Módní polokošile a trička: Novinka - 2018

Polokošile a trička dlouho zvítězily nad veřejností. Tento výrobek je skládací límec a rukávy, které jsou obvykle vydávány nad lokty. Dámské polokošile jsou na první pohled velmi jednoduchým oblečením, ale ty ženy, které mají tento výrobek ve své základní skříni, si to nemyslí. Mimochodem, historie jednoduchého polo tričko je velmi složité.

V Indii, která v té době byla anglickou kolonií, se již dávno objevila hra pólo, ve které byly poskytnuty dvě varianty soutěží: na koních a na slonech. Samozřejmě, že způsob hry slonů utrpěl porážku a nepřežil, ale koňské pólo se stalo populárním sportem. Zpočátku hráli hráči polo ve vojenských uniformách, protože britští vojáci dávali přednost hře. Teprve pak zábavná hra zaujala zástupce šlechty, pro kterou byla modelována speciální košile. První kopie s límcem na třech knoflících šitá z jednoduché mikiny pro muže. Dlouhé rukávy byly pro pohodlí zkráceny na loket.

Francouz Rene Lacoste, který se poprvé objevil na tenisovém zápase v módním modelu, významně přispěl k vytvoření modelu polokošile, na který jsme dnes zvyklí. Pak se objevily známé polokošile s logem slavné značky LACOSTE. Moderní módní návrháři doplňují polokošile a trička s výraznými detaily.

Zkrácené modely polokošile: vytvořte jedinečný obraz

Trend 2018 je ultralehké razletayki polo. Při nošení polokošile nebo trička musíte mít na paměti, že i přes svou všestrannost má výrobek omezení týkající se kompatibility s jinými předměty z dámské šatní skříně, zejména krátkými modely, jako jsou CARVEN a AVTANDIL. Krátké košile a polokošile pro každodenní život jsou v dokonalé harmonii s módními džíny, prostými a barevnými kalhotami, sukněmi na tužky. Pod takovou sadou se hodí téměř jakýkoliv typ bot: od tenisek po boty s tenkým jehlovým bodcem.

Pruhovaný tisk na módní košile a polokošile pro ženy

\ t

Pruhované pólo je velmi obtížné správně kombinovat s oblečením. Chcete-li porazit jen takový tisk, který potřebujete, aby to vypadalo módní. Protože pruh na polokošile, módní v sezóně 2018, je nejvíce banální, je považován za nejobtížnější. Stylisté doporučují, aby obraz byl opatřen běžnými kalhotami, které zdůrazňují štíhlost ženské postavy. Aby bylo možné zdůraznit téma sportů, které jsou nasáklé módními polokošile v pruhovaném provedení.

Nádherná dámská trička a zářivě barevné polokošile

Jednobarevné sportovní polokošile lze použít v nesportovním vybavení. V preppy stylu můžete kombinovat různé věci, včetně polokošile. Fotbal polo monochromatické světlé barvy je velmi harmonicky kombinován s černou profesional bunda, a s klubovou bundu, a to i s krátkými veselé šortky. Naopakprvky jsou velmi důležité, že se skládají z různých, různých modelů z ženského šatníku. Modely v jasných barvách vypadají skvěle na ženské postavě a zdůrazňují její přednosti. Mimochodem, tyto výrobky vizuálně skrývají přebytečné tuky na bocích kvůli volnému řezu.

Stylová dámská košile a polokošile s dlouhým rukávem

Při výběru polokošile s dlouhým rukávem nezapomeňte, že tento výrobek patří k typu s volným střihem. O jakékoli řeči utyazhki postavy by neměly být. Košile a polokošile s rukávy jsou určeny pro pohodlné nošení. Volný řez by neměl držet pohyby, ale věc by neměla viset ani jako taška. Kupte si produkt své velikosti. Vynikající možnosti pro polokošile s dlouhými rukávy nabídli v roce 2018 designéři takových značek jako „AVTANDIL“ a „LOUIS VUITTON“. Nezapomeňte, že košile nebo polokošile se nosí pouze pro uvolnění a ne zastrčený. Také tyto výrobky nejsou kombinovány s klasickou bundou. Výjimkou jsou některé styly. Je lepší zvolit módní svetr nebo zajímavou pletenou vestu. Tričko s dlouhými rukávy nebo polokošile je velmi důležité v chladném období. Můžete hrát s délkou, a tím přinést obraz módní chuť.

Trička s potiskem Polo

Polokošile mohou být vyrobeny nejen v jedné barvě, ale s jakýmkoliv znakem: logem slavné značky nebo sloganu. Potištěná polokošile a trička jsou zapnutáKolekce CELINE a THOM BROWNE, které jsou jistě schopny pomoci ženě při vytváření zajímavého obrazu ve sportovním nebo pouličním stylu.

Populární tkaniny pro módní košile a polokošile

\ t

Nejoblíbenější tkaniny na košile a polokošile jsou přirozené, ale v novinách z roku 2018 existují modely hedvábných a krajkových tkanin. To vám umožní nosit je nejen v každodenním životě, ale i jako večerní oblečení. Mimochodem, klasické monochromatické pletené polokošile v černé, bílé nebo šedé barvě jsou perfektní jako kancelářská skříň. Nedostatek dekorativních prvků a odvážných ozdob je klíčem k vytvoření velkolepého obchodního obrazu pro práci.

Jak skrýt věk polokošile?

Přezka na pólo pracuje v kašmírovém úpletu pro ženu ve věku velmi efektivně. Nejběžnějším typem polokošile je sportovní pletený model. Set se sukní a polokošile vypadá velmi atraktivně. Polokošile, která je velmi atletická a velmi aktivní ve svém stylu a duchu, je vždy jistým způsobem, jak oklamat ostatní a odepsat pár let od svého věku. A pro tento účel jsou všechny prostředky dobré.

Košile a polokošile jsou skutečným produktem s maximální praktičností a všestranností, které se mnoho žen nemůže chlubit. Pokud nejste milovník sportovního stylu, budete stále rozumět všem výhodám moderních modelů.dámské polo. V letním šatníku musíte mít alespoň jedno polokošile, které můžete nosit alespoň jednou, nebudete si vyměňovat za žádné jiné tričko.