Módní úplet v sezóně podzim - zima 2017 -2018

Mnoho žen oceňuje měkkost, pohodlí a pohodlí pleteniny. Mezi pletenými věcmi je místo, jak klasické modely, tak šokující-patos. Nemusíte ani seznam těch, které jsou vyrobeny z pletenin. Výhody hmoty. Tak proč byste měli koupit dresy? Jaké jsou módní trendy v tomto směru? Tyto a další otázky naleznete v dnešní veřejnosti s úplným přehledem fotografií nových produktů.

Přeprava ochranných známek

Nedávné vysoké týdny módy nás potěšily nejen dech beroucími sbírkami slavných návrhářů, ale také průmyslovými sbírkami pletenin. Ukazuje se, že výrobky z pletených textilií jsou super pohodlné a stylové, a to nejlepší z toho, že se jedná o nejlepší značky! Ale nebývejte na velkých jménech světových designérů. Můžete věnovat pozornost mladým couturiers - jejich sbírky pletené oblečení jsou více osvobozené a osvobozené od úmluv.

Stylové kombinace úpletu

\ t

Pletené oblečení je velmi důležité s nástupem chladného počasí, více než modely této sezóny jsou nejen pohodlné, ale také stylové. Pletené kolekce slavných módních návrhářů jsou velmi elegantní, elegantní. Styly, barvy, dekorační prvky nejsou ničím omezeny. Couturiers začal kombinovat úplet různých stylů, například: romantický avintage akcenty jsou přítomny ve sportu mládeže.

Motto pleteniny: pohodlí a praktičnost

Módní nuance pletených modelů této sezony jsou spojeny s demokracií. Pletené věci jsou velmi pohodlné a praktické. S velkým potěšením můžete doma nosit kalhotový úplet, módní džíny doplněné pletenou blůzou jsou skvělou volbou pro procházku s dítětem v parku. Mnohé pletené předměty zdůrazňují individualitu, vypadají stylově a krásně se mísí s jinými věcmi. Díky své praktičnosti se pletenina často nosí i několik sezón v řadě. Ženy, které preferují úplet, s jistotou poznamenávají, že jsou velmi utilitární, pohodlné. Ale z hlediska psychologie to naznačuje, že jemná a zranitelná žena je chráněna před kontaktem s hrubou realitou.

Styl „mluví“ o mnoha věcech

Stylovost je vnitřní „já“ vyjádřená ve vzhledu a stylová věc by měla být nejen krásná, ale i pohodlná. Pletené zboží v této sezóně je plné různých modelů, stylů, nápadů, které mohou překvapit a inspirovat. Z pohledu odborníků v oblasti psychologie je styl oblékání vizitkou člověka, takže si oblečení vybíráte velmi vědomě.

Pletené oblíbené výrobky a lídři

Dámský svetr

NejvíceHlavní věcí v dámském šatníku s nástupem chladného počasí je pletený svetr, jehož různé styly zdobí srst, třásně, stuhy, brože. V trendu - jako zkrácený model pleteného svetru a v nadměrném stylu. Hlavní přednosti pletených svetrů jsou hygroskopičnost a vynikající textura. Pletené věci se nerozpadají, nepretahujte.

Pletené šaty

Pletené šaty této sezóny se více podobají ženským modelkám svetrů, o několik velikostí více, než je nutné. Pod takovým modelem je lepší nosit tmavé legíny nebo pevné módní džíny. Ženy, které dávají přednost sportovnímu stylu, ocení pletené šaty, protože nebrání pohybu a jsou velmi pohodlné.

Stylový svetr

Styl, délka a barva svetrů v této sezoně je plná rozmanitosti, ale klasické modely neztrácejí význam. Velmi elegantní a módní vzhled svetr s pásem, tón na tón s barvou bot. Díky pletenému svetru můžete vytvořit obraz, který vám poskytne úplný obraz o vašem sociálním postavení.

Zajímavé pletené vesty, trička, topy

Nová sezóna přinesla spoustu nových věcí, díky kterým byly aktualizovány stylové skříně mnoha extravagantních žen. Low-key, konzervativní pletené vesty šel do pozadí, dávat cestu k jasným, oko-lov vesty s potisky a dekorem, který může být kombinován s \ tkalhoty a sukně. Prolamované pletené topy nejsou lhostejné a bundy bez rukávů a trička vytvoří zajímavý vícevrstvý obraz.

Pletené úplety

\ t

K dnešnímu dni jsou k dispozici různé druhy těžké bavlněné příze, které používají mistři pro pletení pohodlných modelů pro vesty, šaty a jiné dámské oděvy. Pletený úplet je trvanlivý a neuvěřitelně měkký. Příze k vytvoření pletených návrhář mistrovských děl používaných v trendových barvách.

Móda pro domácnost

Při vstupu do „lidí“ každá žena pečlivě zvedá oblečení a vytváří jedinečný obraz, ale mnoho z nich často zapomene na domácí styl, preferuje některé natažené tričko a sportovní kalhoty. Doma také potřebujete vypadat sexy, protože rozsah vhodného oblečení pro dům je poměrně široký, například pletené obleky z velur jsou nejúspěšnější zimní verzí.

Barevná paleta barev, přítomná v pletené módě

Módní dresy v této sezoně nemají jasné definice barev, protože preference jsou dány mnoha odstíny:

  • béžová, šedá, hnědá, bažina, žlutá, káva, modrá, vínová, zelená;
  • mimořádný neon;
  • nude odstíny.

Většina módního úpletu je vyrobena ve stejném tónu, ale zdobenámoderní dekorační prvek. Pruhy, květiny, flóra a fauna, etno a abstrakce jsou populární mezi pleteninami s potiskem.

Nejlepší přehled o stylovém úpletu

Přední světoví módní návrháři již představili své kolekce pleteniny z podzimních zim. Nabízíme vám ponořit se do nádherné dovolené módy a pomocí návrhů slavných návrhářů radikálně aktualizovat svůj šatník!