Módní pletené dámské klobouky pro podzim-zima 2017-2018

Chladné období není pro ženy, které chtějí vždy vypadat dokonale a elegantně, v žádném případě překážkou. K tomu se snaží vyzvednout předměty a detaily v oblečení a klobouk je nepostradatelnou součástí dámského šatníku. Nespornou výhodou pletené čepice pro ženy je, že ji nelze zakoupit pouze v módním obchodě, ale i pletenou. K tomu jsou široce dostupné četné videa a workshopy o tom, jak vázat určitý model čepic.

Současné modely pletených klobouků pro ženy v této sezóně

Stylisté doporučují tuto sezónu vybrat model pletené čepice správně - podle typu obličeje a barvy očí.

Pletený turbanový klobouk

Zvláštní sezónu a orientální kouzlo turbanového klobouku představili módní návrháři v této sezoně. Tento styl pletených výrobků vypadá velmi stylově, pokud ho nosíte přes volné vlasy. Blondes oblek turban šedá, růžová, modrá, modrá, červená nebo hnědá. Brunetky budou spokojeny s vínovou, černou, bílou nebo lilac čepicí. Hnědé ženy by se měly rozhodnout pro černé a čokoládové barvy. Zrzky budou svítit v turbanové čepici švestky, zelené nebo zlaté barvy. Ne vždy se však hodí do každodenního stylu. Nejlepší ze všeho je turbanový klobouk s přírodním elegantním kožichem nebo klasickým kabátem. Můžete ozdobit pletené předmětydekor: brože, kamínky, flitry, aplikace.

Stylový pletený baret

Pletené barety této sezóny nejsou snadné: velké pletení s použitím neobvyklých ozdob. Pastelové odstíny, krajková textura, jednoduchost linií perfektně zdůrazňují sofistikovanost pleteného baretu. Je již dlouho pletený baret je považován za šatní skříň, dokonale zdůrazňující zjemnění chuti a originalitu vybraného obrazu. Klasický model baretu by měl být v každé ženě.

Zajímavý cap-LIC

Nejteplejší, nejpraktičtější a nejpohodlnější možností pro chladnou zimu v každodenním životě je hlasitý klobouk. Jak a s čím nosit takový model? Je ideální pro kožich, módní kabát a sportovní dámskou bundu. Transformační čepice poskytuje příležitost hrát si s obrazem díky jeho pohodlí a jedinečnosti. Samostatně věnujte pozornost srsti Loose, která je relevantní v nadcházející sezóně. Je vyrobena z prvků v technice pletení a přírodní nebo umělé kožešiny.

Kapor - modelka, původně od dětství

K udržení tepla v krku a dolní části obličeje je neobvyklá kapuce dokonalá. Legrační kapuce model byl přinesen k životu a zlepšil návrháři z high-módní domy Gucci a Delpozo. Pokud půjdete na slavnostní setkání s ohromujícím účesem a na ulici je silná mráz - kapuce vám jistě pomůže v současnémsituacích.

Oblíbená čepička

Uzávěrka, na kterou jsme zvyklí, zaujímá vedoucí postavení díky praktičnosti. Běžná ponožka dokonale odpovídá sportovnímu stylu oblečení, kožichu, kožichu, kabátu.

Klobouk s ušima

\ t

Trendem této sezóny je stále veselé víčko, jehož vrcholem jsou uši. Mladí lidé jsou s tímto modelem potěšeni. Klobouk s kočičími ušima se stal přísnějším. Návrháři nabízejí v kočičím klobouku maximum minimalismu. Výběr barevných uzávěrů pro "ženské kočky" je velmi široký. Craftswomen bude schopna samostatně spojit svůj originální klobouk s módními doplňky.

Nejaktuálnější barvy pletených klobouků aktuální sezóny

Jak víte, barva hraje důležitou roli při vytváření stylového obrazu ženy, ale barevná řada pletených klobouků v této sezóně překonala všechna očekávání. Co se týče nejnovějších módních trendů, moderní barevné odstíny pletených dámských klobouků v módním prostředí jsou pastelové. Toto barevné schéma se používá téměř při vytváření mnoha stylových snímků. Pletené klobouky červené, vínové a hnědé barvy odhalují hlubokou šlechtu a pestré „kanárské“ barvy zlepšují náladu. Technika gradientu vizuálně mění tvar čepice a přitahuje pozornost díky plynulým přechodům barev.

)

Tisko pletených kloboucích

\ t

Většina mladých žen módy, na rozdíl od starší generace žen, dává přednost čepici s potiskem místo jednobarevné. Souhlasíte s tím, že klobouk s roztomilým zvířecím obličejem bude vypadat naprosto na místě ženy. Obrazy s tématem "flóra a fauna" oživí jakýkoliv statečný obraz mládeže.

Pletené čepice s dekorem

\ t

Móda pro výzdobu v této sezoně nevynechala klobouky. Zajímavou výzdobou pleteného výrobku v podobě výšivek, knoflíků, drahokamů, flitrů, korálků, korálků, kamene v této sezoně nabízejí stylisté a módní návrháři. Koneckonců, tyto prvky dělají pletený klobouk mnohem elegantnější.

Kombinace pleteného klobouku a šálu

Není nutné, aby pletená čepice byla v barevném souladu se zbytkem šatníku. To bylo považováno za krok nosit klobouk a šátek jiné barvy. Ale dnes je rozdíl v barvě čepice a šálu velmi atraktivní a módní. Mnohé kombinace jsou vyrobeny z nejneuvěřitelnějších vzorů a viskózních.

Pletená mistrovská díla

Bojujte na místě a vypadejte úžasně - touha, která je v krvi každého zástupce krásné poloviny lidstva. Ale jedna touha nestačí - je nutná správně zvolená ženská skříň, včetně čelenky. Pro pobuřující osoby, neustále bojující s ostatními na místě, existuje řada kreativních pletených klobouků.

Tvrdá zima zavazuje každou ženu mít cylindr. V této sezoně je výběr stylů pletených klobouků pro ženy poměrně široký, což zaručuje, že určitě najdete „velmi“ model klobouků, ve kterých budete v teple, pohodlí a pohodlí. Na základě prezentovaných fotografií obrazů, v nichž je hlavní důraz kladen na pletený teplý klobouk, můžete snadno určit vhodný model výrobku.

Vaše připomínky vítáme!