Módní tipy - 2019 pro vytvoření stylového ženského obrazu

Co nás čeká v nadcházejícím roce? Džínové sukně, lněné plodiny nebo šaty na podlaze? Navzdory nejednoznačnosti módy příštího roku, je na čase začít osvobodit svůj šatník od zbytečných věcí a běžet na všechny druhy módních obchodů, aby naplnily police vašeho šatníku novými věcmi! Móda 2019 sama o sobě kombinovala všechny relevantní oblasti. A dnes je musíme zvážit.

Pravidla pro výběr objednávek - 2019

Chcete-li správně vybavit oblečení a vypadat směšně, musíte vědět o třech základních pravidlech pro výběr věcí: typ obrázku, typ barvy a vhodný styl. Nejprve musíte zjistit, jaký typ postavy máte. Měříme objem hrudníku, pasu, ramen a boků. Z tohoto vyberte typ, který odpovídá vašemu svazku:

  • Hruška - velké boky, úzký pas a malá ramena.
  • Jablko - typické velikosti ramen, jasně zvýrazněný pas.
  • Inverzní trojúhelník - velmi široká ramena, v kombinaci s úzkým pasem a malými boky.
  • Obdélník - téměř identická měření hrudníku, ramen, pasu a boků.
  • Přesýpací hodiny - měření kyčlí a prsou je mnohem větší než měření pasu.

Typ barvy je rozdělen do čtyř skupin: zima, jaro, léto a podzim. Každá z těchto skupin má vlastní paletu barev. Zima zahrnuje barvy jako ledové odstíny růžové, bílé, černé a fialové. Jaro - teplé tóny žluté, růžové, béžové a pastelové. Léto - světlé barvy zelené, bílé ačervená. Podzim - chytlavé a neobvyklé červené, hnědé, oranžové a žluté barvy. Toto pravidlo musí být dodrženo, aby nevypadalo směšně. Musíte vědět, že váš luk by se neměl skládat z více než 4 barev. Je lepší kombinovat související barvy nebo kontrastní odstíny. Například, černá s bílou, hnědá s oranžovou, béžová s růžovou.

Nejjednodušší rozdělení obrazu: obchodní luk, večer nebo každý den. Často existují kombinace stylů. Můžete například kombinovat klasický a ležérní styl a získat tak příležitostnou příležitost. Nebo dělat takové kombinace jako sport + glamour (což je nyní velmi módní), klasika + romantika, sport + romance a každodenní + půvab.

Módní tipy na vytvoření obrazu

Pokud jste se rozhodli pro výše uvedené charakteristiky, můžete pokračovat k vytvoření obrázku. Vznik obrazu začíná definicí základního prvku oděvu. Mohou být jako kalhoty, legíny, sukně a šaty, vesta nebo top. Chcete-li vypadat působivě, můžete kombinovat hubené džíny /hubené legíny s nadrozměrným topem (mikina, mikina, mikina nebo velký pletený svetr). Tato možnost však není vhodná pro všechny typy tvarů. Pro typ trojúhelníku - to je obecně zákaz, protože to bude vypadat směšně. Pokud se budete řídit těmito pravidly, můžete snadno vytvořit elegantní obrázek, který zdůrazní vaši individualitu.

Antitrandy z roku 2019

V roce 2019nechali jsme volumetrické džíny, se spoustou všech druhů náplastí. Maminka džíny se dlouho objevovala v módě, naopak, opouštějí ji a stávají se anti-trendem. Tyto džíny je lepší změnit na jednoduchou kůži nebo capri, které mohou zdůraznit délku a štíhlost nohou. Obzvláště populární a žádané jsou džíny s vysokým pasem.

Z módy opět vylezla dekorace z jedné sady. Je tedy lepší nenosit náhrdelníky, prsteny a náramky z jedné série, ale nosit je odděleně. Asymetrie se vrátila k módě, proto můžete bezpečně kombinovat náušnice a prsteny z různých sbírek.

Antritrend v sukních je džíny. Bez ohledu na to, jak se módní domy pokoušely módní džínové sukně z 90. let, selhaly. Módní ocelová tužková sukně a skládaná, kterou lze kombinovat s botami a teniskami.

Šedé a nenápadné šaty jsou již z módy a světlé modely zdobené flitry je nahradily. Vypadá to velmi atraktivní, ale stojí za to připomenout, že flitry by v žádném případě neměly doplňovat lesklé dekorace, protože takový obraz bude vypadat vulgárně a ošklivě.

Jedním z hlavních protiopatření jsou tenisky s vysokým podpatkem /podešví. Takové boty se dostaly do módy v roce 2015, ale nebylo to pro každého. Nyní je lepší ji vyměnit za běžné tenisky nebo ploché tenisky.

Pravidla pro vypracování obrazu pro dívky v roce 2019s křivými tvary

Nejdůležitější pravidlo, po kterém musí následovat všechny holčičky: "Volba jasných barev." Plné holky jsou zvyklé na pravidlo, že „černé slimy“, ale neustálé procházky v černých šatech, nejsou možností. Proto dnes odhalíme jedno tajemství. Světlé, pestré barvy jsou štíhlejší než černé. Světlé šaty, například, může být s nějakým černobílým vzorem nebo malým květinovým vzorem. První důvod, proč si vybrat takový outfit - barevný vzor vytváří neuvěřitelné zázraky se svým tělem okolí. Může skrýt vaši skutečnou siluetu, protože objemy se zmenšují, když je veškerá pozornost odkloněna na pestrost. Druhý důvod - pockmarked barva vám pomůže skrýt těžký hrudník, pas a boky, protože znovu, bude odvrátit veškerou pozornost na jas obrazu.

Vyberte si malé tištěné šaty. Neměli byste se obtěžovat o barvu, protože móda z roku 2019 není ani zdaleka zaměřena na barevné schéma. Černá, bordová, oranžová - to není důležité. Malé šaty mohou vizuálně prodloužit nohy, učinit je štíhlejší. Pokud dáváte přednost malé šaty s jasným potiskem, ušetří vám to, protože vaše bříško může skrýt rozmanitost. Pamatujte, že oblečení s jasným potiskem /vzorem je vaším nejlepším přítelem. Sečteno a podtrženo: majitelé nadváhy může vždy vypadat stylově a módní. Je jen nutné se zbavit stereotypů, které jsou nám již známé a doplnit skříňku správnými věcmi.

Časový průběh,móda se mění. Každý rok je stále více a více nových směrů. Móda 2019 je velmi různorodá a nestálá, ale pak je to její význam. Hlavní věcí je sledovat všechny trendy, které se nyní objevují v módním průmyslu.