Módní dámská obuv: aktuální modely 2018

Boty jsou často nazývány vizitkou osoby, která je schopna říct hodně o svém majiteli. Proto je důležité se naučit, jak si to vybrat. Hlavní kritéria, která stojí za to věnovat pozornost, jsou kvalita, pohodlí a relevance zvoleného modelu. Jaké boty doporučují stylisté v roce 2018?

Módní barvy

\ t

Černé boty jsou klasiky, které budou vždy relevantní. Vypadá elegantní boty béžové odstíny. Je ideální pro teplé období a vypadá dobře s oblečením jakékoliv barvy. Jediné, co si pamatovat je, že punčochy, které nosíte s nimi, by neměly být tmavší než samotné boty.

Červené boty již dávno přestaly být známkou drzosti. Dnes je to klasika, schopná úspěšně umístit přízvuk do obrazu a proměnit i velmi nudné oblečení. Tyto boty jsou úspěšně kombinovány s bílou, černou, béžovou a modrou barvou.

Tmavě modré boty jsou považovány za dobrou alternativu k černé botě. V závislosti na materiálu, ze kterého jsou boty vyrobeny, může modrá barva vypadat jinak.

V roce 2018 budou relevantní burgundské boty. Tmavý odstínje elegantní a zároveň přísný. Proto by bota v takovém tónu byla vhodná jak v kanceláři, tak na večírku nebo slavnostní akci.

Kromě klasických odstínů budou v roce 2018 módní boty s jasnými kontrastními barvami, jako je zelená, žlutá, růžová, fialová atd., Módní.

Zlaté boty by měly být skutečným hitem, který by měl být kombinován s monofonními věcmi klasických odstínů.

Vzhledem k tomu, že příroda bude v roce 2018 v módě, stávají se významnými boty s bledě modrými, citrónovými, levandulovými nebo mátovými odstíny. Navíc boty mohou být zdobeny dekorativní květinou.

Obuv na boty

Tento model je univerzální, protože je vhodný pro každou příležitost a dobře se mísí s řadou oblečení. Proto, stylisté doporučují koupit každý fashionistas. V nové sezóně návrháři představili lodě klasických barev, ale bílé a černé boty budou stále oblíbené.

Zvláště pozoruhodná je rozmanitost použitých materiálů. Na pódiu můžete vidět boty z kožené obuvi, včetně lakované kůže, semiše a dokonce sametu. Mnohé z nich jsou zdobeny luky, popruhy nebo struny, které jsou schopny úspěšnězdůrazňují eleganci nohou.

Lodě jsou jednoduše nepostradatelné pro vytvoření jemného romantického obrazu. V tomto případě se doporučuje kombinovat se zvonovou sukní. Neméně atraktivní, takové boty budou vypadat s hubenými džíny, oříznutými kalhotami nebo šaty.

Tlustá pata

Tyto boty byly populární v 70. letech minulého století. A teď se jim vrátila móda. Boty s hustou patou dnes najdete v téměř každé módní kolekci. Pata v nich může být vyrobena z různých materiálů. Zároveň mohou být v tónu s botami nebo s nimi kontrastovat.

Nyní se můžete setkat s tlustou patou nejen s botami v retro stylu, ale také s elegantními loděmi nebo sportovními botami. Kromě stability je pata ergonomická a elegantní.

Bižuterie

Vrcholem nové sezóny budou boty s různými dekoracemi. Budou dělat perfektní pár večerních šatů. Mohou to být tlusté podpatky zdobené kameny nebo romantické modely zdobené luky.

​​

Obuv na pérování

Toto je název modelu s otevřenýmpata Vizuálně tyto boty mohou prodloužit nohy a přitáhnout pozornost. Jsou však vhodné pouze pro dívky, které mají malý kotník a dolní nohu. S plnými nohami se efekt obrátí a tah botek na opasku je ještě zesílí.

Tyto boty můžete nosit s dlouhou sukní, rovnými kalhotami nebo jiným oblečením v klasickém stylu. Ale s krátkými šortkami nebo minisukni budou vypadat vulgárně a těžkopádně.

Boty s otevřenou špičkou

Tyto modely lze nazvat hlavním trendem roku 2018. Díky otevřené špičce jsou schopny vytvořit lehký a svůdný obraz. Jejich odlišujícím rysem je, že navzdory designu a tvaru vždy vypadají luxusně a stručně.

Jediná nuance je jejich kombinace s punčochami. Stylisté doporučují nosit je bez punčochového zboží, nebo si vybrat punčochové kalhoty, které neodpovídají více než 20 den silné. Jinak to bude vypadat směšné a dokonce hrubé.

Klínové boty

Takový model neztratí svůj význam v příštím roce. Chloe ve své nové kolekci představila boty na korkových klínech. Marni navrhla použití moderních materiálů a mezi nové Dolce & Gabbana je klín zdobený kamínky a zlatou nití.

Boty bez paty

Samozřejmě, že pata vypadá atraktivně, ale není to vždy vhodné. Pokud máte v plánu jít na procházku do parku, jít na kole nebo trávit čas aktivně, pak je lepší zvolit boty bez podpatků. Nové modely vypadají jasně a elegantně, protože mnoho z nich je zdobeno kamínky, popruhy, výšivkou nebo aplikací. Některé z nich jsou dokonce kombinovány s večerními šaty.

Jehlové podpatky

Kombinace platformy s tenkou patou byla odvážným rozhodnutím návrhářů. Tyto boty vypadají obzvláště světlé s barevnou podrážkou navrženou Christian Louboutin. Vrcholem roku 2018 bude malý výřez na nose těchto bot, díky čemuž bude model ještě elegantnější.

V nové sezóně se konstruktéři rozhodli, že takový model nepřežijí doplňkovým příslušenstvím ve formě kamínků nebo kamenů, které se plně soustředí na netriviální barvy.

Obuv na podešvích traktorů

\ t

Drážkovaná podešev tohoto modelu může mít jinou tloušťku. Vrcholy s podešví jsou obvykle jednoduché a elegantní, což vytváří atraktivní kontrast.

Boty na pantofle

Chcete zdůraznit eleganci nohou?Vyberte si boty s popruhem. V roce 2018 budou hitem modely s T-popruhem. Navíc mohou být zdobeny všemi druhy dekorů.

Při výběru módní obuvi věnujte pozornost tomu, jak se hodí k vašemu obrazu a harmonizuje se s oblečením. Řekněte nám v komentářích, jaké boty se vám líbí?