Módní sundresses sezóna podzim - zima 2017 - 2018

Charakteristickým rysem podzimní a zimní sezóny 2017 - 2018 není revoluční převrat, ale důsledný vývoj jaro-letních trendů. Jasnost linií ponechává prostor pro množství detailů a ženskosti závěsů. Nekomplikované, ale roztomilé a romantické - takové dnes sundresses! Siluety ve tvaru písmene H a ve tvaru písmene X jsou přilehlé k siluetě ve tvaru písmene A a širokému dnu. Eminentní couturiers v této sezóně vidět sundresses kompletní s krajky roláky, průhledné halenky, stylové košile nebo módní nové tuniky.

Přehled všech modelů módních sundresses

Stylové dlouhé šaty

Dlouhý je v módě, i když mini není vyloučen. Noste všechno od přímého a sousedního k bujnému a létání. Modely obzvláště velkolepé délky, světla a proudění jsou prezentovány ve sbírkách módní přehlídky Elizabeth Kennedy, Veronique Branquinho.

Série sportovních oděvů v přirozených tónech.

A jak se vám líbí originální podoba sportovní letní šaty vyvinuté Gypsy Sportem? V jejich sbírce jsou nejen dámské šaty, ale i pánské. Norma Kamali v této sezoně nabízí několik možností pro velkolepé dámské sundresses ve sportovním stylu, který bohužel bude vypadat pouze na vysokých ženách.

Nádherné skládané letní šaty

Chcete něco vtipného a vtipného? Sukně letní šaty v záhybu - přesně to, co potřebujete. V čele podzimumóda - skládané letní šaty od Valentina. Ne četné malé záhyby skládané, módní délky do kotníků, široký ostrochenny pás-korzet s přezkou a ramenní popruhy zapůsobit na vás? Létající siluety skládaných sundresses v malém záhybu jsou zvláště vhodné pro krátké ženy, vizuálně rozšiřující jejich postavu.

Pro práci - efektivně oblečený!

Kombinace klasických barev je 100% zárukou, že jste dobře oblečeni. Zaměření pro obchodní ženu v této sezóně je klasický cut sundresses z Brock Collection, Fendi a Comme des Garçons. Andreas Kronthaler pro Vivienne Westwoodovou a Annu Sui však nabízí neobyčejnou verzi dámské letní šaty, která se nosí přes rolák nebo halenku. Zcela zajímavý soubor pro práci v kanceláři.

Šaty pro ženy

Bílá krajka není jen v letním trendu. V této sezoně jsou velmi oblíbené okouzlující bílé šaty, zdobené třásněmi, prýmky a perlami. Kde se obléknout v takových sundresses, ne-li pro slavnostní události! Co jiného je potřeba pro luxusní dovolenou? Bílé letní šaty - skutečný sen každé módy!

Trendy trendů v této sezóně

\ t

Každá modelka v této sezoně má díky určitým barvám individuální zvuk a dámské sundresses s přehozenými detaily a Merlin Monroe z vás učiní královnu jakékoli strany! V letní šatysvůdná silueta Říše, budete tak krásná jako řecká bohyně!

Klasika černá a bílá

Klasická kombinace černé a bílé je vždy úspěšná. Tento podzim není výjimkou pro Bibhu Mohapatra vysoké módy domů. Přes obvyklé barvy přitahuje oči i stručnost řezu nových oděvů.

Pastel gamma

Central Saint Martins High Fashion House nám nabízí elegantní sexy modely sundresses v pastelovém sortimentu z konkrétního materiálu. Typické pro romantický styl matných pastelových barev a ženských stylů jsou přítomny ve sbírkách Louis Vuitton a Huishan Zhang. Hravý model sundress je nejvhodnější pro rande s vaším milovaným.

Více kreativity: nápadité barvy, nové verze tisků a dekorů

Světlé barvy a chytlavé prvky sukní z Dolce & amp; Gabbana ozdobí šatní skříň každé ženy. Tón sundresses z přehlídky je dán oslnivé barvy, ve stínu zlata, černé a modré.

Anglická buňka

Ponořte se do světa plného smyslných fantazií a anglického omezení, protože první věc, která upozorňuje na letní šaty z Junya Watanabe, je anglická buňka.

Trend 2018 - Květinový tisk

Rozkošné hippie sundresses jsou trendem sezóny.Krásné modely se stylovými barvami pastelových odstínů na měkké padající látce sundresses z kolekce Stvoření větru prostě nemohou zůstat lhostejné. Tyto trendy jsou také sledovány v kolekcích Temperley v Londýně, Gucci.

Neobvyklé vzory na sundresses této sezóny

Bílé skvrny kamínků a třásně zdobí mnoho jemných vzorů hedvábných sundresses a klasické vzory se dokonale hodí k sobě se správným výběrem barev. Moschino je v této sezoně více než kdy jindy odlišný od ostatních kolekcí a nabízí neobvyklé designové řešení pro dámské sundresses.

Nádherné modely pro milostný příběh

Otočte se a všichni uvidí, že nové sundresses mají obrovskou sukni až do poloviny lýtka ze sbírky Christian Dior! Jsou vyrobeny z měkkých viskózových tkanin, které volně proudí kolem ženské postavy. Je pravda, že v této sezóně dominují tmavé barvy Christian Dior.

Od Popelky k princezně

Věnujte pozornost stylu: ženskost je zpět! Světlé šaty s dámskými rukavicemi z Céline jsou v této sezoně velmi oblíbené. Pokud dáváte přednost koupi takové letní šaty, pak máte - skvělý vkus. Jeden má jen nosit takový roztomilý model, a Popelka se okamžitě promění v princeznu!

Neobvyklé modely dámské stylové letní šaty

Co by mohlo být lepší pro odpočinek než neobvyklé letní šaty. Výřezy ohromují svýmneobvyklé! Představená verze „zubatého“ a „stupňovitého“ dna sukně z Diane von Furstenberg a Balenciaga je prostě nenapodobitelná.

Tiered sundresses

Luxusní sluneční šaty ze saténu, šifonu, krepového saténu, duhovky jako klenoty ve světle budou skutečnou výzdobou večera. Vybaveny shora postavou a na dně rozšířené, se všemi druhy volánků, závěsů a sundresses v několika vrstvách, vidíme ve sbírce značky Carolina Herrera, v takových sundresses můžete nejen tančit, ale také jen sedět u bazénu ve světle měsíce.

Model teplé letní šaty haute couture

V prezentované kolekci značky Chanel je to všechno o látce! Je to hustý teplý materiál, který dělá modelky tak stylovými, jedinečnými a pohodlnými. Chanel sundresses vám nedovolí zmrazit tuto sezónu.