Módní trendy pro pánské účesy - 2019

Účes je základním prvkem zvoleného obrazu a stylu pro ženy i muže. V roce 2019 jsou účesy různých tvarů a délek módní pro muže: klasické, velmi krátké a dlouhé, s jasnými obrysy nebo lehce rozcuchanými, s texturovanými prameny nebo geometrickými rány.

Trendy ve srážkách mužů

V roce 2019 má každý mužský účes módní trend. Stylisté jí dali sportovní styl. V tomto provedení by délka pramenů na okcipitální a temporální zóně měla být menší než 1 mm, a až 3 mm v koruně a šíji. Rány a parietální část se také provádějí v poměrně krátké formě. Přítomnost pramenů - peří, která se provádějí pomocí frézovací techniky, vypadá kreativně. Originální a módní letos vypadá asymetrickou verzí mužského střihu se šikmými rány.

Krátké účesy mužů: fotografie současných možností

Zkrácené účesy jsou nejčastěji preferovány podnikateli nebo naopak aktivními mladými lidmi. Módní verze klasického britského účesu. Tento účes je vhodný pro majitele hustých vlasů. Pokud jsou vaše vlasy zvlněné, neznamená to vůbec, že ​​tuto možnost musíte opustit. Tento populární účes vám umožní vytvořit jak elegantní a mladistvý, bezohledný obraz. Stylisté zavedli některé novinky v klasické verzi krátkého účesu. V roce 2019 kombinuje dlouhý tlustý třesk, oholené chrámy a zadní část hlavy. Někdy na oholených oblastech provádětkreslení S takovým účesem by měly být pokládány rány co nejvíc, směřující k zadní části hlavy. Sportovní verze krátkého účesu se vyznačuje hladkým, postupným přechodem, od krátkých až po dlouhé vlasy. V tomto případě by rány neměly překročit 5 cm.

Pánské účesy

Neuvěřitelně populární účesy ve stylu grunge. Tento účes je otrhané oblasti, rozcuchaný vzhled a výkon v jasných barvách. Zvláště působivé jsou barevné rány, které se zvednou. Pro muže s rovnými vlasy připravili stylisté skvělou vojenskou verzi. Je vícevrstvý a běží bez podání. Pokud člověk rád experimentuje, můžete použít barvení. Nejlepší možností je účinek spalovaných pramenů nebo částečné vyčiření.

Pánský účes - hit v roce 2019

Nejběžnější zastřihování u krátkých vlasů je box. Vyznačuje se ultrakrátkými vlasy na temporální a týlní zóně. Jejich délka není větší než 3 cm a až 5–4 cm v korunce. Přechod je mírně nad okcipitální zónou. Může být jak ostrý, tak hladký. Moderní móda poskytuje plné vystriganie krku a chrámů. Pánský účes může být s přidáním grafických rán, který pochází z vrcholu. Podlouhlé prameny se usazují na straně nebo hřeben. Někteří muži dávají přednost tvorbě mohawku nebo je jednoduše směřují nahoru. Obecně platí, že vytvořit dostmódní obraz, stačí natolik, aby si lehce prohrábl vlasy rukama. Dospívající milují kombinaci boxu s oholenými velkolepými vzory na dně účesu.

Módní pánské polodrahokamy

\ t

Když se podrobně podíváme na polo-box, jeho rozdíl od boxu je prodloužení horní části až o 8 cm, jakož i přítomnost hrany, která se táhne po celé týlní zóně a chrámy. Nejoblíbenější dlouhé rány. Pro mladistvé účinky můžete určitým oblastem zabodnout vzhled spálených pramenů nebo zcela zesvětlit.

Stylový kanadský muž pro muže

Pro tento účes miluje mnoho, některé rysy jsou charakteristické: chrámy a koruna, které mají objemné čelní a parietální oblasti, a krátké zadní části hlavy. Klasická verze je prováděna v postupném přechodu z krátkých vlasů na delší. V tomto případě musí být rány položeny dozadu nebo do strany. Volitelně mu můžete dát větší objem. Pro muže, jejichž vlasy jsou zvlněné, bude kanadský oblek nepochybně vyhovovat, ale pak nebudou žádné hrany a nebude možné provádět dlouhý okraj a parietální zónu.

Pompadour - Pánský účes 2019

Pompadour je elegantní retro účes. Vděčí za svou popularitu Elvisovi Presleymu. Při provádění tohoto účesu jsou boční zóny zkráceny a rány a parietální část zůstávají dlouhé. Při úpravě vlasů česané vlasy.

Anderkat - trend mužských účesů 2019

Účes s paprskem se provádí na dlouhých nebo středně dlouhých vlasech, s oholenou temporální oblastí. Ocas na korunce může být odebrán z části nebo ze všech volných vlasů. V kombinaci s vousy vypadá tento účes ještě atraktivnější. Nejběžnějším typem účesu je svazek v kombinaci s oholenou nebo oholenou časovou a týlní částí. Přechod mezi zónami je ostrý nebo hladký.

Pánský účes na dlouhé vlasy

\ t

Klasický účes pro dlouhé vlasy u mužů má styl padesátých let. Na bocích je srst poměrně dlouhá a parietální část je plně česaná a mírně zvednutá. Tento účes je dokonale kombinován s knírkem a vousem. V tomto případě, s pomocí styling účinek silných vlasů je produkován v chrámech. Absolvent, prodloužené auto nemá žádná omezení. Tato možnost - jen dar z nebes pro majitele načechraných vlasů. Střih se provádí v kaskádové délce, jejíž prameny se ředí technikou polohování. Stylisté raději doplňují účesy pro dlouhé vlasy s asymetrickými rány.

Pánský účes pro kudrnaté vlasy

\ t

ostříhatý ježek - skvělá volba pro kudrnaté vlasy, které zcela odpovídají tvaru hlavy. Vlasy horní části jsou o něco delší než na týlní a temporální části. Na okrajích vlasů se nutně provádí stínování. Krátký účes vypadá lépe na tvrdých a hrubých vlasech. Letos v trendu ježek s dlouhou chelochkoy.

Pánský účes s oholenými plochami

\ t

Kreativní stříhání vlasů je účes s výraznějším kontrastem krátkých a dlouhých pramenů s přidáním oholených ploch. V letošním roce je vrcholem této verze účesu hladký přechod a podtržení dělení. V moderních verzích povolené holení hlavy a chrámů v různých formách ve formě abstrakce.