Módní kalhoty: jaro-léto 2018

Dnes jsou kalhoty pevně zakotveny v šatníku moderních módy. Díky praktičnosti a všestrannosti tohoto detailu šatníku může každá dívka snadno vyrobit spoustu obrázků pouze pomocí stylových kalhot. Co bude módní v roce 2018 a jaké nové položky nám designéři prezentují na svých výstavách?

Široké kalhoty

V nové sezóně mnoho módních návrhářů věnovalo pozornost volným siluetám, vytvářejícím objemové modely kalhot, vracejících módy do 80. let minulého století. Současné modely zahrnují banány, jezdecké kalhoty a palazzo. Jsou nejen stylové, ale také pohodlné. Díky jedinečnému střihu, široké kalhoty úspěšně skryjí možné nedostatky ženské postavy, takže si každý může vybrat, bez ohledu na typ postavy.

Kožené kalhoty

\ t

Věci z pravé a umělé kůže nejsou populární pro první sezónu. V roce 2018 navrhovali konstruktéři provádět malé změny v těchto modelech. Na jaře budou kožené kalhoty se vzory nebo neobvyklou texturou. Originální kalhoty s pletenými vložkami.

Úzké modely se dobře hodí na klínové paty, vysoké podpatky a boty. Lze je kombinovat s krátkou bundou, kožichem nebo kožichem.

Kalhoty

Trubky byly představeny ženám módy v minulé sezóně a navzdory hojnosti hodných konkurentů byly pevně zakořeněny na pódiu. Tento model má sofistikovaný vzhled a umožňuje zdůraznit štíhlé nohy. Nicméně, pokud se nemůžete chlubit ideální postavou, pak s volbou trubek kalhot je nutné být velmi opatrní, jinak riskujete zvýraznění existujících nedostatků ještě více.

Stejně velkolepé jsou trumpety s elegantními sandály a teniskami, takže ve stylu mohou být považovány za univerzální model. Tyto kalhoty lze kombinovat s top, tunikou, halenkou a bundou. Capri a kalhoty stejného stylu jsou vytvořeny pro jarní a letní sezónu.

Styl pyžama

Módní ženy už v minulé sezóně měly čas se pochlubit svými kalhotami ve stylu pyžama. Rozlišení modelů 2018 bylo specifické barvy a nedostatek šipek. Bavlněné, saténové a hedvábné jsou oblíbené tkaniny.

Kalhoty se perfektně hodí na krajky a elegantní halenky stejného stylu. Je důležité si uvědomit, že pyžama styl neumožňuje boty na vysokém podpatku.

Kalhoty na sukně

Mezi statečnýmiKonstrukční pokusy 2018 lze nazvat kombinací kalhot a sukní. V tomto případě může být několik. Jedná se především o velmi široké kalhoty, které se vizuálně podobají dlouhé sukni. Další možností je sukně přes kalhoty.

Kalhotové kalhoty

Dámské kalhoty jsou opět oblíbené. Mohou být rozšířeny z kolena nebo stehna, a délka dosáhne středu paty nebo podlahy.

Kalhoty se šipkami

Tyto modely mohou vizuálně zvětšit délku nohou, zejména pokud je nosíte s vysokými podpatky. Ale v tomto případě se ujistěte, že pata byla alespoň polovina zavřená.

​​

Nosit takové kalhoty může úspěšně skrýt celé boky. Ale vyčnívající bříško, jen podtržené. Proto, pokud se nemůžete chlubit dokonalým pasem, pak by měly být opuštěny kalhoty se šipkami.

Styly se mohou lišit. Chcete-li vytvořit obchodní vzhled, vyberte si rovné, středně velké kalhoty, které přesně zapadají do boků. Jsou ideálně kombinovány s vestou a sakem, obyčejnými halenkami a košile.

Kalhoty s vysokým pasem

Nízké přistání populární v posledních sezónách, v podstatě prošlojejich pozice, přeskočit před modelem s vysokým pasem. Při jejich výběru je důležitý individuální přístup, neboť neúspěšně vybraný model bude klást důraz pouze na případné nedostatky. Vizuálně rozšiřují nohy a přenášejí veškerou pozornost na boky. Proto, pokud máte je široký, pak dávejte přednost ne příliš objemové modely tmavých odstínů.

U dívek s tvarem obdélníkového tvaru je lepší zvolit model se záhyby, které opticky přidávají objem do kyčlí. Ideální možností by bylo palazzo a jízda na kalhotách ze světlých odstínů, které by měly být kombinovány s tmavým vrcholem. Pro doplnění obrazu pomůže klínové boty nebo platforma a klobouk s širokým lemem.

Saténové kalhoty

\ t

Módní v roce 2018 budou převážně široké kalhoty ze saténové tkaniny ve stylu minimalismu. Někteří designéři se rozhodli je ozdobit květinovou výšivkou. Modré, fialové, mléčně bílé a smaragdové saténové kalhoty budou populární. Vzhledem k luxusnímu vzhledu by měl být vrchol vybrán diskrétněji.

Pruhované kalhoty

Zdobení pásu může vytvořit kalhoty naprosto jakéhokoliv stylu (dýmky, pyžama, úzké a široké). Barevné schéma může být libovolné, ale nejdůležitější jsou kalhoty s modrým nebo černým pruhovaným, střídajícím s bílou. Trend bude vertikálnípásy, které mohou vizuálně prodloužit nohy.

Kalhoty s oříznutím

7/8 dlouhé kalhoty jsou dnes neuvěřitelně populární. Jsou vhodné především pro vysoké štíhlé dívky.

Tento model, který skromně otevírá půvabné kotníky, bude dále zdůrazňovat křehkost žen. V tomto případě mohou být kalhoty 7/8 rovné, rozšířené nebo sbírané ve spodní části manžety. Také různé barvy a materiály používané pro krejčovství.

Culottes

Tento název byl dán zkrácenému modelu kalhot, většinou širokému, mírně pod délkou kolena. Přistání může být klasické nebo vysoké, což umožňuje vyvážení siluety. Díky své všestrannosti se ženy módy naučily dokonale kombinovat culottes nejen s ležérním, ale i obchodním oblečením.

Culottes ve formě kombinézy vytvořené speciálně pro stranu. Lehké kalhoty jsou ideální volbou pro cestu na pláž. Pro jarní a letní sezónu si vyberete modely pastelových odstínů.

Při vytváření obrazu dávejte pozor na boty. Chcete-li nosit culottes s botami nebo naboso sandály mohou jen vysoké, štíhlé dívky.

Bez ohledu na styl kalhot, které si vyberete, nezapomeňte se starat o příslušenství. Vhodně vybraná kabelka, náramky nebo náušnice jsou schopny vyrobit stylový luk z nejobvyklejšího oblečení.