Módní dámské účesy pro kulatý obličej

Obraz moderní dívky se skládá z mnoha detailů. Samozřejmě, že stylové oblečení, které je vybráno s chutí, zaujímá vážné místo. Je však stejně důležité zvolit správný účes, který by zdůrazňoval rysy obličeje a v případě potřeby skrýval nedostatky.

Pro majitele kulatého tvaru obličeje, na rozdíl od ostatních, bude poměrně snadné najít vhodnou možnost. Koneckonců, hlavní věc je vizuálně, aby byl více protáhlý. Víš, jaké účesy jsou pro tento typ nejlepší právě teď.

Módní účesy pro kulatý obličej

Kulatý tvar obličeje samozřejmě zahrnuje určitá omezení. Proto je nutné zvolit takové možnosti, které vám umožní vytvořit vertikální akcenty. Díky tomu bude obličej opticky vypadat delší. Zbytek by měl být založen na délce vlasů.

Střihy na krátké vlasy

\ t

Dívky s krátkými vlasy často experimentují více než jiné. To není překvapující, protože vědí, že jim taková délka vyhovuje.

Pixie

Mnoho dívek se však mylně domnívá, že je naprosto nemožné udělat krátký účes s kulatým tvarem obličeje. To je mýtus, protože taková délka je ideální pro tuto kategorii krásných módy.

Podle stylistů je to dokonalá postava, která dokonale zdůrazňuje krásu kulatého obličeje. S pomocí takového střihuVizuálně vyniká krásná dlouhá šíje a linie ramen. Kromě toho, pokud uděláte rány asymetrické, pak tvar obličeje bude vizuálně vypadat užší. Pro ty, kteří jsou potěšeni vynikajícími lícními kostmi a tvářemi, doporučujeme, abyste si udělali klasickou škebličku s krátkým třeskem.

Mimochodem, elegantní účes je vhodný nejen pro majitele rovných a hustých vlasů. Dívky s krásnými kudrnatými zámky lze také nahrát do kadeřnictví za účes. Navíc, styling s takovými vlasy nebude muset být dělán, protože oni sami zaujmou danou pozici.

Stylová asymetrie

U některých dívek je Pixie příliš extrémní než účes. Pokud patříte do této kategorie, je čas přemýšlet o asymetrické možnosti. Předpokládá, že srst na zadní straně hlavy je zkrácena poměrně krátce a všechny ostatní vlasy zůstávají středně dlouhé. Díky tomu můžete experimentovat s obrázky a neustále se měnit. Souhlasíte, že je to opravdu užitečná volba?

Střihy pro středně dlouhé vlasy

Je to průměrná délka - vynikající základ pro experimenty. To však neznamená, že je nutné usilovat o kardinální změny.

Kaskáda

Doporučujeme začít s malou kaskádou. Existuje několik typů účesů, ale nejoblíbenější jsou hladká a stupňovitá kaskáda. První možnost zahrnuje hladké stříhání vlasů. Díky tomu je ostříhání velmi měkké a vizuálněvypadá velmi ženský.

Druhou možností jsou ostřejší prameny. Tak, účes vypadá hravější a dokonce odvážný. Často je vybrán pro sebe teenagery nebo ty, kteří chtějí vypadat jasně a moderně.

Bob

Snad nejoblíbenější sestřih naší doby je bob. Díky svým ladným liniím maximálně zvýrazňuje lícní kosti, což je činí výraznějšími. To je ideální volba pro baculaté dívky. Koneckonců, vzhledem k rovným prvkům vizuálně správné funkce obličeje. Důraz na lícní kosti vám umožní zdůraznit expresivní části.

Čtyřkolky

Další účes, který může ozdobit kulatý obličej, je bob. A nezáleží na tom, jakou volbu si vyberete: asymetrické, protáhlé nebo klasické. Každý z nich svým stylem vypadá stylově. Navíc se díky prodlouženým pramenům obličeje stává protáhlejší.

Také dívky velmi často doplňují takový účes o třesk. To je skvělé řešení pro ty, kteří preferují stručné a módní obrázky. Například krátký třesk - skutečný hit v roce 2018. Vypadá úžasně krásně a podtrhuje lícní kosti. Kromě toho, toto řešení nemůže přilákat pozornost. Proto buďte připraveni na názory v jejich směru a komplimenty.

Neméně často si dívky pro sebe vybírají účes s otrhaným nebo asymetrickým okrajem. Na rozdíl od předchozí verze, totižtyto jsou více zaměřeny na korekci rysů obličeje. Například, roztrhané rány jsou skvělé skrýt vysoké čelo. Současně asymetrické pomáhá skrýt vyrážky na obličeji nebo malých jizvách.

Nelze si všimnout popularity šikmých rán v kombinaci s bobem. Tato volba je ideální pro lehké, romantické povahy s kudrnatými vlasy. Tento účes nemusí nutně dát každý den, protože snadná nedbalost je velmi populární.

Střihy na dlouhé vlasy

Pro majitele dlouhých vlasů a tvaru kulaté tváře bude poměrně obtížné najít vhodný účes. Zvláště pokud chcete zachovat délku a tloušťku vlasů.

Kaskáda

Cascade je jedním z nejlepších řešení v této situaci. Koneckonců, pokud si přejete, můžete udělat hladký řez vlasů, které nebudou příliš agresivní. Díky tomu budou změny stěží viditelné a obličej bude opticky vypadat delší.

Bangs

Stejně skvělý způsob, jak zdůraznit krásný kulatý obličej, je udělat ránu. V tomto případě by nejvhodnější byl stejný třesk nebo ve tvaru oblouku. Tato možnost je však vhodná pouze pro majitele rovných vlasů.

V kombinaci s dlouhými vlasy vypadá stylově asymetrický a roztrhaný lem. Díky tomuto účesu získává dotek modernosti a hravosti.

I kdyžže kulatý tvar tváře znamená určitá omezení volby, každá dívka si bude moci vybrat slušnou možnost. Koneckonců je především nutné se zaměřit na vaše zásluhy a je výhodné umístit akcenty do obrazu.

Jaká je tvá tvář? Jaké zásady se řídí při výběru účesu? Podělte se o své zkušenosti a názory v komentářích.