkování, hlavní věc je, že je módní a pohodlný. Neformální módanavrhuje v roce 2018 oblečení z teplé příze pro muže. Zajímavé modely pletených výrobků lze nosit nejen při práci, ale i na datech s dámou srdce. Pletené věci jsou dokonale kombinovány s oblečením různých stylů. Mimochodem, okrajem je trend nejen pro ženskou módu v roce 2018, ale i pro muže. Unikátní vzory pletacích oděvů pro muže s třásněmi lze nalézt na globálním internetu nebo na stránkách jehel, které sdílejí své nové kreativní nápady pro pletení mužů. Vezměte prosím na vědomí, že trendy pletené pánské módy neznamenají monotónnost. Všechny barvy jsou poměrně intenzivní a podívejte se na kontrast.

Kabát pánský nebo stylový kabát: jak si vybrat módní model

Volný kabát pro muže je dnes v módě. Populární barevná řešení a modely nabízí mnoho módních návrhářů. Designéři se nebojí nabídnout červené kabáty pro muže v roce 2018. Srst i plášť jsou velmi relevantní a žádané. A je velmi těžké si mezi nimi vybrat. Tak proč si nekupovat kabát pro muže nebo stylovou pláštěnku současně? Tyto dva produkty jsou dokonale schopné zdůraznit styl a muži, stejně jako ženy, budou schopni vytvořit jedinečné a atraktivní snímky.

Pánské bundy: Modely Ultrashort

\ t

Ultrashort modely pánských sak jsou skvělou alternativou k pánským kabátům nebo pláštěnkám. Navzdory neobvyklé délce byly bundy vždy a stále relevantní. Pro jaro aPodzim je podívat se na možnosti kůže pro chladnou letní sezónu - nádherné modely textilních materiálů, a v zimě, mimochodem, zapadají opálené vzorky. Pánská bunda ultrashort délka zapadá do obchodního stylu, jak dříve nikdo nemohl navrhnout.

Pánské oblečení s potiskem

Výtisky v pánském oblečení nejsou vždy populární, ale v roce 2018 se stále staly hitem. Výrazné kombinace ozdob, textur v moderních mužských modelech vytvářejí sofistikované a zároveň rafinované obrazy. Když si člověk vybere vhodnou verzi výrobku s potiskem, už nebude moci nosit monochromatické oblečení, protože ve skutečné praxi uvidí a ocení všechny výhody atraktivních kreseb.

Pánské kalhoty s oříznutými

Připravte se na překvapení. Nejen, že v roce 2018 byly bundy pro muže kratší, ale kalhoty byly také "zaháknuté". Teď a teplé možnosti pro pánské kalhoty se zkrátily. Mladí lidé mají dlouhé zastrčené kalhoty, odhalují nohu a zároveň nenosí ponožky. Stylisté doporučují a udržují muže, aby se dívali na tento trend, módní v roce 2018. Skutečné jsou nejrůznější kombinace zkrácených stylů kalhot s módní obuví.

Pánské kraťasy: zajímavé letní novinky

\ t

Havajské šortky v duetu s koženou bundou? Je to nereálné - řekněte. Ale stylisté a designéři si to nemyslí. Módní kombinace není kompatibilní - další trend v pánské módě. Koupit pánské kraťasya nosit je pod klasickou obuv je docela vhodné, a kombinovat džínové pánské kraťasy s vybaveným sakem je obecně trend. Trendem pánského oblečení je, že je stále kratší a kratší. To platí i pro pánské šortky, které, jak se zdá, nemají kam se zkrátit. Posuďte sami a podívejte se na nejmódnější modely pánských šortek na fotografii.

Pastelové odstíny pánské módy

\ t

Snad nejvýznamnější odstíny ve světě pánské módy jsou pastelové barvy. Najednou, ale velkolepé! Pánské obleky v pastelových odstínech jsou velmi univerzální. Nikdo vám nedovolí jít za nimi pracovat, protože to umožňuje zachovaná elegance řezu.

Pánská taška - hity z roku 2018

Módní taška přináší mužskému obrazu něco nového a neobvyklého. Ale souhlasíte, že stylový doplněk vypadá skvěle. Stylisté doporučují, aby muži nosili tašku ve svých rukou, a ne přes ramena, jak bylo zvykem dříve. A modely stylových pánských tašek nepředpokládají dlouhou rukojeť, která je přítomna pouze v mini-variantách, jako kabelka. Pokud chcete vypadat nenapodobitelně, pak si nezapomeňte koupit pánskou tašku, která zdůrazňuje individualitu a umožňuje umístit módní akcenty.

Pánské boty: trendy pro rok 2018

Červená, modrá, modrá ... vyberte si dříve. Tato dětská počítací jednotka dokonale vystihuje trendy ve světě pánské obuvi, protože barevná řešení v roce 2018 jsou pěknátučně. Samotné modely pánských bot přitahují zvláštní pozornost. Světlé boty jsou vhodné nejen v kombinaci s monofonními soupravami, ale také pestrými.