Módní kabáty podzim-zima 2017-2018 rok

Vytvoření stylového vzhledu v chladném období není snadný úkol. Ale stylisté říkají, že byste neměli být naštvaní, protože podzim-zimní sezóna je ideální pro experimenty a neobvyklé kombinace. Pravda, pro to musíte mít v šatníku různé oblečení, mezi nimiž musí být kožich. Navíc v módních sbírkách podzimu a zimy 2017-2018 byla zvláštní pozornost věnována kožichům.

Dámské kabáty: módní trendy podzimní a zimní sezóny

\ t

Prakticky každá žena sní o luxusní dlouhý kožich v šatníku. Ale taková touha je již dávno zastaralá. Koneckonců, nyní designéři stále více volají fashionistas vybrat výrobky z umělého materiálu. A to je z několika důvodů. Za prvé, takové kožichy vám umožní vzdát se používání zvířecí kožešiny. V tomto úsilí je aktivně podporuje mnoho hvězd a zástupců show businessu.

Za druhé, díky novým technologiím jsou umělé kožichy velmi teplé a nejsou horší než přírodní. Za třetí, je to právě tento materiál, který vám umožňuje vytvářet produkty různých odstínů a tisků. Toto bylo okamžitě oceněno slavnými módními blogery a stylisty.

Pokud jde o délku, nejoblíbenější v této sezóně budou krátké kožichy. Umožňují vám ukázat štíhlou postavu, takže jsou obzvláště milující stylisty. Přesto doporučujeme tyto produkty nosit na podzim,když venku není příliš chladno. Je možné kombinovat zkrácený kožich s hrubými botami a dámskými botami s podpatky.

Ti, kteří hledají praktičtější možnosti, je lepší věnovat pozornost srsti střední délky nebo maxi. Neměli byste si však zvolit výrobek, který je příliš dlouhý, protože to nebude praktické. Současně může být tento styl libovolný, volný i pohodlnější.

Samostatně stojí za to hovořit o délce rukávu. Standardní délka samozřejmě zůstává relevantní. Ale pokud chcete trochu experimentovat, pak zkuste kožich s krátkými rukávy. Vypadá to velmi ženský. Navíc je výhoda z praktického hlediska výhodná. Koneckonců, rukávy se nebudou opotřebovávat kvůli stálému kontaktu s různými povrchy.

Rovněž návrháři prezentovali kožichy s prodlouženými rukávy. Vypadá to trochu neobvykle. Ale na druhou stranu, když se na takový výrobek nasadíte, budete se cítit obzvlášť pohodlně a teplo i v těch nejtěžších mrazech.

Módní kožichy na podzim-zima 2017-2018

V módních sbírkách designéři představili celou řadu produktů. Proto se při výběru řídí nejen kvalitou, celkovým vzhledem srsti, ale také kompatibilitou s vaším osobním šatníkem.

Kožešinový plášť s příčnou srstí

\ t

Předtím to byl tento typ kožešin, který byl nejoblíbenější u dívek. To nenípřekvapující, protože to vypadá velmi krásně. Takový kožich bude ozdobit jakýkoliv večerní vzhled, což je ještě luxusnější a dražší. A nezáleží na tom, co bude srst vaším produktem.

Zámořské oblasti

Pravděpodobně jste si všiml, že v této sezoně se stal obzvláště významný zámořský styl. Používá se téměř ve všech oděvech, díky kterým se jakýkoliv obraz stává ještě pohodlnějším a teplejším. Tento trend se nemohl dotknout svrchního oděvu.

Přítomnost kožichu nadrozměrného v šatníku umožňuje vytvořit zajímavé vícevrstvé obrazy a doplnit je stylovým svrchním oblečením. To je ideální pro tvrdé mrazy. Neméně krásné elegantní šaty v kombinaci s hrubými botami a kožichem. V každém případě je experimentování s takovými produkty vždy zajímavé, protože si můžete vyzkoušet něco nového a ne typického pro sebe.

Styl s řemenem

Navzdory významnosti značně objemných výrobků z kožešiny zůstává styl přizpůsobený i nadále trendový. Obzvláště často jsou takové nátěry vyrobeny z krátké, stříhané kožešiny. Díky tomu vypadají velmi krásně.

Jako příslušenství tohoto výrobku můžete použít široký pás nebo pás. To vám umožní zdůraznit pas a vytvořit ženskou siluetu.

Barevné kožešiny

Samozřejmě, že klasické tóny budou i nadále v trendu podzimní a zimní sezóny. Současně doporučujemePodívejte se na ambicióznější možnosti barev. Zvláště krásné vzhledové nátěry vín, červené, modré a další světlé barvy.

Není žádným tajemstvím, že k jejich výrobě se nejčastěji používá umělá kožešina. Vypadá to opravdu slušně, takže si určitě vyzkoušejte několik z těchto možností.

Zaměření na ozdobný límec

V chladném období se chcete cítit v teple a pohodlí. Velký límec na kožichu pomůže vytvořit takový pocit. Kromě toho budete mít jistotu, že budete vypadat stylově a moderně. Ve sbírkách nejznámějších značek byly skutečně zastoupeny právě takové nátěry.

Mírně větší otočné límce nejsou o nic méně atraktivní. Tyto nátěry jsou mnohem vhodnější pro vytváření klasických obrazů, které jsou tak důležité pro mnoho dívek. V každodenním životě můžete přidat cibuli s hrubými botami a velkým příslušenstvím, jako je čepice a šála. Vypadá velmi stylově a moderně.

Je lepší zvolit si kabát bez límce na podzim nebo na začátku zimy. Ale pokud ho chcete nosit v chladnějším období, musíte si zahřát teplou šálu nebo koberec, který vás zahřeje.

Patchwork

Možná, že tento trend ve světě módy bude poněkud zvláštní. Nicméně, stylisté prostě potěšeni takovými texturovanými výrobky. Mnoho z nich se používá k jejich vytvoření.různé velikosti kusů kožešin, kvůli tomu, co srst vypadá tak neobvykle. A nejlepší ze všech, podle návrhářů, výrobky vypadají, že se skládají z kožešiny, která je nejvíce odlišná v barvě, délce a struktuře.

Kožich je opravdu luxusní kus oblečení. A nezáleží vůbec na tom, jaká barva to bude, nebo jaká bude srst. Hlavní věc je, že se vejde do vašeho těla a perfektně se kombinuje s různými obrazy.