Módní manikúra pro krátké nehty: Stylové a sofistikované možnosti nail art v roce 2019

Manikúra pro krátké nehty je nejžádanějším typem designu po celou dobu bez výjimky. Nemůžete vzít dívku upravený, pokud elegance nehtů "nechává hodně být požadovaný." Manikúra je přirozené kritérium obrazu, které dotváří celkový obraz. Dlouhé nehty ustupují do pozadí, protože v roce 2019 je žádaná praktičnost a přirozenost. Varianty designu krátkých nehtů již ve všech polohách vypadají krásněji než ty dlouhé. V průmyslu nehtů se každoročně objevují stále více zajímavých technik zdobení nehtové desky. A vše je děláno, aby se zajistilo, že nehty, dokonce i krátké, vypadají úžasně.

)

Manikúra na nehty s krátkou délkou

\ t

Nehtové umění se zrcadlovým práškem osloví dívky, které mají rádi všechno brilantní a jasné. Barevné schéma může být různé, například: zlato, bronz, stříbro atd. Nejlepší a nejúspěšnější variantou v roce 2019 byla prášková manikúra s nadýchanou texturou. Práce s práškem je velmi snadná. Nejprve chcete zakrýt základnu nehtu, pak aplikujte potřebnou barvu. Doporučujeme zvolit černou. Nanášejte štětcem nebo štětcem, aby se prášek rozetřel na povrch nehtové desky, a otřete jej hladkým pohybem do natřeného nehtu. To vše se opakuje se zbytkem nehtů.

Francouzská manikúra na krátkých nehtech

Francouzština dává ženám ruce sofistikovanost a aristokracii. V roce 2019 je populární francouzština.Klasická manikúra pro krátké nehty, která je poměrně jednoduchá, aby vystoupila doma pomocí speciálních šablon. První věc, kterou je třeba, je zakrýt hřebík základním lakem, pak aplikovat „úsměv“ bílé barvy a konečně jej upevnit nahoře. Také, nadšení kamínky, korálky, konfety, fólie přidají chuť do bundy služby.

„Tenké pruhy“ - návrh trendu krátkých nehtů

Tenké pruhy na krátkých nehtech se stanou nejoblíbenějším trendem roku 2019. Hřebíky jsou pokryty průsvitnou nebo průhlednou základnou. Jako základní tón si můžete vzít šelak lehkých tělových tónů. Po nanesení krátké pásky. Můžete to udělat tak rychle a doma. Pruhy lze kreslit i velmi tenkým kartáčkem a je zde také speciální fixa na nehty. Manikúra s jeho pomocí vyjde velmi krásná.

Pevné provedení

A opět, monochromatická manikúra je v módě. Krásné, praktické a elegantní, aby vaše nehty elegantní a prsty vizuálně déle. Monochromatický lak na nehty je klasický. Pokud dáváte přednost krátkým nehtům, vyberte si design založený na délce prstů a jejich tvaru. Při provádění takové manikúry je lepší zakrýt nehtovou desku béžovým, světlým nebo pevným odstínem. V módě také manikúra s modrým, hnědým a šedým černobílým použitím. Velmi oblíbené jsou máty a světle zelené. Budou relevantní pro jarní a letní sezónu.

Vynikající design krátkých nehtů s abstrakcí

Krásná manikúra pro krátké nehty může vypadat neuvěřitelně atraktivní s abstraktním vzorem. Jedná se o chaotické šplouchání štětcem, ozdobné nebo obdélníkové tvary. Obecně platí, že vše, co bude apelovat. Představte si umělce, zvedněte kartáč a začněte vytvářet. Nejprve zkuste manikúru pomocí glazovaných gelů podobných odstínů, pak pokračujte s kontrastními vzory.

Matná manikúra pro krátké nehty-2019

Popularita umění matných nehtů probíhá již mnoho sezón. Zdá se, že každý den roste stále více. V současné době je důležité udělat jeden nebo dva nehty s matnou barvou, které dávají obrazu individualitu a hádanku. Dívky raději zdobí matnou manikúru velkými kameny, kamínky. V každodenním životě je relevantní matný monotónní odstín.

Jemný ombre na krátkých nehtech

Technika Ombre získala srdce milovníků krásy natolik, že z roku na rok nevychází z módy. Jako klasická verze si můžete udělat manikúru pomocí jantarové techniky pomocí bílého a béžového laku. Základem je béžová barva a bílý lak se nanáší malým kouskem běžné houby. Pokud potřebujete více slavnostní verze, můžete použít světlé odstíny laku, který, pokud je to žádoucí, by měl být doplněn všemi druhy oblázků nebo korálků.

Módní manikúra 2019: ovocná radost

V každém případě vypadá malba na nehtech draho, proto se doporučuje provádět nehtové umění s ovocnými vzory. Tento typ manikúry učiní vaše ruce atraktivnější, dodá obrazu trochu svobody, zejména v letní sezóně. Můžete použít libovolné kresby ovoce, od jablka až po exotické mango.

Krátké nehty: krásná manikúra s nálepkami

Vtipné a světlé umění na nehty je velmi snadné a snadné dělat doma. K tomu budete potřebovat laky pastelové odstíny a speciální samolepky. Nejlepší je zvolit materiál na bázi vody. Nejprve se nanese lak a pak se obraz s filmem opatrně ponoří do ohřáté vody. Obraz se nanese na nehet, poté se odstraní horní vrstva filmu a fixuje se transparentním lakem. Ale to je volba pro nejobvyklejší jednoduché jednoduché laky. Pokud se manikúra pro krátké nehty provádí pomocí gelového leštění, pak je princip práce s nálepkami zcela odlišný.

Manikúra krátkých nehtů: Confetti a Glitter

Zábavné kruhy různých velikostí mají velmi ráda dívky a matný lak je vždy v módě, protože umění nail s matným efektem a konfety je hitem 2019. Za prvé, základ se aplikuje na dva nehty (nejlepší volba je bezejmenná a střední). Pak je nehet krásně zdoben konfety. Zbývající nehty se provádějí v matném formátu. Takový kontrast lesku a otupělosti vypadá perfektně.

Existuje spousta variací manikúry, ale podle dnešních znalců je dnes nejlepší luxusní manikúra pro krátké nehty ve všech svých avatarech. Samozřejmě, že taková manikúra s jistotou drží svou pozici nadřazenosti na stejné úrovni jako design dlouhých nehtů, protože krátké nehty jsou považovány za praktické a jejich design není vůbec nudný.