Módní dámské klobouky na podzim-zimní sezónu 2017-2018

V průběhu několika let si téměř všechny dívky zvolily jako pokrývky hlavy různé klobouky a kukly. Nicméně, tento rok, couturiers nutit všechny dívky, aby zapomněli na oblečení a doplňky, které snižují přirozenou ženskost. Proto se na módních přehlídkách představovaly elegantní šaty, kožichy a samozřejmě klobouky.

Dámské klobouky: módní trendy podzim-zimní sezóna

\ t

Klobouky jsou samozřejmě velmi elegantní a ženské. Mnohé dívky je však dříve odmítly, protože takové pokrývky hlavy považovaly za příliš praktické. V tomto roce designéři vzali v úvahu všechna přání a prezentované produkty, které splňují všechny požadavky moderních módy.

Pro šití se používají vysoce kvalitní teplé tkaniny. Často je to plst, tvíd, semiš nebo kůže. Existují také výrobky z kompozitních materiálů. Díky tomu nelze zamrznout ani v těch nejchladnějších dnech.

Kožešinový klobouk se stal novinkou nejnovějších pořadů. Tato čelenka vypadá docela neobvykle, ale zároveň originálně. To je skvělá volba pro velmi tvrdé mrazy. Tam byly také klobouky zdobené přírodní kožešinou. Kromě těchto typů módních přehlídek nebylo možné si všimnout celé řady stylů. Proto bude nyní každá žena módy moci zvolit nejvhodnější styl a možnost střihu.

Překvapující je také barevné schéma klobouků pro ženy. Rozhodně klasická černá aČervené barvy jsou považovány za nejvšestrannější. Kromě toho doporučujeme věnovat pozornost vynikajícím kloboukům v odstínech šedé a béžové. Vypadají docela zdrženlivě, takže dobře chodí s mnoha luky pro chladné období.

Bez jasných barev. Moderní ženy módy si mohou bezpečně vybrat produkty ve smaragdové, tmavě modré, vínové, vínové barvě. Navíc tyto odstíny mohou být nejen hluboké, bohaté, ale světlé nebo dokonce ztlumené. Každá dívka si tak bude moci vybrat něco pro sebe.

Inovace se na kloboucích staly odlišným dekorem. Dříve se nejčastěji používá tenká stuha na zápas nebo kontrastní varianta. K dnešnímu dni budou relevantní produkty s kamínky, výšivkami, brožemi, očky, závoji a dokonce i malými barvami textilií.

Aktuální typy dámských klobouků

Mezi odrůdou může být obtížné rozhodnout. Proto navrhujeme zvážit vlastnosti jednotlivých typů klobouků, které budou relevantní v období podzim-zima 2017-2018.

Klobouk se širokým okrajem

\ t

Klobouk se širokým okrajem je považován za nejznámější po celém světě. Samozřejmě, nejčastěji je vybrán dívkami k odpočinku v horkých zemích. V letošním roce však návrháři nabízejí možnost vyzkoušet si více teplé verze obvyklého klobouku.

Klobouk se širokým okrajem vypadá velmi elegantní a ženský, takže je nejlepší kombinovat jej s odpovídajícími oděvy. Například šaty v ušlechtilémodstín nebo klasický oblek - to nejlepší, co lze kombinovat s takovým kloboukem.

Skutečné ženy módy s lehkostí však tvoří více originálních, ale zároveň stylových obrazů. Hlavním přízvukem je často umělá srst nebo srst s neobvyklým povrchem.

Slauch

Na první pohled vypadají klobouky stejně jako výrobky se širokým okrajem. Ve skutečnosti mají stejnou zaoblenou korunu, ale pole jsou více vynechána a pružná.

Šatný klobouk musí být v šatníku každé módy. Koneckonců je to s ní, že můžete vytvářet různé obrazy a pokaždé vypadat jinak. Nejčastěji se však nosí jako akcent v klasickém luku. V každodenním životě, klobouk vypadá skvěle s džíny, objemné svetry a jednoduché šaty.

Fedor

Dříve se věřilo, že Fedor by mohl být kombinován výhradně s klasickým stylem oblečení. Postupem času se trendy změnily a stylisté navrhli vytvořit zcela jiné sady. Například, kombinace s džíny, velký svetr a hrubé boty je jednou z nejoblíbenějších možností. Často, dívky experimentovat a dát na lehké šaty, teplý kožich a doplnit obraz "fedora" klobouk.

Zvláštností tohoto druhu je vysoká koruna a spíše úzká pole. Tento klobouk vypadá jednoduše, takže někteří návrháři prezentovalityto výrobky s dodatečným dekorem.

Closh

Elegantní, minimalistické klobouky Cloche opět zaujaly vedoucí postavení mezi nejmódnějšími klobouky. Vzhledem k tomu, že výrobky mají úzké okraje a zaoblené tvary korunky, vypadají velmi jednoduše, ale zároveň i žensky.

Díky tomu mohou být kloboukové kryty kombinovány s téměř jakýmkoliv svrchním oděvem. To je věřil, že nejlepší volba - kabát ve stylu mužů. V kombinaci s kožichem nebo lakonickým pláštěm však tento klobouk vypadá stejně dobře.

Cauoteu

Slamák byl v roce 2017 skutečným hitem. Jeho rysem je nízká koruna a poměrně úzká pole. Stala se populární díky slavnému Coco Chanel. Po mnoha letech se módní ženy opět vrátily do klasického klobouku a vytvořily se svými nádherně krásnými obrazy.

Pro období podzim-zima návrháři představili více zahřátých verzí tvídu, plsti a semiše. Vypadají velmi neobvykle, takže při nákupu této možnosti buďte připraveni na otázky a poklony.

Kepi

Stylové čepice se staly novinkou chladného období. Nicméně, oni rychle přišli ochutnat moderní módy, hvězdy a bloggerů. To není překvapující, protože každý vzhled tohoto příslušenství vypadá mnohem stylověji.

Pro ty, kteří dávají přednost online nakupování, doporučujeme tento čas navštívit.stacionární obchody. Faktem je, že čepice je velmi specifická čelenka, takže si ji určitě musíte vyzkoušet. Kromě toho jsou mírně odlišné ve stylu a charakteru.

Módní dámský klobouk - skvělá alternativa k obvyklému klobouku. Díky tomuto příslušenství bude každý obraz dotekem romantiky a budete se cítit více žensky.