Módní koktejlové šaty: Nová sezóna podzim-zima 2018-2019

Koktejlové šaty jsou nedílnou součástí dámského šatníku. Jedna módní dívka bez něj nemůže. V současné době se moderní oblékání stalo demokratičtějším, ale základní principy se nezměnily. Na vysoké úrovni, která začíná před 19:00, by se dívka měla objevit ve velkolepých koktejlových šatech. Dnes je zde možnost volby mezi styly, šitím, barvami a přidáním dekoru. Nejdůležitější je, že v šatech je poznámka o bezvadnosti, ženskosti a samozřejmě klasice.

Šaty na koktejl: Módní trendy

Klasické oblečení je vždy v módě. Všechny modely této série mohou být bezpečně doplněny bundou, šátkem a módními doplňky. Šaty přísný styl bude vhodné, když je nutné zdůraznit závažnost obchodního jednání. Tyto šaty vybírají ženy, které dávají přednost vytvoření obrazu a dojmu účelové, úspěšné a nezávislé dámy. Každou sezónu módní návrháři připravují něco nového ve směru koktejlu, který nabízí ženám množství exkluzivních modelů. Nové předměty ohromují sofistikovanost tkanin a bohatství dekoru. Mimochodem, jedním z trendů v koktejlové módě je touha po expozici. Nejprůhlednější šaty s odvážnými texturami a výřezy jsou velmi populární mezi spravedlivým sexem.

Koktejlové šaty: fotografie moderních tiskových modelů

Koktejl šaty v Retro Polka Dotnebo s květinovým motivem relevantním v každém ročním období. Pamatujte, že koktejlové šaty nemají nic společného s večerními šaty. V klasické podobě by měl být tento model dlouhý nad koleny, bez rukávů a límce. Ale názory designérů se změnily a nyní se v módním průmyslu prezentuje alternativní móda s jasným potiskem. Jediné, co zůstane ze starých názorů je, že koktejlové šaty by měly být kolenní nebo midi.

Večerní koktejlové šaty: barvy a dekorační prvky

Koktejl šaty mohou jakékoli barvy, které se vám líbí. Dívky, které upřednostňují klasiku, si samozřejmě vyberou více omezenou paletu. Barvy jako extravagantní černá, bohatá modrá, úžasná šedá, jemná béžová, stylová hořčice. Midi šaty se obvykle zdají být trochu nudné a předvídatelné, ale stojí za to přidat k nim určitý vrchol v podobě hlubokého výstřihu, který obnažuje zadní nebo dekorativní prvky, protože okamžitě dobývají srdce. Výřez zvýrazní a podtrhne tvar. V podstatě jsou všechny modely vyrobeny z metalizované tkaniny. Při tvorbě koktejlových šatů na večer, široce používané ruční výšivky, flounces, třásně, volánky, velkoplošná aplikace, ořezávání krajek, kožené vložky.

Originální koktejlové šaty pro tlusté ženy

Jednoduchost a kouzlo jsou hlavním trendem módy pro korpulentní ženy. V těchto šatech není absolutně nic zbytečného: přesný střih,komplexní prvky v dekor. Šaty ve stylu minimalismu dokážou zvýraznit obraz a upozornit na vás, nikoli na to, že patříte k ženám o velikosti větší než XXL.

Koktejlové šaty na svatbu: ohromující obraz hosta

Ženy pozvané na svatbu by nikdy neměly zatemňovat nevěstu. Žádný make-up, žádné vlasy, žádné šaty. Chcete-li vytvořit krásný obraz hosta, vyberte si klasické koktejlové šaty. Ve všech sbírkách známých značek jsou klasické verze midi šatů, které pečlivě nasazují tělo. Drahé tkaniny dodávají luxus těmto oděvům: jemný samet, hedvábí, módní žakár, elegantní satén, přírodní hedvábí, objemná krajka.

Nové asymetrické šaty ve formátu koktejlu

V šampionátu na několik let, samozřejmě, asymetrické modely, které vypadají báječné, okouzlující a ženský. Šaty, vyrobené z lehké tkaniny, díky asymetrii zdůrazní důstojnost a skryjí vady postavy.

Spodní prádlo Koktejl Šaty

Všechny holky se zblázňují, když vidí šaty ve stylu spodního prádla. Perfektně zdůrazňuje křivky postavy díky neuvěřitelné lehkosti tkaniny, což činí postavu ještě atraktivnější. Může se zdát, že tyto šaty jsou příliš tenké a otevřené pro chladné období. To je pravda, a proto stylisté navrhují používat oděv z plátna jakozákladem obrazu, který doplňuje další stylové typy dámského oblečení. Takové šaty se často kombinují s hrubými botami a koženou bundou. A s módním kabátem vypadá obraz neodolatelně.

Amazing White Cocktail Dress Options

Bílé roucho vypadá neuvěřitelně něžně a žensky. Pokud chce žena vytvořit vintage vzhled, pak pro ni postačí bílé koktejlové šaty s kloboukem s malými poli, rukavicemi na lokty, botami s podpatky a spojkou.

Černé koktejlové šaty: styly s rukávy a bez rukávů

Samozřejmě neexistují takové sbírky, ve kterých by nebyly přítomny černé šaty přímého řezu. Jsou plné elegance a originality. Každá žena v takových šatech se může cítit jako skutečná bohyně. Absence rukávů na šaty je hlavním požadavkem na koktejlový model. Ale moderní móda nikdy nepřestane ohromovat příjemnými překvapeními, například přítomností rukávů v koktejlových šatech v různých výkladech. Couturiersům doporučujeme vybrat si dlouhé a průhledné rukávy. Jejich výhodou je, že dodávají harmonii a rovnováhu i v těch nejodvážnějších stylech.

Červené koktejlové šaty

Mnoho návrhářů navrhuje, aby se v této sezoně nosili červené koktejlové šaty. Zvláště relevantní modely s padajícími rameny. Také harmonicky zapadají do koktejlové verze a plně otevřená ramena, což ženámromantika a elegance. Kreativní lidé jako světlé odstíny červené, které přispívají k vyjádření individuality. V horní paletě drahých kamenů - rubín, turmalín a granát.