Módní dámské větrovky v sezóně podzim - zima 2017 -2018

Lehké bundy - větrovky, které jsou schopny vás spolehlivě chránit před větrem, by měly být přítomny v šatníku každé ženy. Samozřejmě, že nebudou schopni nahradit demi-sezónu bundu, ale jsou ideální pro romantickou procházku na teplý podzimní večer. Jaké jsou modely ženských větrovek v trendu této sezóny?

Foto recenze módních dámských větrovek známých světových značek

Větrovky LOUIS VUITTON

Nejznámější francouzská značka v historii „LOUIS VUITTON“ v této sezoně představila ohromující krátké větrovky černých barev s prvky blesku v dekoru. I v nejmokřejším počasí v těchto větrovkách bude pohodlné, protože jsou šité z přírodních materiálů.

CHRISTIAN DIOR větrovky

Většina sbírek světových designérů se zaměřuje na glamour a chic, ale nezapomíná na každodenní styl. Módní dům "CHRISTIAN DIOR" věnoval zvláštní pozornost vydání větrovek, které si zaslouží neméně pozornosti než luxusní modely, v této sezoně módní. Kolekce je různorodá. K dispozici jsou také modely větrovek a pás. Tentokrát „CHRISTIAN DIOR“ obchází jasné barvy, výtisky a dekorace.

BESSARION Větrovky

Ruská ochranná známka dámského oblečení „BESSARION“ nabídla ženám módy klasické modely větrovek v univerzálním černobílém barevném schématu. Lehké a volné - mohou být nošeny nejen na krátké a dlouhé sukně, ale i na kalhoty. Ten, kdo sází na klasické barvy - nikdyztrácí!

LALO Větrovky

Umělecké povahy milují snít! Pro vytvoření správné nálady vydali designéři značky LALO zajímavou sbírku větrovek. Originální design větrovky LALO poskytne stylový a tajemný vzhled.

TOM FORD Větrovky

Známý americký módní návrhář značky TOM FORD prezentoval protáhlé větrovky v černé barvě, což dokazuje praktičnost a všestrannost výrobku. Volba lehké bundy od firmy TOM FORD dokazuje přítomnost nádherného smyslu pro styl a sofistikovanost vkusu majitele.

Větráky SACAI

Krásná japonská módní značka SACAI nabízí stylové sady. Modely Windbreaker jsou schopny rozveselit v deštivém počasí, a to i přes výskyt tmavých barev na bundě. A to vše díky módním dekorativním prvkům a květinovým potiskům! V ženských větrovkách od "SACAI" se můžete stát múzou jakéhokoli umělce.

Větrovky "VIVIENNE WESTWOOD"

Nejznámější značka hooligan z Anglie „VIVIENNE WESTWOOD“ představila sbírku nových variátorů tónových větrovek s dalšími prvky stylové šatní skříně. Vypadá to úžasné a úžasné! A jaké jsou jen styly samotných větrovek! Přidejte svou kreativitu ke svému neformálnímu vzhledu s mimořádnými modely větrovek firmy VIVIENNE WESTWOOD. Ukažte neformální stránku své přírody! Hodnotit, jak módní větrovky vypadají!

SITUATONIST Větrovky

Sbírka gruzínské značky „SITUATONIST“ se vyznačuje stručností a všestranností. Modely Windbreaker dokonale zapadají do pouličního i klasického stylu. Větrovky SITUATONIST jsou nejvšestrannější modely této sezóny.

Větrovky CHLOÉ

Dámské větrovky ze sbírky francouzské značky "CHLOÉ" jsou univerzální. Převládající barvy kabátu - v kleci. Dnes, pro šití větrovky, kostkované látky s klasickou kombinací barev a siluety jsou široce používány. Takové modely od "CHLOÉ" jistě najdou odpověď mladých a kreativních dívek.

Populární modely větrovek pro ženy

\ t

Pokud si vyberete módní větrovku na základě módních trendů současné sezóny, je vhodnější zvolit si nejoblíbenější modely: krátké kožené bundy ve sportovním stylu s páskem a kapucí.

Krátké dámské větrovky

\ t

Zkrácené větrovky jsou poměrně populární verzí lehké bundy, protože ideálně zdůrazňuje štíhlou postavu majitele. Dokonale ladí se stylovými džíny, manšestrovými minisuknami a dokonce s kalhotami klasického střihu. Pro šití ořezaných větrovek se často používá elegantní, měkká, praktická, vysoce kvalitní vlna.

Dámské větrovky ve stylu klasické kožené kožené bundy

\ t

Kožené kožené bundy jsou velmi oblíbeným modelem bundy mezi krásnými ženami.žena V této sezoně a ve formě větrovek představoval takový populární styl. Kolekce jsou plné stylových větrovek různých barev.

Sportovní dámské větrovky

Sportovní styl této sezóny na vrcholu popularity, zejména proto, že větrovky vyrobené ve sportovním směru, jsou docela pohodlné. Některé modely jsou k dispozici se zipy, knoflíky a dokonce i možnostmi, které poskytují oblékání přes hlavu.

Větrovky pro sportovní trénink

\ t

Zvláště stojí za to věnovat zvláštní pozornost sportovnímu stylu, ale větrovkám pro sport. Během fyzické aktivity na ulici oceníte větrovky pro sport. Tkanina a design lehké bundy zajistí maximální pohodlí.

Spolehlivá ochrana proti povětrnostním vlivům: kapota a pás

\ t

Pojem „větrovka“ sám o sobě znamená ochranu před větrem. Mnozí si nepředstavují, jak to udělat bez kapuce a pásu? Za účelem ochrany před nepříznivými klimatickými podmínkami konstruktéři zajistili utažení na kapotě větrovek a pásu, který zpožďuje teplo lidského těla.

Mobilita barevných odstínů

Tato sezóna neomezuje větrovky v určitých barevných kombinacích. Nasycené barvy čelí každé ženě! Ale i černobílé modely jsou docela relevantní. Pro milovníky jasných možností perfektnívětrovky vhodné pro moderní tisk: květinové, geometrické, zvířecí svět.

)

Různé druhy lehkých větrovek umožní každé ženě vybrat si stylovou příď pro každodenní život s malou námahou v této sezóně. Charakteristiky větrovky vám umožní nosit je téměř do nejhlubších mrazů.