Módní kožichy pro muže a ženy v zimě 2017 - 2018

Každá žena sní o kožichu. Takové množství modelů v této sezóně je úžasné! A výhody norkové kožešiny jsou odolné proti opotřebení a vlhkosti. Od dob jeskynních párů, kožešiny zdobí ženu, a moderní dámy sledovat jejich šatníku a neztrácejí ze zřetele žádné módní trendy v každé sezóně.

Značkové norkové nátěry za přijatelnou cenu ... a ne velmi

Aby mohla žena vyjádřit svou individualitu a být hrdá na svůj šatník, byla v mnoha světově proslulých módních domech zahájena výroba kožešin. Modely Mink jsou nejoblíbenější. Samozřejmě, že cenová politika v tomto směru "kousne." Kožichy známých designérů světových značek „Carolina Herrera“, „Valentino“, „Dennis Basso“, „Hermanno Scervino“, „Miguel Marinero“, „Fabio Gavazzi“ jsou v této sezoně vyráběny v zajímavých barvách a nejednoznačných stylech. Ve sbírkách "Sněhové královny" ruské produkce lze vybrat další variantu norkového kabátu.

[4 ]

Pánský kožich

\ t Touha vyniknout, ale zároveň vypadat majestátně, odvážně a vznešeně, je vlastní mnoha moderním lidem. To je ve sbírkách “Marco de Vincenzo”, “miliardář”, “Dsquared2”, “Prada” že mužské modely jsou představovány to dovolit řešení takový problém. V této sezoně, norek pánské kožichy jsou ve velké poptávce nejen proto, že dokonale chrání před mrazem, ale také zdůrazňuje prestiž, vynikající finanční stav a rafinovaný vkus majitele.

Módní barevná paleta kožichů z norek

\ t

Sázka na tuto sezónu se uděluje na exkluzivní malbě norkové kožešiny. Světlé barvy jsou obsaženy v kolekci Max Mara Woman. Pokud nejste spokojeni s jasným barevným schématem norkového kabátu, pak se volba může zastavit na modelech světlých odstínů: pastelových a jemných práškových. Hnědé přírodní barvy ztrácejí půdu, ale jsou stále v poptávce, ale jasné modely vypadají jedinečně a neobvykle.

Hit sezóny - norkový kabát s potiskem

V tištěném modelu byla zpracovaná norková kožešina použita s použitím barevného zbarvení. S takovým neobvyklým barevným schématem vypadá i nejklasičtější model norkového kabátu neobvykle nový, ale velmi drahý. Květinové fantazie a originální barvy jsou realizovány ve sbírkách módních norkových kabátů od Valentina, Fendi, Dsquared2. Kožešina je vystavena takovému nepředstavitelnému zpracování, takže je velmi těžké rozpoznat norku v ní.

Modely Mink Coat Hlavní trendy

Exkluzivní modely stojí v čele žebříčku norkových kabátů pro ženy. Nyní je docela těžké překvapit novými styly, ale světoví couturiers jasně vědí, jak dobýt srdce ženy. Důkazem toho je módní kožich. Samozřejmě, že klasické modely také nejsou „odepsány“. Právě díky klasice může žena přidat ke svému obrazu konzervatismus a aristokracii.

Foto přehled módních trendů sezóny

Městská móda se rychle mění. V této sezoně je charakteristickým rysem módních modelů norkových kabátů hladká řada rukávů. Nadměrné volné kožichy jsou také na vrcholu popularity v této sezóně, stejně jako mnoho dalších položek dámského šatníku. A kdo by mohl předpokládat, že se sportovní styl přizpůsobí módě kožešin? Tento trend teprve začíná nabírat na síle a není příliš populární.

Kožešinový kabát ve vysokém stylu pro Auto Lady

Norková srst není laciným potěšením, a proto je nutné ji zvolit, a to nejen s ohledem na váš styl, ale také na váš životní styl. Pokud jedete autem, určitě se vám model nevejde na podlahu. Milovníci automobilů ocení různé varianty norkových kabátů vyrobených na téma nejrůznějších bund: park, bombardovací bunda a tak dále. Všechny modely jsou vyrobeny se zkrácenou délkou rukávu. Mimochodem, kabáty vysoké automobilové stylu jsou populární nejen mezi auto-dámy, ale také mezi těmi, kteří si zvolí aktivní životní styl.

Modely norkových nátěrů pod pásem

\ t

Sbírky norek s opaskem jsou rozmanité, ale dlouhé modely ztratily svůj význam. Toto je kvůli skutečnosti, že život v metropoli prochází rychlým tempem a povětrnostní podmínky přidávají omezení. Průměrná délka kožichu pod pásem je přesně to, co je potřeba pro život ve městě, a moderní modely lze nosit bez pásu. Koneckonců, mínusnošení je tření kožešiny a slučky hromadu.

Kombinovaný model

Jednoduché styly a exotické kombinace norkové kožešiny s jinými přírodními materiály - to vše najdete v módních kolekcích podzim-zima. Díky harmonické kombinaci textur se takové modely norkového kabátu jasně hodí do rámce módních trendů. Neztrácejte ze zřetele jasné a velmi relevantní modely kožichů!

Mink kabát pro dámy XXL +

Mink kožešinový plášť byl vždy a zůstane favoritem mezi kožešinami. Vzhledem k vlastnostem těla, musíte si koupit norkový kožich, protože jeho zkrácená srst téměř nepřidává objem. A ještě více - klasické modely přírodních barev pro tučné ženy z norek vizuálně štíhlých, dávají obrazu eleganci a sofistikovanost. Je lepší zapomenout na světlé a křičící kožichy.

Nejjasnější a nejtypičtější ženské obrázky v norkových kabátech

Tendence chladného období současného roku jsou reprezentovány celým spektrem nápadů pro modely norkových kožichů: od klasických až po pobuřující. Vytvořené s pomocí norek kabát obrazy jsou vlastní styl a jedinečné sofistikovanosti. V tomto případě není zakázáno nosit luxusní norkový kabát pod nosenými módními džíny. Dokonale zobrazují nejtypičtější trendy v norkových kabátech další fotografie ženských snímků.

Pamatujte: musíte být schopni nosit norku!Žena sedící ve veřejné dopravě, nebo dáma s plnými sáčky z supermarketu s potravinami v dlouhém kožichu vypadá směšně! Existují určité modely pro určité případy a často se jedná o světský přístup do restaurace nebo divadla, alespoň na soukromém autě.