Módní tuniky: Jaro-léto 2018

Lidé znají tuniku od dávného Říma. Tento oděv je však díky své jednoduchosti a všestrannosti dnes relevantní. V závislosti na tom, jaký druh oblečení kombinujete, můžete snadno vytvořit jak příležitostný, tak slavnostní vzhled. Jaký druh tuniky bude módní v roce 2018 a s tím, co jim stylisté nabídnou?

Módní barvy

\ t

Spolu s klasickými barvami (bílá, černá a červená) budou v roce 2018 relevantní tuniky růžové, modré, smetanové a broskvové. Jako v minulé sezóně je populární kovový lesk. Je lepší kombinovat tuniku s kalhotami nebo sukni neutrálních odstínů.

Šaty tuniky

Léto je časem na dlouhé procházky a všechny druhy večírků. Pro takové případy potřebujete pohodlné a zároveň stylové oblečení, jako je šaty-tunika, která může vytvořit koketní obraz. Jsou převážně vyrobeny z lehkých, nikoli pomačkaných tkanin (hedvábí, šifon, atd.), Které spojují mnoho výhod. Kromě toho mohou být zdobeny výšivkou, nášivka, korálky nebo jiný dekor.

V nové sezóně budou oblíbené fialové a fialové barvy a různé květinové motivy. Toto oblečení je nutnéupozorněte na svou ženskost.

Klasické barvy budou stejně důležité: bílá, černá a červená. V mnoha sbírkách můžete vidět pruhované tuniky.

Plážové tuniky

Jak vytvořit perfektní pohled na pláž? K tomu stačí plavky, klobouk, břidlice, prostorná taška a průsvitná tunika. Díky použití lehkých tkanin a jednoduchému střihu jsou tyto oděvy pohodlné a praktické.

Populární v 2018 odstínech se bude mírně lišit od loňského roku. Většina návrhářů použila tkaniny šedé, bílé a olivové barvy. Funkce tuniky na pláži bude protáhlý rukáv.

Lehké, tekoucí látky se používají k výrobě plážových tunik. Srovnáme-li je s předchozí sezónou, pak v roce 2018 jsou tyto oděvy puritánnější a méně průsvitné.

Každodenní tuniky

Výběr tuniky dnes není omezen. Designéři ve svých sbírkách monofonní a tištěné, krátké a protáhlé, volné a osazené, modely s dlouhými a krátkými rukávy atd. Při tvorbě každý denobraz může být kombinován s džíny, legíny, různé styly kalhot nebo jen nosit tuniku místo krátké šaty.

Pletené tuniky

Na jaře, stejně jako na chladném letním večeru, jsou pletené tuniky důležité. V roce 2018 budou populární modely střední velikosti stehen. Čím větší je buňka mřížky, tím lépe. Některé modely prezentované designéry se podobají rybářské síti.

Za chladného počasí bude pletená tunika vynikající alternativou k svetru. Needlewomen bez úsilí bude schopna udělat něco pro sebe.

​​

Transparentní tuniky

Fashionistas takové modely již ocenil. Současně se nosí nejen na pláži, ale také v neformálním vzhledu. Pokud však v minulých sezónách měli povoleno nosit bez spodního prádla, pak se v roce 2018 situace zcela změnila. Plavky nebo kvalitní spodní prádlo nejen zbaví obraz sexuality, ale dodají mu ještě více koření.

V nové sezóně, kdy byly vytvořeny, se konstruktéři zvlášť snažili. Tuniky doplněné o koketní volánky, krásné výšivky a texturní vzory, které pokrývají nejintimnější místa.

Asymetrické tuniky

Módním ženám se již podařilo všimnout, že v nových sbírkách je stále více a více asymetrických střihů. Tento trend se nevyhnul a tuniky. Taková věc má řadu výhod. Především to dělá vizuálně štíhlejší postavu.

Někteří designéři se rozhodli upozornit kombinací nekompatibilních textur. Asymetrické tuniky měly vždy protáhlý hřbet a zkráceny dříve. Nyní může být spodní část tuniky nejúžasnější, což modelu dodává originální a stylový vzhled. Asymetrické však nemusí být jen hemline, ale také rameno, výstřih nebo krk.

Velmi neobvyklý vzhled je kombinací kontrastních tkanin (černá s bílou nebo červenou, atd.) Na pozadí asymetrického řezu. Na sobě tuniku s legíny tmavých odstínů, určitě dostanete rafinovaný luk.

Volné řezané tuniky

Vzhledem k historii tuniky je okamžitě zřejmé, že její řez byl vždy poměrně volný. A to není překvapující, protože zpočátku to bylo obvyklé domácí oblečení, které by nemělo bránit pohybu.

Dnes návrháři nemají žádný konsenzus o tom, co by měla stylová tunika být bezplatná,a tak dále .. Nikdo nepopře, že je to právě věc volného řezu, která umožňuje ženě, aby se cítila co nejvíce uvolněně a přitom zůstala sexy.

Vícevrstvé tuniky

Tuniky, které se nosily ve starověku, se často skládaly z několika vrstev. A dnes je vrstvení stále důležitější. Již několik ročních období na pódiích zářilo soupravy sestavené z několika tunik nebo z krajkové tuniky a šatů s omezeným stylem.

Při současném nasazování dvou tuniků dávejte pozor na skutečnost, že spodní by měla být pevně přilepena k postavě, zatímco horní by měla být volná. Tato kombinace vypadá neuvěřitelně elegantní, vizuálně zpřísňuje postavu.

Styl tuniky

Mnoho návrhářů v nové sezóně potěšilo módy s tunikami ve sportovním stylu. Velmi často jsou doplněny kapucí, tkaničkami, zipy a dalšími detaily, které osloví příznivce tohoto stylu.

Takovou tuniku můžete nosit nejen pro vaše ranní jogging, ale také pro procházky po zemi nebo jiné aktivní povolání. Sportovní tunika úspěšně doplňuje styly ležérní a grunge.

Tuniky v etnickém stylu

Etno styl dnešních šatů je neuvěřitelnýpopulární a to nemohlo ovlivnit tuniky. Nejdůležitější věc bude věc zdobené složitými vzory, indický vzor, ​​svěží rukávy nebo límec. Můžete nosit takové tuniky s úzkými džíny nebo volnými kalhotami. Navíc můžete použít několik velkých náramků.

Dnes lze tuniku nazvat univerzální věcí. S jeho pomocí můžete vytvořit mnoho způsobů: od sportu a každodenního až po večer a podnikání.