Módní boty podzim-zimní sezóna 2017-2018

Krásné, vysoce kvalitní boty - slabost mnoha dívek. To není překvapující, protože to je ona, kdo doplňuje obraz, takže je stylovější a harmoničtější. Proto je velmi důležité sledovat novinky a trendy, díky kterým si můžete jednoduše vybrat něco pro sebe. Nyní budete vědět, jaké boty budou relevantní v období podzim-zima 2017-2018.

Klasické lodě

Stylové, ženské boty, které už mnoho let neztratily svůj význam, jsou samozřejmě čerpadla. Tyto elegantní boty si vybírají nejen milovníci klasického oblečení. Koneckonců, mohou být kombinovány doslova se vším.

Například oblek v uvolněném stylu, lehké nebo večerní šaty a dokonce i džíny vypadají perfektně u lodí. Všechny tyto boty existují v mnoha různých odstínech a výtiscích. To vám umožní experimentovat v kombinacích a vytvářet stylové snímky.

Ti, kteří hledají univerzální čluny, doporučujeme věnovat pozornost béžové a šedé barvě. Takové boty jsou kombinovány s téměř vším. Také velmi stručné a elegantní vzhled v pastelových barvách. Pokud hledáte něco více originálního a jasného, ​​pak se podívejte na lodě v burgundské, smaragdové, šedé a modré. Mohou být použity jako akcent na obrázku.

Doplňková výzdoba

Sezóna podzim - zima je často spojena s otupělostí, tupým oblečením a chudýmipočasí. Ale nebuďte naštvaní, protože my sami formujeme naši náladu a postoj ke všemu. Proto doporučujeme věnovat pozornost světlým botám s dodatečným dekorem!

Velké brože, řetízky, korálky a kamínky jsou zpět v módě. Tyto boty jsou ideální pro vás, pokud chcete být středem pozornosti nebo často experimentovat s obrázky. Zároveň je však nutné vybrat oblečení se zvláštní péčí.

Skutečností je, že světlé oblečení s dekorem v kombinaci s takovými botami bude vypadat příliš pobuřující. Proto doporučujeme zvolit diskrétní oblečení tak, aby luk vypadal harmoničtěji.

Boty se širokými podpatky

\ t

Klasická čerpadla s tenkou podešví jsou samozřejmě nejelegantnější a nejženštější boty. Nicméně návrháři této sezóny ukázali pohodlnější boty. Například boty s širokým podpatkem vypadají méně výhodné. Kromě toho jsou skvělé pro každodenní práci.

Kromě toho mají boty často další ozdobu ve formě ozdob, tenkého pásku nebo malé brože. Boty s tímto prvkem vypadají velmi stylově v kombinaci s monofonním lukem. To je skvělá volba pro každodenní život.

Obuv Retro

Mezi všemi obuvi, které prezentovali návrháři, byly některé výrobky velmi významné. Vše, protože jsou vyrobeny ve stylu, který se podobá retro. Takové boty jsou neuvěřitelně pohodlné i přespřítomnost paty. Kromě toho je ideální pro každodenní život.

I přes popularitu těchto výrobků je poměrně problematické je koupit. Proto, mnoho žen módy dostat vinobraní boty, které mají svou vlastní historii. Obraz s nimi by měl být promyšlen do nejmenšího detailu. Koneckonců, každá věc musí být v duchu blízká.

Fancy Heels

Samozřejmě, každý je zvyklý na to, že boty jsou poměrně jednoduché, středně elegantní boty. V chladném období však návrháři nabízejí nadstandardní pohodlí a vyzkoušejí výrobky s neobvyklou patou.

Například téměř každá dívka může nosit boty s dekorem pom-pom, drahokamu nebo výšivky. Koneckonců, mohou být bezpečně kombinovány s večerními šaty nebo jednoduchým monofonním lukem. Zároveň byly na módních přehlídkách prezentovány extravagantní boty a ne všichni se rozhodnou nosit je. A věc není v jejich vzhledu, ale v pohodlí. Tyto produkty rozhodně nejsou určeny pro dlouhé procházky nebo práci.

Boty s kovovým nosem

Rychle vstoupil do počtu nejvýznamnějších nových produktů podzimního období, boty s kovovým nosem. Většina modelů má poměrně velkou patu, takže jsou velmi stabilní.

Díky kovové části boty vypadají modernější a neobvyklejší. Současně mohou být kombinovány s téměř vším, protože dekorativní detaily nejsou příliš chytlavé. CoPokud jde o barvu boty, může to být naprosto cokoliv. Vyberte si pro sebe možnost, která odpovídá barevnému schématu vašeho šatníku.

Původní obložení

Určitě si každý fashionista vzpomíná, že v letní sezóně byly relevantní sandály se šněrováním. V období podzim-zima pokračoval trend. Proto doporučujeme podívat se na elegantní boty se šněrováním. Tento detail pomáhá zdůraznit ženskou nohu.

Začátkem podzimu je nejlepší kombinovat tyto boty se sukněmi z tenkých tkanin. Díky tomu bude obraz romantičtější a ženský. V případě potřeby můžete kombinovat boty se šněrováním s džíny nebo kalhotami. Tento oděv je ideální pro každodenní život nebo pro návštěvu restaurace.

Pánská obuv

Postupem času, mnoho věcí z pánského šatníku se postupně stává pro dívky důležité. V letošním roce nebylo možné zmínit se o módních botách v pánském stylu. Samozřejmě má měkčí vlastnosti, světlé odstíny. Některé výrobky mají další dekor.

Proto, pokud máte rádi boty tohoto stylu, pak se podívejte na mokasíny, oxfordy nebo derby. Jedná se o nejoblíbenější modely. Kromě toho vypadají velmi moderní.

Zároveň tyto boty vyžadují pečlivější výběr prvků obrazu. Například klasický oblek je perfektní. Pokud si přejete, můžete si vybratoříznuté kalhoty nebo uvolněný styl oblékání. Tyto ženy módy vytvořit ohromující luky s sukně a boty v tomto stylu.

Výběr stylové obuvi pro období podzim-zima není snadný úkol. Proto se při výběru řídí svým stylem oblečení, barev a samozřejmě osobních preferencí.

A co věnujete pozornost výběru bot? Sdělte svůj názor v komentářích.