Módní pláštěnky z vysokých módních domů v sezóně podzim - zima 2017 - 2018

Přišel podzim. Počasí je velmi klamné a proměnlivé, a proto musí mít každý člověk v tomto případě pláštěnku, která dokonale chrání před teplotou, deštěm a větrem.

Původní siluety módy světového pláště

Chytře prezentovaná jednoduchost a přirozenost - rys myšlenek světových módních návrhářů.

Značka, která explodovala ve světě módy - DOLCE & amp; GABBANA

Dolce & amp; Gabbana šikovně používá nášivky a výšivky na pláštěnce. Hravé tisky vytvářejí zázračný kontrast k „drsným“ formám pláštěnky pro ženy a budou vypadat skvěle s módními punčochami v této sezoně.

DONNA KARAN'S URBAN ZEN, LOUIS VUITTON a BOSS

Donna Karan Urban Zen, Louis Vuitton a Boss kombinují klasický střih pláště s neobvyklým. Hrubě lemované a hnědé odstíny jsou trendem této sezóny.

Americký módní dům CALVIN KLEIN

Mohu přidat nějakou barvu? CALVIN KLEIN v pohodě zakrývá postavu s jasnými plášťovými tkaninami. Odvážné barvy, buňka a unisex - motto sezóny domácí móda CALVIN KLEIN.

Ruská značka ALENA AKHMADULLINA

Sbírka šatů Aleny Akhmoduliny je sublimálně romantická.

Ukrajinský designér ANTON BELINSKIY

Anton Belinsky miluje bílou. Ve své sbírce této sezóny vzdušné a lehké pánské pláštěnky až do poloviny lýtka.

Módní dům MOSCHINO

Moschino ukazuje pláštěnky poseté šumivýmdekorativní prvky a elegantní tisky. Jako vždy se kolekce značky staví proti módě.

KENZO a PRADA

Nabídka od Kenzo a Prada: „rustikální“ styl a velkorysost pestrobarevných výtisků.

Francouzský módní dům NINA RICCI

Módní pláštěnky z Niny Ricci by měly být středně dlouhé. Tón v tónu a pouze pastel. To je tajemství úspěchu sbírky. Pro obzvláště skandální módy v kolekci je také tištěný model pláštěnky.

BALENCIAGA a ALEXANDER MCQUEEN

Pláště na pláštěnky Balenciaga se podobají extravagantní školní uniformě. Černá barva v kolekci je stále relevantní. Pláště mohou nejen vytvořit obraz ulice, ale také se snažit vyrovnat eleganci. Totéž platí o pláštích ze sbírky designéra Alexandra McQueena.

Luxusní značka LOEWE

Loewe odhaluje téma věčné ženskosti v nové kolekci plášťů. Osazená silueta luxusního mysu je dominantou této sezóny od Loewe.

Slavná italská značka GIORGIO ARMANI

Pláštěnky Giorgio Armani ohromují závažností a propracovaností. Délka nových modelů je nejoblíbenější - jasně na kolena.

Módní dům VALENTIN YUDASHKIN

Valentin Yudashkin nabízí možnosti pro hluboké tlumené tóny. Pokud chcete obraz oživit, přidejte k němu produkt čerstvé bílé barvy. Délka produktů si zaslouží zvláštní rozhovor. V této sezóně je to co nejdéle.

Módní ukrajinská značka MARIANNA SENCHINA

Návrhářka Marianna Senchina je vášnivým stylem 50. let. Zajímavé výtisky v některých modelech na světlém pozadí činí plášť velmi velkolepým.

Dámské stylové pláštěnky

Každá žena na podzim dává přednost plášti. O zásluhách plášťů už bylo řečeno mnoho, ale její různé modely mohou překvapit a svádět. Existují tři typy dámských pláštěnek: bota, pláštěnka a univerzální model.

Účinná pláštěnka

Odpověď na otázku týkající se hlavního účelu prašníku je v jeho názvu. Dokonale chrání před prachem, ale ne před deštěm. Obvykle je takový model vyroben z krásných ušlechtilých tkanin.

Praktická pláštěnka

Hlavní funkcí pláštěnky je ochrana před vlhkostí. V takové pláštěnce se nebojíte ani toho nejsilnějšího deště. To je možné díky voděodolné textilii odolné vůči skvrnám.

Univerzální plášť

Pláštěnka, kterou lze obléct jak v horku, tak v dešti, se nazývá univerzální. Je šitá z přírodních tkanin se speciální impregnací, která odpuzuje vlhkost a nečistoty. Můžete ho nosit každý den.

Nové modely dámských módních kabátů

Extravagantní pláštěnka

Pro ty, kteří milují extravagantní, známí módní návrháři nabízejí pobuřující modely pláštěnek.

Módní: sportovní styl

\ t

Pás v této sezóně -Stejný integrální doplněk módního sportovního stylu, jako šití, kapsy s klopami a smyčkami. Série sportovních modelů pláštěnek pro ženy na podzim je unikátní.

Plášť s opaskem

Na světě je mnoho žen s nádhernou postavou, ale široké boky kazí jejich náladu. Tento problém lze snadno vyřešit, pokud vizuálně zdůrazňujete pas. K tomu je vhodný plášť s pásem. V takové pláštěnce je vytvořena silueta ve tvaru X, která odvádí pozornost od širokých kyčlí.

Věci z módní pánské skříně: pláštěnky

Z nějakého důvodu se má za to, že většina mužů nenasleduje módu, ale sotva některý z nich zůstane lhostejný, když se dívá na nové kolekce pláštěnek pro muže ze známých domů s módou. Samozřejmě, pokud nákup takového produktu zasáhne rozpočet hodně, pak nový model pláště, který se vám líbí, si můžete objednat na míru.

Elegantní modely pláštěnky pro muže

\ t

Elegantní pláštěnky pro muže této sezony dávají pocit energie a důvěry. Obsahují tradiční detaily - odlet flirt, ramenní popruhy, paty. Zvláštní pozornost věnujte délce - to je jedna ze součástí úspěchu. Pláštěnka vyrobená z lehkého poplínu vypadá skvěle na muže jakékoliv stavby.

Pláště sportovních stylů

\ t

Muži sportovního typu budou mít zajímavou kombinaci barev v nových kolekcích. Ano, a praktická pláštěnka ve sportovním stylu.

Klasický plášťový model

Klasický plášť je zpět v módě. Pletené manžety, ozdobné klopy, pruhovaná podšívka, kapsy na bočních švech - taková pláštěnka se pohodlně nosí s džíny nebo volnými kalhotami.

Černý plášť

Pláštěnka černých mužů je dodnes populární. V trendu - antracitově černá. Pokud ale ve stylu upřednostňujete uvolněnost, pak si na černý plášť položte honosné doplňky.

Pláštěnka z teplých materiálů

\ t

Za chladného počasí se musíte teple oblékat. Vlněný plášť - skutečný nález pro muže. Nádherné modely rovného řezu jsou vyrobeny jednoduše a s chutí.

Pokud módní móda, kterou si vyberete, neodpovídá životnímu stylu a stylu, nebude to vypadat. Při výběru pláštěnky zvažte tyto nuance, stejně jako praktickou a produktovou funkčnost. Ale v této sezóně, stylisté doporučují být trochu odvážnější!