Módní novinka manikúra: 100 luxusních nápadů pro jarní nail art 2019

S nástupem teplého pramene se paleta našich barevných roztoků pro manikúru významně proměnila ve světlé odstíny. Namísto klidných a mírných odstínů přicházejí chytlavé a kontrastní barvy. Jarní období je nejlepším časem pro významné změny v obraze a stylu a zároveň odlišuje příležitost přinést něco nového a nepředvídatelného do jeho vzhledu. První věc, kterou byste měli věnovat pozornost, je naše nehty, ze všeho nejvíce potřebují módní a současné umění nail. Tato sezóna pro nás připravila spoustu nápadů a překvapení v oblasti manikúry. Přečtěte si o těch nejjasnějších a nejlepších z nich.

Základní požadavky na módní manikúru jaro 2019

Stylová a dobře udržovaná manikúra na jaře v roce 2019 je prvořadostí tónových tónů, i když ne nasycených, ale pestrých a jasných. Na vrcholu popularity v této sezoně, jemné a atraktivní tóny, jako je fialová, modrá, růžová, máta a všechny jejich odstíny, které jsou docela dost. Na jaře letošního roku zůstaly prioritou vždy něžné a koketní kresby medvědů, květin, motýlů, geometrických motivů, trojrozměrných vzorů na jednom nebo několika nehtech atd. Klasická manikúra v podobě děr nebo bundy stále ohromuje a potěší své fanoušky novými nápady a barevnými řešeními. Jsou doplněny krajkou, květinami, vzory nebo ombre. Bez ohledu na vybraný styl by manikúra měla splňovat hlavní požadavky: základní odstín laku a celková barevná paleta by měla být správnázvedl.

Konstrukce pružinového hřebíku s fólií

Fólie a další odrůdy brilantní výzdoby jsou nejmodernější povrchy. Letos si získávají stále větší popularitu. Tento dekor je velmi vhodný pro manikúru, protože může být aplikován samostatně doma pomocí běžné fólie. Stačí jen snížit fólii a provést efekt rozbitého skla na nehty. A to je vše. Módní a neobvyklá manikúra připravená. Pokud není čas pracovat s fólií, pak se kamifubuki stane alternativou, která během několika minut pomůže přeměnit monofonní manikúru s úžasnými a jasnými vzory.

Stylová manikúra s negativním prostorem

Aby se vaše manikúra stala velmi módní, neobvyklou a atraktivní, stačí věnovat pozornost negativnímu prostoru. Tato manikúra je povlak s nenatřenými plochami. Tento design je velmi dobře kombinovaný s barevnými bloky, klasickým černým lakem matným povrchem, kouřovou aplikací, květinovými a geometrickými vzory. Byl to negativní prostor, který zdobil nehty většiny modelů na módních přehlídkách slavných návrhářů této sezóny.

Romantická jarní manikúra s květinami

Je nemožné bez jemných a krásných květinových motivů v každém jarním manikúru z roku 2019,vhodný a vhodný vzor pro jasný, jemný a nepřekonatelný design měsíčku. Nezapomeňte, že květiny a jedna květina může vypadat úplně jinak ve stejném, na první pohled, manikúra. Jeden květ dostatečně velké velikosti bude vypadat nádherně - pivoňka, růže, úhledná větvička orchidejí s listy nebo bez listí. Jedná se o velmi dobré nápady minimalistické manikúry. Pro kreslení barev můžete použít běžné kartáče nebo speciální posuvníky. Není nutné používat hojně dekor květin na všech nohách. Tato sezóna je považována za anti-trend.

)

Rafinovaná jarní manikúra s tečkami

Novinkou této sezóny je manikúra s tečkami. On nemůže být volán novinkou v umění nehtů, protože on byl předtím viděn na nehtech módních dívek. Ale inovace jarní manikúry 2019 radikálně změní postoj módy k jednoduchému, na první pohled geometrickému útvaru. Nyní, ve stylové manikúru by nemělo být několik velkých teček na jednom hřebíku, ale velké množství malých, miniaturních a elegantních teček, se kterými můžete vytvořit velmi zajímavé vzory. Takové vzory v tmavé barvě na jemném lehkém tónu jsou velmi vhodné a krásné.

Konstrukce pružinového geometrického nehtu 2019

Geometrie nás nepřestává potěšovat svou novinkou a jedinečností. Mnoho dívek je přitahováno k tomuto stylu s jejich vlastníideálně rovné čáry, barevné bloky, čtverce a trojúhelníky. A není to zbytečné, protože můžete provádět velmi efektivní a individuální manikúru. Na jaře 2019, na vrcholu popularity, kombinace minimalismu s geometrií. Pro módní design, vše, co musíte udělat, je udělat pár párů na jednom nebo více z měsíčku. Povinnou součástí takové manikúry byl stříbrný nebo zlatý lak. Slouží k vyplnění dutin geometrického vzoru.

Manikúra s elegantním mramorem na jaře 2019

Mramorový styl - to je další nedávno objevená varianta barvení měsíček. Plynule přešel na sofistikovaný styl představení z zimního umění nail 2018 a má poměrně velký počet fanoušků. Mramor na nehtové desce se zamiloval díky své jedinečnosti, protože každý design se projevuje zcela novým způsobem. A neumožňuje opakovat stejné vzorce. Co se týče barev, nejoblíbenější jsou tóny s bílými a růžovými mramorovými vzory nebo chytlavé máty, zelené, růžové, modré, černé nebo červené barvy.

Hluboký modrý tón aktualizací manikúry na jaře 2019

Nejdůležitější a nejvyhledávanější tón tohoto jara byl ultrafialový nebo modrý. Tento odstín okouzluje dívky s nekonečnou hloubkou. To je velmi populární a stylové provádět ombre odstínů modré. Manikúra vyrobená v technice kočičího oka vypadá docela neobvykle a zajímavě.Hluboké tóny s tmavými podtóny se nejlépe vyhýbají. Ale pokud jde o odrůdy chrpy, nebe a moře, doporučuje se jim, aby je zdůraznili.

Letos na jaře by se neměly očekávat nové šokující trendy. Koneckonců, mnoho designů, které zdobily zimní manikúru, se přesunulo do krásných jarních řešení. Takže neváhejte experimentovat se známými technikami, vzory a barvami.