Módní barvy stylové oblečení pro ženy v sezóně podzim-zima 2017-2018.

Není to tajemství, že někdo obléká stejné šaty, ale nejde vůbec. Přemýšleli jste někdy, že to může záviset na barvě? Švýcarský umělec a teoretik současného umění Johannes Itten se při pohledu na díla svých studentů zaměřil na existenci předem stanovené podřízenosti mezi barvou očí, vlasů a kůže uměleckých osobností a jejich oblíbenými barvami barev. Americký psycholog Carole Jackson aplikoval zjištění na módní průmysl, že oblíbené barvy nejsou určeny pouhou náhodou, ale v člověku jsou stanoveny přirozeně. Navrhla nejjednodušší schéma: všichni lidé jsou rozděleni do čtyř skupin podle typu barev, běžně pojmenovaných pro roční období - na jedné straně „Jaro“ a „Podzim“ (teplé barvy), na druhé straně „Léto“ a „Zimní“ (studené barvy) . Rozhodli jste se již pro svůj typ barvy? Podívejme se na nejaktuálnější barvy módního dámského šatníku v sezóně podzim - zima 2017 -2018.

Kouzelné červené dílo zázraky

Hlavní odstíny červené v sezóně jsou oranžovo-červené, mák, rajče, rzi, grenadin a cinnabar. Je nutné se oblékat do magických šatů červených odstínů - a to bude začátek nějaké pohádky ... V návrhářských červených šatech budete vypadat velmi ženský, křehký a sexy. Za chladného počasí chci, aby i příslušenství bylo teplé. Díky červeným odstínům budete mít dobrou náladu i při zatažené obloze! Přesně červenáBarva je rozpoznána jako klíč v nejnovější módní přehlídce. Kolekce značek VALENTINO, NAVY PEONY, NEUTRAL GREY, OSCAR DE LA RENTA, DEREK LAM, JASON WU, MAX MARA a mnoho dalších značek jsou nasyceny červenými odstíny.

Módní béžovo-okrový tón: sofistikovanost a aristokratické výrobky

Karamel, písek, žluto-béžová, ořechová, káva, mahagon, zlaté hnědé odstíny jsou v této sezoně relevantní jako nikdy předtím. Dámská šatní skříň podzim-zima je v takových béžových odstínech vyvážená. Odstíny v síle "nahé" jsou stále mezi třemi nejlepšími vůdci barev v módních sbírkách chladného období. Béžový podtón zvýrazňuje pouze ideální výrobek. To dokazují módní výrobky značky MARC JACOBS, TORY BURCH, JONATHAN SIMKHAI, MAX MARA, VICTORIA BECKHAM, PRABAL GURUNG a MICHAEL KORS. Všechny výrobky vyrobené v takových barvách jsou aristokratické, protože pouze béžové odstíny zdůrazňují lakonický střih a vznešenost látky.

Citron žlutý: Nejočekávanější barva roku psa

\ t

Stylové oděvy ze žlutých, dýňových, citronových, zlatých, žlutých hořčičných, kukuřičných, žlutých hořčičných druhů jsou v chladném období nabízeny světovými koutníky. Aby bylo možné v každodenním podzimním a zimním šatníku udělat trochu jasných tónů, doporučují stylisté ženám věnovat pozornost neobvyklým žlutým odstínům, které jsou ideálně kombinovány s tmavými barvami.

Fialové barvy: zima v růžové a šeříku

Modro-fialová a korálově růžováodstíny více než kdy jindy jsou populární u módy. Na první pohled by se zdálo, že oblečení v růžové barvě je zřetelně irelevantní pro období, jako je zima a velmi. Ale pokud chcete naplnit chladné období s radostí, dobrodružstvím a láskou, pak se určitě podívejte na sbírku, šumivé s módní světlé barvy - růžové a fialové.

Modrá a její variace: oblíbené odstíny při tvorbě nejnovějších sbírek mnoha designérů

Barevná řešení v módním dámském oděvu nejsou ani zdaleka původní. Jedna z nejoblíbenějších barev byla modrá, charakteristická pro chladné období. Všechny značkové výrobky vyrobené v jasném akvamarínu, chytlavé modré, azurové, hluboce modrozelené, celadon - vypadají bohatě a drahé. Jemný výběr výrobků vyrobených v různých modrých odstínech osloví všechny módní ženy. Všechny obrázky v modrém vypadají win-win!

Bylinková zelená: vícerozměrná barva v chladném období

Zelená barva kaštanových listů, zastíněného smrku, hrachu, citronově zelené, láhve, bažiny, achátu, khaki, olivy - to vše jsou variace na téma zelené, módní v nadcházející zimě. Mnoho návrhářů i nadále zpívá chválu zelených odstínů. A to díky tomu, že neopakovatelná a dynamická zelená barva je ideálním řešením pro teplou ženskou šatní skříň.

Řekni ne monotónní šedé!

Teplé šedé světlo je jednood neutrálních win-win neutrálních barev, spojených s stálostí, zdrženlivostí a pevností charakteru. Jsou to šedé odstíny, které jsou vhodné pro mokré a deštivé počasí, aby se zabalily od hlavy až k patě. Dobré večerní luky mohou být vytvořeny díky odstínům šedé, a pokud přidáte trochu elegance a třpytky v podobě doplňků, pak je to slušný obraz i pro diskotéku.

Krémově bílá v zajímavém designu

Nejen ve sněhobílé, ale i krémově bílé barvě je možné vytvořit originální obrazy nejen pro romantická data, ale obecně pro každou příležitost.

Klasická černá v neobvyklých modelech

Očekávalo se, že mnoho sbírek bude dominovat černé. Není divu, protože tato barva je klasická a zředěná, a někdy zdůrazňuje, mnoho barevných odstínů.

Neexistuje žádné omezení k dokonalosti

Jak vidíte, slavní návrháři slavných značek se starali o ženy a prezentovali zajímavé sbírky pro krásu, styl, teplo a pohodlí během chladného období. Hlavním vrcholem módního průmyslu v této sezóně byla řada módních barev: konec konců, každý exkluzivní model výrobku je vyroben v několika módních odstínech.

Barevné výrobky jsou velmi rozmarné a dokonce i jemné režimy pruhů nejsou schopny udržet jasné a syté barvy módního oblečení - dříve nebo později barvy vyblednou. Aby se tomu zabránilo dlouhočas - používejte speciální čisticí prostředky s účinkem obnovení sytosti barev. Jejich receptura zabraňuje jakémukoliv poškození a obnovuje ztracenou sytou barvu módního oblečení.