Módní dámská pata: aktuální zprávy v roce 2018

Každý rok si miliony žen kupují pohodlné a praktické boty. Dnes, svět módy nabízí mnoho různých možností pro dámské boty, a to jak s podpatky, tak i bez paty. Dnes budeme hovořit o nejmódnějších novinách ženské paty v nadcházejícím roce 2018.

Dámská pata - 2018 od známých módních domů

\ t

Obuv s podpatky od firmy DOLCE & amp; GABBANA "

V botách s patou „DOLCE & amp; GABBANA "se zamiluje na první pohled." Jemné korálky, umístěné na okraji paty, duha barev a neobvyklého tvaru - to vše je v nové kolekci módní obuvi. Sexualita žen v takových modelech bude mimo rozsah.

"CHRISTIAN LOUBOUTIN": dámská obuv s podpatky v indickém stylu

V roce 2018, díky návrhářům značky „CHRISTIAN LOUBOUTIN“, k nám přichází indická móda, nebo spíše originální modely indických bot s podpatky. Je škoda, že pouze tato řada obuvi je omezená.

Podpatky pro dámské boty od firmy BURBERRY

Ostrá pata ve tvaru kužele nebo její téměř úplná nepřítomnost činí z nejnovější kolekce obuvi BURBERRY nezapomenutelné. S jejich pomocí můžete vytvořit individuální obraz, který zdůrazní ženský temperament a charisma.

Triumfální návrat v roce 2018 na pódium sexy dámské obuvi s podpatky "SAINT LAURENT"

Sexy podpatky dámské obuvi z kategorie "SAINT LAURENT" v roce 2018 jsou prezentovány ve formě úžasného designu,oslnivé barvy, neuvěřitelně velkolepý materiál, nejtenčí kolík a úhlová pata. Na první pohled byste si mohli myslet, jak na takové patě můžete defilovat? Ale nebojte se formy, kterou konstruktéři z důvodu neobvyklého úhlu sklonu střídali.

Kanonický styl dámské obuvi s podpatkem «CHLOÉ»

\ t

Podíváme-li se blíže na detaily obuvi značky CHLOÉ, vidíme na botách jasně módní a vzrušující styl paty. Široký a stabilní tvar umožní majiteli, aby se cítil sebejistě, pohodlně a naprosto nepozoroval, že nosí boty „CHLOÉ“.

Recenze nejzajímavějších novinek roku 2018 ve světě dámské obuvi

\ t

Neobvyklý Spectacular Stud

Dámská obuv s jehlou - nejklasičtější varianta, populární. Výrazný vzhled může být doplněn o super atraktivní obuv s neobvyklým tvarem jehlového tvaru. Rozštěp, tvar nohy vzácné židle, zlaté nehty - to všechno nový tvar podpatku. Pro některé ženy se pojem „ohromující“ v takové zajímavé botě stane nejen pojmem v obrazovém smyslu, ale i v doslovném, protože musíte být schopni chodit v takových botách!

Kreativní tvar paty a prvky výzdoby obuvi pro každou sezónu

Neodmítejte radost z nošení bot s podpatky, zejména proto, že světová móda nabízínejzajímavější vhodné možnosti! Dámská obuv s jasnými prvky dekoru nebo neobvyklým tvarem paty v roce 2018 se stává trendem. Původní design nezasahuje při chůzi, ale naopak, díky čtvercovým tvarům dělá ženskou nohu stabilnější. S takovými, dokonce i transparentními patami se rozhodně nezdá, že byste byli v okolí nudné šedé myši.

Působivá bílá pata - triumfální hit z roku 2018

Většina světových návrhářů vybrala bílou jako nejmodernější barvu roku 2018. Většina sbírek zahrnuje dámské boty, vyrobené ve sněhobílé verzi, včetně paty samotné. Nákup bot s bílým patem je odvážným rozhodnutím, zejména v naší deštivé oblasti. Všechny bílé boty s podpatky v roce 2018 jsou vlastní stylu minimalismu. Nicméně, někteří návrháři nemohli odolat a učinili mírný důraz na tvar a povrch paty. Řada modelů obuvi, které mimochodem dominují ostré čenichy, vám umožní vytvořit neopakovatelné ohromující a romantické obrazy, kterým nikdo neodolá.

)

Být vždy nahoře: pohodlná platforma a superstabilita podpatku dámské obuvi

Absolutně nebrání pohybu nových dámských bot v roce 2018 na platformě a nádhernému, stabilnímu širokému patu. Jasně barevné modely obuvi, bot, kotníkové boty nelze mimochodem zapadnout do jarního vzhledu. Na jedné straně klínové boty -atraktivní a pohodlné, ale některé dámy v něm chodí, jako na chůdách. A to je všechno kvůli špatnému modelu! Je lepší se podívat na boty na široké stabilní patě, která je v příštím roce poměrně atraktivní.

Moderní dámská obuv s nízkými podpatky: extravagance a praktičnost

\ t

Velkolepé boty mohou vždy dělat každodenní život, a to i na nízkém podpatku. Slavní couturiers speciálně vydali nové modely s malou nebo žádnou patou boty pro ženy, které si z jakéhokoliv důvodu nemohou dovolit nosit vysoké podpatky. Dokonale padnou na nohu a vypadají úžasně. Souhlasíte s tím, že boty s ostrou špičkou s malou patou samozřejmě nebudou v souladu s večerním klubovým oblečením, a to i přes jeho pohodlí. Ale považujte to za možnost každodenní kanceláře. Pouze v pohodlných botách s podpatky se žena bude cítit sebejistě. A v botách s nízkým podpatkem, módní v roce 2018, nebudete muset vyvažovat na našich „jedinečných“ silnicích!

Módní pata na dámské boty s ostrým nosem

Neobvyklé modely dámské obuvi s podpatky s ostrými čočkami splňují všechny módní požadavky roku 2018. Rozmanitost a vznešenost paty v takových modelech je úžasná. Při tvorbě stylového luku je nutné si vybrat správnou obuv, stačí vzít v úvahu místo ačas přeposílání.

Při vytváření vynikajících sbírek bot-2018 se slavní návrháři snažili zohlednit všechna přání a požadavky moderních žen. Typická skromná žena jistě vyzvedne zajímavé a nepředstavitelné možnosti pro dámské boty s podpatky a bude vypadat opravdu okouzlující a působivé.