Módní design nehtů: 100+ fotografií perfektních zimních možností 2019

Zima je časem zábavy, radosti a pohodlí, večerního sledování filmů, vůně mandarinky a jídla. Ale v této době pera vyžadují zvláštní péči, takže nezapomeňte na návštěvu salonů provést báječný zimní manikúru. Pokud hovoříme o trendech manikúry-2019 pro zimní období, mistři nail art nabízí módní ženy velmi krásné a slušné barevné řešení, jako jsou: béžová, bílá, modrá, fialová a lehce růžová. Relevantní jsou také bohaté odstíny modré, víno, zelené, vínové a čokoládové.

Hlavní trendy v zimním nehtovém designu 2019

Zimní manikúra vypadá velmi dobře na krátkých nehtech čtvercového oválného, ​​mandlového tvaru a oválného tvaru. Manikúra vypadá velmi ženský v monochromatický, s flitry dekorace nebo drahokamu na některých prstech. Matná manikúra je také v trendu a velmi žádaná. Postupně nahrazuje zářivý lesk a zaujímá vedoucí pozici manikúry zimy-2019. Mistři nail art nabízejí jasné třpytky nad hlavním tónem postele a třpytem na tmavých odstínech pro zimní sezónu tohoto roku.

)

Zimní manikúra s třpytkami a jasnými flitry

\ t

Kdy jinde, jak neuvolnit jiskry a třpytky, aby se vytvořila nepřekonatelná manikúra? Jsou dokonale kombinovány s tmavými a nahými odstíny, zejména s béžovou, černou, vínovou, vínovou, jemnou růžovou a modrou.barvy. Módní lesklá manikúra zima bude vypadat dobře na dlouhých i krátkých nehtech. Pokud jde o design manikúry, třpytky a třpytky v něm jsou dobře kombinovány s francouzskou manikúrou, matným designem a prostým základem.

Zimní manikúra 2019: krásný design pro krátké nehty

Krásné krátké měsíčky zůstávají populární i v zimě. Kdo řekl, že na krátkých nehtech by měla být omezena při výběru manikúry? Dokonce i na minimální délce nehtu můžete vytvořit neuvěřitelnou, dech beroucí manikúru, která je hlavní věcí, která dává fantazii volnou ruku. Můžete použít různé barvy, vzory, ozdoby, třpytky a samolepky.

Nová nehtová manikúra pro nehty

Dlouhé nehty zadržují pohyb a neumožňují plně vykonávat domácí práce, z nichž každá hospodyně je vždy dostačující. Takže zimní design dlouhých nehtů oceníte v žádném případě ne všichni. Ale takové nehtové umění má své fanoušky a potěší je svými tvůrčími inovacemi. Na luxusních dlouhých nehtech vypadá skvělá klasická francouzská, gradientní monofonická manikúra, stejně jako krásné zimní vzory a vzory na vánoční téma.

Módní nehty ve tvaru mandlí: manikúra na zimu-2019

\ t

Mandlový tvar v zimě 2019 neztrácí svůj význam. To není vůbec překvapující, protože taková forma může být nejen vizuálně úzká a prodlouženaprsty, ale také, aby rukojeti byly krásné, sofistikované a dobře upravené. S touto formou bude jakýkoliv design nehtů vypadat elegantně a žensky. Zvláště elegantně vypadat měsíčku s nahým a pastelovým tónem, jako je béžová, krémová, vanilková a marshmallowová.

Dovolená manikúra pro nový rok 2019

Na Silvestra chce každá dívka vypadat obzvlášť krásně. Aby byl obraz kompletní, musíte se pokusit a manikúru. Krásné sněhové vločky, vánoční stromky, palčáky, roztomilý Santa Claus nebo sněhulák na nehty mohou zvýšit slavnostní náladu a dokonale doplnit novoroční luk. Pletená manikúra je také relevantní v roce 2019, zejména v kombinaci s jemnými pastelovými tóny. Hlavní věcí není přehánět dekorem, protože v tomto případě bude manikúra vypadat vzdorně a příliš chytlavě.

Zimní manikúra ve stylu minimalismu

Jednoduchost a stručnost ohromuje svou něhou a elegancí. Minimální prvky - maximální efekt. Módní manikúra zimní sezóny 2019 je vhodná pro širokou škálu obrazů. Je vhodný jak pro pracovní dny, tak pro večerní aktivity. Aby bylo možné udělat krásnou manikúru, není vůbec nutné aplikovat hojné kresby, kamínky a spoustu jisker. Stačí zvolit jemný tón laku a zvýraznit jej tečkami, pruhy, kapičkami nebo světelnými vzory. Malý geometrický obrazec.element, jednoduchý sněhulák nebo sněhové vločky budou moci obnovit jednoduchost provedení.

Neobvyklá manikúra zimy 2019

Pokud kresby a vzory nevytvářejí dojem na módě, pak je nejlepší věnovat pozornost dalším vhodnějším technikám manikúry, které vám umožní vzít zcela odlišný pohled na styl nehtů, když je za oknem mrazivý vítr a silný vítr. Věnujte pozornost neobvyklému provedení geometrického a měsíčního designu. Prolamované a abstraktní obrazy jsou ideální pro zimní sezónu. Měsíček s dekorem v podobě korálků nebo hejna bude vypadat velmi elegantně a stylově, a to i v kombinaci s výstižným způsobem.

Nápady, vzory a vzory pro zimní manikúru 2019

Jak bylo uvedeno výše, nejoblíbenějšími motivy zimních témat jsou jemné a roztomilé sněhové vločky. Další velmi relevantní možností by byly obrazy ptáků. Novodobý symbolismus je dnes také módní. Jedná se o: vánoční věnce, vánoční ozdoby, pozlátko. Jemné zaměření na zimní témata umí dát vzory v podobě mrazivého pavučiny, větviček, rampouchů a curlicues. Letos, v chladném období, neexistuje žádný způsob, jak dělat bez jasných etnických motivů, které jsou velmi úzce spjaty se zimou, pohodlí doma a rodinnou dovolenou.

]

Vynikající kovová manikúra v zimě 2019

Bronz,Stříbrná, zlatá barva - to je bezesporu nejúspěšnější volba pro zimu roku 2019. Manikúra v technice Matallik je prostě úžasná svou krásou a originalitou. S takovou manikúrou, to prostě vynikne mezi ostatními, zdůraznit individualitu a styl. V tomto roce jsou velmi oblíbené velkolepé holografické povlaky modrozelené, safírové a olivové tóny.

Pro všechny dívky, které chtějí v každém ročním období vypadat stylově a stylově, byly vybrány nejlepší nápady a techniky pro provádění zimní manikúry z roku 2019 na fotografii. Vyberte si design měsíčku, který je vhodnější styl a chuť, odvážně fascinovat ostatní svou elegancí a ženskost.