Módní barvy léta 2019

Obsah:

 1. 12 módních letních barev
 2. 4 neutrální barvy letní sezóny

Při výběru oblečení, obuvi nebo kabelek je velmi důležitá jejich barva. S každou sezónou dochází ke změnám s ohledem na odstíny trendů. Proto je velmi důležité, abyste si byli vědomi všech událostí, abyste vypadali stylově, elegantně a příjemně. Jaké barvy budou nejoblíbenější a módní v létě 2019? Který tón je lepší zvolit a co je kombinovat? V tom nyní chápeme.

Módní barvy - léto 2019

Není to tak dávno, kdy byla každému z nich představena nejmodernější barevná řešení pro horkou sezónu roku 2019. Tyto okouzlující a vznešené tóny byly vybrány tak, aby dodaly dívce šatníku jasnou jiskru, bez ohledu na to, jak jemnou nebo tmavou paletu si zvolila. Stylisté připravili pro letní sezónu 2019 12 výbušných odstínů. Ale to není vše. Tam jsou 4 více neutrální tóny, které jsou také velmi populární. Představujeme tak dívkám 12 nejúžasnějších a neuvěřitelných barev letního období 2019:

 1. Fiesta (luxusní červeno-malinová).
 2. Jester Red (svůdný červený žolík).
 3. Kurkuma (horká jasně oranžová).
 4. Živý korál (atraktivní živý korál).
 5. Pink Peacock (fascinující tmavá fuchsie).
 6. Pepper Stem (úžasná žlutá zelená).
 7. Aspen Gold (neodolatelná slunná žlutá).
 8. Princezna Modrá (elegantní královská modrá).
 9. Karamel (hnědý).
 10. Mango Mojito (šikovný mango-mojito).
 11. Terarijní mech (Módní Khaki).
 12. Sladký šeřík (romantický sladký šeřík).

DalšíBudeme zvažovat každou barvu podrobněji a podrobněji, takže každá dáma jistě uvidí, který z odstínů ji bude v této sezoně doprovázet.

Fiesta (červeno-malinový)

Teplý a příjemný tón. Vypadá velmi přitažlivě a zajímavě. To je neuvěřitelný vrchol letní sezóny 2019. Žádná duše nemůže odolat svůdné hloubce, kouzlu a vášni tohoto tónu. Podle stylistů je fiesta perfektně kombinována s černobílými obrazy a pro každodenní východy je perfektně kombinována s neutrálními tóny.

Jester Red (žolík červený)

Tento odstín má obtížný charakter. Je to pár tónů pod klasickou červenou barvou, ale energie není horší. Barva je jednoduše vytvořena za účelem překvapení a vyjádření jejich jasného vzhledu. Červený šprýmař dokonale plní úlohu kombinace barev a je schopen přidat přesně ten dotek, díky kterému bude obraz vypadat perfektně. Pro více omezené obrázky je nejlepší kombinovat odstín s jedním z tónů klasické palety. A pokud bych naopak chtěl vyčnívat z davu, pak by vynikající možností bylo vytvořit tandem červeného žolíka a královský modrý tón.

Kurkuma (jasně oranžová)

Tento tón má mnoho fanoušků. Jasně oranžová barva je speciálně vyvinuta pro horké období, protože vyzařuje veselí slunečního světla. Na světových lávkách je tento tón často doplněn o jasně červené prvky oblečení.

Živý korál (živý korál)

Je to velmi lehký, živý a probouzející tón, který nikdy nebude moc. Barva má atraktivní zlatý odstín a jemný tón, díky čemuž je mírný a ideální pro každodenní nošení. Barva je vhodná zejména pro skromné ​​dívky, které nechtějí vyniknout.

Pink Peacock (tmavá fuchsie)

Další svěží a jemný dotek v letním víru květin. Hue je jednoduše navržen tak, aby vám poskytl příležitost k odpočinku a odpočinku po dlouhé zimě. S touto barvou se můžete cítit více ženský, mnohem mladší a veselejší.

Stonek pepřový (žlutozelený)

Šťavnatý, travnatý odstín se žlutavým podtónem. To je neuvěřitelně klidné a teplé v některých lidí spojených s probuzení Matky přírody po dlouhém spánku. Stylisté tvrdí, že je to tato barva, jako žádná jiná, která zdůrazňuje přitažlivost a krásu ženy.

Aspen Gold (slunečně žlutá)

Další veselý odstín letní sezóny 2019. Zdálo se, že se na dálku zahřívá. Chcete-li vytvořit jasný a extravagantní luk, kombinovat slunné žluté s jasnými odstíny červené.

Princezna Modrá (královská modrá)

Bez vícevrstvých a hlubokých odstínů modré se v žádném ročníku neděje. Navzdory skutečnosti, že královská modrá je blízko tyrkysové, výrazné a sofistikované, je velmi dobře kombinovaná s dalšími více či méně jasnými barvami. S tímtodesignéři upozorňují módy na monochromatické obrazy.

Karamel (hnědý)

Elegantní odstín sladkého karamelu je ideální pro večerní luky a je tak nepostradatelný při provádění neobvyklého a luxusního obrazu ve stylu safari. Pohodlná hnědá barva je velmi různorodá, protože vypadá různorodě v závislosti na samotné tkanině. Hedvábné komplety jsou schopny přenášet nejvíce karamelové teplé tóny.

Mango Mojito (mango-mojito)

Tato žlutá barva s atraktivním zlatým nádechem kouzla a fascinuje svým vzhledem. Využití této barvy s šaty na procházku v teplých letních dnech oceníte především.

Mech terárií (Khaki)

Terárium Moss je hluboká a šťavnatá barva, která dokonale odlišuje přírodní textury tkanin. Taková módní barva je neuvěřitelně elegantní, uvolněná a nádherná. S ním můžete snadno zvýraznit jeho jasný a vzhled.

Sladký Lilac (sladký šeřík)

Lehké stíny určitě osloví romantické a jemné dívky. Je velmi dobře a jednoduše kombinovaný s jakýmikoliv odstíny, které byly uvedeny výše. Tato barva vypadá mírně a skromně.

Populární neutrální barvy pro letní sezónu 2019

Kromě základních módních tónů existují i ​​loajální tóny, které nejsou horší než základní. Lze je úspěšně kombinovat s libovolnými barvami a zároveň bude obraz neuvěřitelně relevantní. Představujeme 4 neutrální barvy pro horkou sezónu 2019.

Kukuřice cukrová

Roztomilý bílý odstín je schopen navždy proniknout do srdcí módy. Tato barva je poměrně mírná a není příliš světlá, což je důvod, proč je ideální pro kancelářské oblečení. Kukuřice je jednou z květů, které vás nebaví.

Sója (Soy)

Použití jemného a jemného sójového tónu v jakémkoli obraze evokuje klid a klid. Univerzální barva je dobrá jako odpovídající tón a nezávislá barva.

Hnědý granit (žula hnědá)

Klasická barva rozmanité módní palety. Barva hnědá je vynikajícím základem pro všestranný a módní vzhled pro příležitostné, ale luxusní oblečení.

Eclipse (Eclipse )

Zajímavý tón barvy spletité noční oblohy. Navzdory tomu, že povaha barvy v blízkosti zimní oblohy, stále dokonale zapadá do palety letních šatů.

V této sezoně návrháři představili širokou škálu nádherných a elegantních barev. Tak dívky budou ohromit a zářit v novém oblečení módních odstínů. Nebojte se experimentovat s barevnými kombinacemi a vypadejte skvěle!

)