Moderní móda pro bundy pro stylové ženy v sezóně podzim-zima 2017-2018

Pokud nám povětrnostní podmínky na začátku podzimu neumožňují dostat kabáty a kabáty ze skříně, ženy preferují nosit stylové bundy, jejichž modely naštěstí mají v této sezoně mnoho. O výhodách bundy fashionistas vědí po dlouhou dobu Nejen příznivě zdůrazňuje křivky ženského těla, ale také vytváří jedinečný a stylový vzhled.

Moderní modely dámských bund

\ t

Nenápadné modely s krátkou bundou

Úsilí návrhářů v této sezoně nebylo marné. Neočekávaná rozhodnutí o provedení zkrácené bundy budou vlastníka odlišovat. Módní přehlídky kolekcí „GIAMBATTISTA VALLI“, „ISABEL MARANT“, „OSCAR DE LA RENTA“ a „ELIZABETH KENNEDY“ představují úžasné krátké dámské bundy, které dodávají obrazům eleganci a propracovanost. Tyto modely bundy dokonale ladí s šaty a džíny.

Univerzální modely dlouhých bund

\ t

Bunda se používá k vytvoření nejen obchodního obrazu, ale také sportovního, šokujícího a náročného. Dlouhé bundy této sezóny jsou většinou klasické střihy s prvky originality a sofistikovanosti. Módní návrháři značek „WANDA NYLON“, „LA RUSSE ANASTASIA ROMANTSOVA“, „PROENZA SCHOULER“ nabízeli prodloužené modely v kombinaci se stylovými kalhotami a současnými džíny. A designéři značky „DRIES VAN NOTEN“ nabízejí vyniknout nákupem bundy s módním potiskem, pánského střihu a nadrozměrného stylu.

Nejnovější novinkydámské bundy pod pásem

\ t

Módní důraz při tvorbě obrazu je v pase bundy, která dává uživateli zvláštní chuť. Couturier módní značky "ISABEL MARANT", "DRIES VAN NOTEN", "NEHERA" a "BRUNELLO CUCINELLI" představené na svých výstavách představují speciální model saka s opaskem, který dodává obraz a posiluje sociální postavení.

Podzimní barvy bund pro ženy

Barva čísla sezóny 1 - černá

Aniž by opustili obvyklé kánony ženské bundy, návrháři v této sezoně preferovali černou barvu. Při šití výrobků z «ZADIG & amp; VOLTAIRE "," BRANDON MAXWELL "," LOUIS VUITTON "módní důraz byl kladen na pás jasných barev. Díky takovému neobvyklému kontrastu bude černá bunda jakéhokoliv stylu vypadat úžasně. Designéři „EACH X OTHER“ se v současné sezóně spoléhali na neobvyklé rukávy bundy, vyrobené v černé barvě, a značka „FLEAMADONNA“ se zaměřila na zpoždění švů s lehkou nití a rozšířeným dnem modelu.

]

Populární světlé odstíny: šedá a bílá

Mnozí lidé považují bílou barvu bundy za nepraktickou, nicméně s její pomocí se vyjadřuje nálada a emoce majitele. Vysoce módní dům „LOUIS VUITTON“ nabízí ženám na bílém plášti šedé počasí, „ESCADA“ a „CAMILLA AND MARC“ - různé varianty šedého odstínu.

Nejnovější trendy barvy bundy jsou jasné a náročné

.

Bez zvláštních vzorů jsou monochromatické, ale velmi barevné odstíny bund velmi populární.Módní značka „FY: R“ navrhla červené honosné modely v nadrozměrném stylu, „ESCADA“ - fialové a červené odstíny bund, „OSCAR DE LA RENTA“ - ultramarínové a modré. Oranžové a pískové barvy sloužily k vytváření jejich značek "CÉDRIC CHARLIER" a "EACH X OTHER". A společnost BURBERRY překvapila světlými bundami vyrobenými pod husarským pohledem.

Stylové dámské bundy s potiskem a dekorem

\ t

Rizikové bundy s chytlavým potiskem

Insolence a zároveň propracovanost charakterizují módní dámské bundy v podzimním období. Díky neobvyklým geometrickým potiskům, květinovým vzorům a abstrakcím předvedeným na DOLCE & amp; GABBANA ”,“ SCHIAPARELLI ”,“ GIAMBATTISTA VALLI ”je možné vytvořit unikátní luky.

Expresivní buněčný a vizuálně štíhlý proužek

Bundy z kostkovaných a pruhovaných tkanin se vrátily k módě. Jedná se o bundy pro obchodní a obchodní dámy, které ukázaly globální značky LOUIS VUITTON, DICE KAYEK, ERIKA CAVALLINI, FLEAMADONNA a LANVIN.

Trend sezóny - bundy s ozdobnými prvky

Módní bundy této sezóny jsou odvážně zdobeny knoflíky, kožešinami, třásněmi, květinovými aplikacemi, flitry. Milovníci šokujícího stylu jistě budou mít rádi modely s ozdobnými prvky „DOLCE & amp; GABBANA “,„ LANVIN “,„ SAINT LAURENT “,„ YANINA “,„ DOROTHEE SCHUMACHER “,„ ELENA BURBA “a„ ELENAREVA “. Nejoblíbenější modely stále zdobené bundy- zkrácena.

Konstrukční řešení: skutečné textury

Džínové bundy

Denim je vynikající materiál pro výrobu dámských bund. Mladé dívky velmi často preferují džínové modely. Pohodlné a praktické džínové bundy nabízí značku «ISABEL MARANT».

Bunda v technice kombinování různých materiálů a tkanin

Mnoho modelů bund z této sezóny je zdobeno módními ozdobnými detaily. Couturiers z firmy TRUSSARDI, ANN DEMEULEMEESTER a DIESEL BLACK GOLD předvedli bundy z kostýmové tkaniny v kombinaci se sametovými a pletenými texturami. "BALMAIN" a "DRIES VAN NOTEN" spojili materiál s přírodními kožešinami. Taková mimořádná kombinace jistě přinese do stvořeného ženského obrazu trochu tajemství.

Móda Elite: bundy ze sametu, hedvábí, saténu a brokátu

Světová pódia v této sezoně důrazně doporučují mít v módním šatníku dámskou bundu z neobvyklého materiálu. Obzvláště expresivní modely jsou reprezentovány DOLCE & amp; GABBANA “,„ TRUSSARDI “,„ KAŽDÝ JINÝ “,„ OSCAR DE LA RENTA “,„ BRANDON MAXWELL “,„ ERIKA CAVALLINI “.

Originální nabídky světového couturieru z pravé kůže

\ t Novinkou současné sezóny je dámská kožená bunda. Takové originální modely prakticky neopakují siluety látkových analogů.Kožené bundy CAROLINA HERRERA, CREATURES OF WIND, DEMOO PARKCHOONMOO, DIESEL BLACK GOLD lze nosit až do nejhlubšího podzimu místo kožené bundy.