Módní barva vlasů podzim-zima 2017-2018

Moderní účes a perfektní barva vlasů je přesně to, co dělá každou dívku ještě sebevědomější. A to není překvapující, protože pomocí správné délky můžete vizuálně upravit tvar. Barva vlasů je zároveň schopna zdůraznit krásnou barvu očí. Při výběru stínu však doporučujeme poslouchat nejen názor svého mistra, ale také zaměření na módní trendy.

Barva vlasů: trendy podzim-zima 2017-2018

V nadcházející sezóně si každá dívka vybere perfektní barvu pro sebe. A není to vůbec v šíři nabízeného rozsahu barev. Všechny módní možnosti barvení jsou navrženy tak, aby zdůraznily ženskost a přirozenost obrazu. Proto doporučujeme především podívat se na přírodní odstíny. Není příliš těžké získat krásný, ušlechtilý tón, takže můžete snadno důvěřovat dobrému pánovi.

Relevantní bude také nestandardní barvení. To znamená různé světlé prameny nebo ombre efekt. Zvláště krásně vypadá gradient na jasně červených vlasech. Díky tomuto zbarvení nebude těžké vystoupit z davu a přitáhnout pozornost. Zároveň je však třeba mít na paměti, že péče o takovou barvu nebude snadná.

Pokud jde o odstíny, kterým je třeba se vyhnout, není jich tolik. Stylisté tvrdí, že modro-černá barva je hlavní v seznamu anti-trendů podzim-zimní sezóny. Pokud anoPokud se vám líbí černá barva, je to mnohem lepší, pokud má červené nebo fialové podtóny, stejně jako vínové odstín. Vypadají vznešeně a přirozeně.

Módní barva vlasů podzim-zima 2017-2018

Jak bylo uvedeno výše, v nadcházející sezóně budou nejoblíbenější přírodní odstíny. Světlé barvy budou navíc na vrcholu své popularity. Zvláště stylisté vydávají ušlechtilé barvy, které dokážou zdůraznit jasný vzhled každé dívky.

Volba vhodného odstínu by však měla být zpracována s maximální opatrností. Koneckonců ne každý z nich vypadá důstojně a skutečně vznešeně. To platí zejména pro žlutý podtón, který nejčastěji vypadá směšně a nečestně.

Kadeřníci doporučují věnovat pozornost studenému odstínu s platinovým odstínem. Vypadá to zajímavě a neobvykle. Takové zbarvení je velmi obtížné, takže si pečlivě vybírejte mistra. No, samozřejmě, je třeba poznamenat, že ne každá dívka bude vyhovovat popelavému tónu.

Pokud máte rádi přirozenost a nechcete drasticky měnit přirozenou barvu vlasů, pak se podívejte na odstín písku nebo pšenice. Podle stylistů hodí téměř všechny blondýnky a blond vlasy. Proto se vzhled stává měkčí, ale zároveň kontrastní.

Pro ty, kteří chtějí experimentovat s barvením vlasů, doporučujemezkuste jemný jahodový odstín. S ním můžete udělat obraz více ženský, romantický nebo dotek hravosti.

Pokud máte rádi více nasycených tónů, můžete se pokusit vytvořit ombre v jahodové barvě. Vypadá to velmi stylově. Nicméně, stylisté doporučují barvení přírodní, fair hair v této barvě. Tím se dosáhne požadovaného přirozeného účinku. V opačném případě hrozí riziko, že se dostane nepřirozený tón, který nevypadá moc krásně.

S pomocí různých technik barvení je možné známý obraz trochu transformovat. Je však lepší zvolit zajímavou a neobvyklou barvu. Blondýnky jsou perfektní růžové, fialové nebo modré pastelové tóny.

Majitelé zrzavých vlasů často vypadají docela jasně, takže byste neměli drasticky měnit odstín. Pokud se vám ale nelíbí přirozený tón, můžete jej trochu nasýtit. Nejvýznamnější bude zlatavě červený odstín. Vypadá to obzvláště krásné na slunci. Navzdory zbarvení, vlasy v tomto tónu vždy vypadají co nejpřirozenější.

Barva mědi nebude v období podzimu a zimy neméně důležitá. Kadeřníci jsou obzvláště rádi, ale je to poměrně těžké udělat krásné, jednotné, hluboké zbarvení. Proto prosím, kontaktujte pouze opravdové profesionály, protože na něm závisí nejen vzhled, ale i kvalita vlasů po zákroku.

K vytvoření nejtmavší, nejhlubší bronzové barvy na vlasech je časově náročná práce, která vyžaduje speciální dovednosti. Po barvení mají kadeře velmi červený podtón, který vypadá ještě krásněji. Pokud však máte příliš bledou nebo opálenou pleť, je lepší zvolit jiný odstín. V tomto případě barva vlasů často vypadá příliš vulgárně.

A samozřejmě není možné zmínit se o módních odstínech tmavých vlasů. V tomto trendu budou všechny přírodní i přírodní možnosti. Vypadá skvělá tmavá barva v kombinaci se zlatým odstínem. Díky tomu vlasy vypadají zdravě a mají bohatý tón. Nejlepší je vybrat si majitele světle hnědých vlasů, protože skvrny této barvy jsou dokonale vybarveny.

Chladný kaštanový odstín vypadá stejně dobře. Samozřejmě, že k dosažení hladké barvy bez červeného tónu bude docela obtížné, ale výsledek stojí za to. Koneckonců, vlasy po barvení dodají obrazu zvláštní eleganci.

Pokud se vám nelíbí studené odstíny nebo vám nevyhovují, můžete se podívat na teplejší varianty. Například tmavý odstín skořice se třpytkami vypadá úžasně v kombinaci se světlými očima a tónem pleti. Navíc je to tento tón, který si nejčastěji vybírají mladé módní ženy. Koneckonců, s jeho pomocí můžete udělat obraz modernější a snadnější.

Pro ty, kteří chtějí udělat více originální barvy, doporučujeme podívat se na odstíny s fialovým subtone. To je skutečný hit nadcházející sezóny.

Jak vidíte, barevná paleta sezóny podzim-zima 2017-2018 není tak různorodá. To je však kompenzováno možností experimentování s jemnějšími, přirozenými odstíny.

Jaká je vaše oblíbená barva vlasů?