Módní kabáty: jaro 2018

Srst je univerzální oblečení, které může harmonicky zapadat do jakéhokoliv obrazu. To je důvod, proč to stylisté doporučují, aby se jedna z hlavních věcí základní skříň. Návrháři nám také nabízejí široký výběr stylů a barev. Jaká srst bude módní v roce 2018? Zvažte hlavní trendy.

Nejtypičtější styly

Při výběru věci, včetně kabátu, děvčata dávají pozor, jak sedí na obrázku. K dispozici jsou 3 siluety srsti: rovné, osazené a lichoběžníkové.

Klasické kabáty jsou obvykle osazeny a mírně rozšířené. Chcete-li zdůraznit pas, stylisté doporučují používat pás. V nové sezóně může být tato srst zkráceným rukávem a zaobleným límcem. Navíc je designéři zdobí velkými tlačítky.

Srst rovné siluety má límec se dvěma prsy. Tento styl je vhodný pro každého.

Povlečený kabát

Mnoho návrhářů v nové sezóně se zaměřilo na buňku. Vrcholem bude šachová klec, která harmonicky vypadá, jak s volným oblečením, tak s přísným oblečením. Vyberte si pro sebeKabát v kleci může naprosto všechny dámy, bez ohledu na věk.

Původní myšlenka byla velká buňka. Nejoblíbenější vzor, ​​stylisté nazývají "Vichy" - buňka dvou stejných šířkových proužků. Obvykle to není velké, ale dnes návrháři navrhli použití takového tisku v hypertrofované formě. Ideální taková věc by vypadala na štíhlých dívkách. Ale dámy s nádhernými formami, je lepší odmítnout takový tisk. Aby nedošlo k překrytí geometrické dokonalosti, je lepší nosit kabát v kleci s monofonním oblečením.

Kromě tradičních kostkovaných ozdob budou na jaře populární motivy „grunge“, což znamená použití několika odrůd klecí, které se liší barvou nebo velikostí v jednom výrobku.

Fanoušci klasického stylu v oblečení budou označovat velkou buňku na tmavém základě nebo vzor „Glen“. Pro romantické natures kabáty s světle růžové buňky jsou vytvořeny.

Kašmírový kabát

Hlavní trend návrhářů na jaře 2018 se rozhodl udělat kašmír. V mnoha módních sbírkách najdete kašmírový kabát, délku kolen nebo mírně nižší. Některé modely se zaměřují naOdolný límec nebo široké klopy. Náraz jara bude boa.

Kašmír byl vždy jakýmsi standardem, který se vyznačuje kvalitou a aristokracií. Aby se maximalizoval luxus tohoto materiálu, návrháři pečlivě vypracovali styly kašmírových kabátů.

Vivid Coats

Aby se stylisté nedívali nudně, doporučují vybrat si jarní plášť jasných barev: červenou, zelenou, modrou, žlutou atd.

Zelený kabát bude vypadat perfektně s černými šaty, punčochami a kotníkovými botami v zelených odstínech. Objemový vak, který odpovídá obrazu boty a šálu ve velkém hrášku, doplní obraz.

Pro krátkou dvojitou hruď je lepší nosit těsné černé kalhoty.

Při výběru žlutého kabátu musíte být opatrní s detaily.

Srst tmavě červené barvy se dobře hodí k oblečení v modrých, lehkých punčochách a botách na vysokém podpatku. Kabelka by měla být modrá nebo černá.

Klasická oranžová barva se mísí se všemi odstíny modré a černé. InTímto způsobem jsou ideální černé boty.

Korálové barvy jsou dnes velmi oblíbené. Pro klasický nátěr v tomto tónu musí být vybráno příslušenství ve stejných nebo podobných odstínech.

Krátké kabáty

Krátký střih jednoduchého střihu vypadá perfektně se šaty, kalhotami a džíny.

Tento typ srsti je vhodný jak pro slavnostní příležitosti, tak pro každý den. Všechny dívky ji mohou nosit bez ohledu na typ postavy. K dalšímu zvýraznění pasu lze nohu nosit s páskem.

Kabát s krátkým rukávem

Teplé jaro, stylisté doporučují věnovat pozornost srsti bez rukávů, která se podobá vestě. Můžete ji nosit s džíny a tenisky v kontrastních barvách.

Fanoušci klasického stylu v oblečení budou moci nosit tuto verzi kabátu s šaty nebo šaty kalhoty.

Objemové rukávy

Jednou z novinek sezóny bude kabát s objemnými rukávy. Na takovém modelu stojí za to pečlivě zvážit dívky s hruškovým typem. Kromě toho je ideálně sedí na ty, kteří mají příliš plné nebo naopak hubené ruce.

Cape

V novémSezónní návrháři prezentovali krátký kabát, neobvyklý střih. Capes vám umožní vytvářet jednoduché a uvolněné snímky.

Skutečně v nové sezóně budou jako prosté barvy pastelových barev a modelů zdobené výšivkou nebo závěsy.

Nadměrný styl

Kabáty v tomto stylu jsou neuvěřitelně pohodlné a umožňují dívce, aby se cítila svobodná a uvolněná v každé situaci.

Tento styl oblékání se stal populárním před několika lety, dnes však neztratil svůj význam. Barevné schéma těchto nátěrů je tak obrovské, že si každá žena módy může zvolit vhodnou variantu. Praktické dívky většinou preferují šedé nebo černé kabáty. Pro romantické povahy existují modely světlých, pastelových barev. A vyniknout, měli byste si vybrat světlé modely zdobené potisky a vzory.

Chcete-li se zaměřit na horní část těla, stylisté doporučují zvolit kabát s nadměrnými rameny. Tento model je dokonale kombinován s kotníkovými botami, vysokými botami a dokonce i s teniskami. Srst s objemnými rameny je ideální pro příliš tenké dívky nebo ty s plnýma rukama. Tento styl lze kombinovat s oblečením v klasickém stylu.

Dlouhá srst

\ t

Modely s dlouhým pláštěm byly vždy v módě. Na jařeneutrální odstíny budou oblíbené: černá, šedá, béžová.

Stylový tisk

Dnešní květinové vzory jsou neuvěřitelně populární, i když jde o nátěry. Květinové tisky v kombinaci s buněčným nebo zvířecím vzorem vypadají docela kreativní.

V mnoha módních sbírkách lze nalézt "dravé" tisky.

Při čekání na teplé jarní dny se designéři rozhodli ozdobit své modely jasnými, abstraktními tisky.

Módní obrázky

Vysoké dívky s dokonale vyváženou postavou si mohou vybrat jakýkoliv styl srsti. Skvělé pro ně bude vypadat kolenní oblečení s pásem. Krátké pláště dělají postavu vizuálně vyšší. Stojí za to uvažovat o dívkách krátkého vzrůstu.

Aby bylo možné slibně prokázat štíhlé nohy, doporučuje se vsadit na kabát nad kolenem s manžetami a páskem. Taková varianta oděvu učiní postavu více ženskou. Ale kabát rovný řez na štíhlé módní ženy mohou vypadat směšně.

Nový trend byl kabát vyrobený ve vojenském stylu. Navenek se podobá uniformě mužů. Důraz v těchto modelechVyrobeno na opasku s velkou přezkou.

Ti, kteří chtějí do svého obrazu přinést extravaganci, si mohou vybrat asymetrickou ocasní kabát. Tyto modely se staly skutečným průlomem nové sezóny.

Při výběru srsti na jaře byste měli věnovat pozornost vašemu typu postavy. Úspěšně si vyzvednete boty a doplňky, můžete vytvořit dokonalý obraz. Návrháři nám také nabídli obrovské množství různých modelů kabátů, mezi nimiž si každá dívka bude moci vybrat přesně to, co jí konkrétně vyhovuje.

A jaké modely se vám líbí?