Módní černá manikúra: 100 fotografií moderních možností

Každý rok je černá považována za stylovou manikúru. Měla by být jemná a diskrétní, ale zároveň je důležité, aby nehty nevypadaly nudně. Moderní ženy jsou důležitou individualitou a důvěrou ve všechna svá rozhodnutí, i když se týkají výběru manikúry. Odborníci doporučují vybrat mimořádné neyl design s černou barvou, kombinovat se stříbrem nebo zlatem, použít geometrické vzory.

)

Trend manikúra-2019: černé nehty se skvrnami

Moderní ženy módy již nemohou trávit spoustu času a peněz, aby vypadaly přirozeně: jako by nebylo vynaloženo žádné úsilí. Vzpomeňte si na neuvěřitelný strach z milovníků "bitevního vidění" před make-upem "bez make-upu". V roce 2019 se tento trend přesunul do odvětví nehtů. Objeví se manikúra "bez manikúry". I když přirozenost v tomto designu - alespoň. Na nehtové desce je hlavní základna, podél které jsou doslovně sešity výkresy ve formě bodů, čar a blotů.

Moderní design černých matných nehtů

V roce 2019 je matná černá manikúra považována za jeden z nejžhavějších trendů v kosmetickém průmyslu. Který rok už potěší fanoušky matných tónů s jeho rozmanitostí. Módní matná manikúra v černé - univerzální. Je to nízký klíč, ne vzdorný a dokonce vhodný pro práci. Matný černý lak je vynikající s flitry různých tónů a kovovou fólií. Tato manikúra vypadá perfektněkrátké nehty ve tvaru mandlí nebo oválu. Černý matný nátěr na ostrých, dlouhých nehtech vypadá elegantněji a dokonce i trochu provokativně. Samotná matná barva vypadá jemně a skromně, ale pokud chcete stále ještě diverzifikovat monotónnost, fantazírujte s designem a přidávejte různé dekorační materiály.

Velkolepý design černých nehtů se zlatem

Nejlepší černá manikúra vypadá se zlatem. Takže vaše nehty vypadají luxusní a bohaté a rozhodně nezůstanou bez pozornosti mužů. Černá barva může být ozdobena malými nebo velkými flitry. Perfektním řešením je kompletně zakrýt některé měsíčky zlatými flitry. A můžete projít linií kutikuly. Lisování nehtů (odlévání) ve zlatých barokních tiscích, vzory ve formě květin a složitých geometrických tvarů vypadají elegantně. Tenké zlaté pruhy, postavy a vzory různých typů na pozadí černého laku - to je vynikající, stručné a módní. Pro originální a odvážné dívky je perfektní kombinace černé barvy s mramorovým odstínem a přidáním zlaté barvy.

Černé nehty se stříbrem

\ t

Černé měsíčky se stříbrem nevypadají o nic méně chladně. Při výběru manikúry musíte začít s chutí. Pokud například dáváte přednost bílým kovům, zvolte třpyt stříbrného tónu, fólie a proužek. Tato varianta nechtového designu je vhodná pro ty, kteří dávají přednost více omezeným a ne chytlavým nehtům, protože černá barvav kombinaci se stříbrem vypadá chladněji. Toto umění může být zcela jiné. Zde je hlavní věc, není přehánět s aplikací stříbra: měsíčky mohou být zdobeny kovovým dekorem (stříbrné korálky ve středu na začátku nehtu) nebo pruhy, vzory nebo pletivo. Černé se stříbrem v přechodu vypadá velmi luxusní a elegantní: když se stříbrný lesk nehtů hladce změní na černou.

Krásná manikúra černá s červenou

Červeno-černý design nehtů vypadá nádherně na krátkých i dlouhých nehtech. Kombinace černých a červených květů se již dlouho používá, stačí si jen připomenout slavné boty od Christian Louboutin. Proto návrháři nabízejí malovat nehty v tomto stylu, protože to nejde z módy, a zlepší se s každou sezónu. Design se ukázal být vynikající, barvení lze provést ze dvou stran. Černo-červený gradient vypadá velmi působivě. Zajímavé možnosti jsou prezentovány i pro vybrané manikúry ve „zvířecím“ stylu. Technika craquelure získává stále větší popularitu, což má za následek vznik trhlin.

Kontrastní černobílý design nehtů

Manikúra v černé a bílé barvě je vždy žádaná, je univerzální a je vhodná pro všechny dívky bez výjimky. Takové umění nail je pozoruhodné i pro kancelářské prostředí. Pokud je třeba dát módní černé a bílé manikúru dotek slavnostní nálady, pak to může být snadno doplněn o světlé prvky výzdoby,například kamínky nebo jiskry. Mistři velmi často napodobují kůži zebry černobílými barvami. V tomto případě mohou být pruhy zcela odlišné: horizontální, vertikální, vlnité nebo rovné. Také šíleně originální verze na nehtech vypadá "šachovnici".

Černá manikúra: kombinace s jinými odstíny

Černá barva je dokonale kombinována s doslova jakoukoliv barvou, protože není zbytečné, že černý oblek v kombinaci s bílou nebo červenou barvou je považován za univerzální kombinaci. Aktuální kombinace 2019 bude:

  • černá s bílou;
  • černá s béžovým odstínem (s přirozeným pastelovým tónem);
  • černá s nádechem kovové barvy (fólie nebo „rozbité sklo“);
  • černá se šťavnatou broskví a jemným růžovým tónem.

Ti, kteří si přejí velké emoce a barvy, jsou vyzváni, aby vyzkoušeli kombinaci černé manikúry s popelem nebo tyrkysovou. Složení tlumené modré nebo kouřově modré barvy s černým lakem bude velmi módní. Pokud chcete hlubší a intenzivnější fúze barev, pak je černá manikúra s vínovými, švestkovými nebo vínovými odstíny perfektní.

Ohromující francouzština na černých nehtech

Pro příznivce minimalismu by byla dobrou volbou francouzská bunda. Tato myšlenka je módní vystupovat ve dvou stylech: měsíc nebo francouzština. Černá barva můžekombinujte s jakýmkoliv odstínem laku a doplňte moderní dekor. Takové nail art získá zajímavý a originální vzhled.

Konstrukce černých nehtů na fotografii

Vytváření černé lak na nehty před pár lety bylo spojeno s emo kulturou. Dnes je tento typ nehtového designu vnímán jako velkolepá a jasná volba pro okouzlující dívky. Naštěstí pro mnoho černých fanoušků, manikúra má mnoho variant provedení, které můžete vidět na fotografii níže.

]