Modrá manikúra: nové a relevantní myšlenky 2018

Modrá barva je již dlouho považována za jednu z nejoblíbenějších možností manikúry. To není překvapující, protože takový lehký, jemný odstín se zdá být speciálně vytvořen, aby zdůraznil ženskost a romantiku obrazu. Kromě toho existuje mnoho možností a stylů pokrytí, které vypadají skvěle v modrých barvách. V roce 2018 jsme sebrali spoustu nových a relevantních nápadů, mezi kterými určitě označíte vhodné.

Francouzská manikúra a reverzní francouzština

Navzdory velké popularitě klasického designu, občas chcete, aby to rozmanitost a přidat zajímavé detaily. V tomto případě můžete jednoduše změnit odstín na modrou. Díky tomu to bude vypadat úplně jinak. Navíc tato manikúra dodá vašemu obrazu dotek něhy a ženskosti. Mimochodem, i přes nestandardní provedení je tento design vhodný i pro kancelářskou práci.

Doporučujeme také podívat se na opačnou francouzštinu. Je to zrcadlový obraz předchozí verze. Díky tomu vypadá zcela originálně, zejména v modrých barvách.

Manikúra Měsíce

Konstrukce měsíčního svitu měsíčního svitu neztrácí svou relevanci. Nejčastěji se k jeho vytvoření používají dva odstíny. Například modré a bílé, růžové nebo stříbrné. Díky tomu vypadá více originálně a moderně. Ale pokud chcete, můžete to udělat v jedné barvě. Vše záleží na vašempředvolby.

Matný povrch

V roce 2018 bude také relevantní matná povrchová úprava měsíčku. A vůbec to nezáleží na tom, zda to bude jednobarevná verze nebo s různými vzory a odlišným dekorem. Tento účinek může být dán jedním z několika způsobů. První a nejjednodušší je zpočátku aplikovat lak s matným povrchem. Druhá varianta - po vysušení základní vrstvy, naneste speciální vrchní nátěr s matným efektem. Pro ty, kteří chtějí dělat takovou manikúru doma, doporučujeme držet nehty několik vteřin nad parou. Mějte však na paměti, že toto by mělo být provedeno okamžitě, dokud není nátěr suchý.

Kamínky jako prvek výzdoby

Jelikož je modrá barva sama o sobě velmi jemná a klidná, je často vybrána pro rovnoměrný povlak. Je-li to žádoucí, může být doplněn o různé korálky a kamínky, aby design trochu více působivé.

Mimochodem, mnoho dívek si vybrat modrý odstín laku pro svatební manikúru. To je skvělá alternativa k klasické služební bundě. Kromě toho bude toto řešení vypadat obzvláště krásné, pokud obraz bude obsahovat malé detaily ve stejném odstínu. Například náušnice nebo ozdobné předměty ve vlasech.

Novoroční manikúra

V mnoha případech je modrá modrá spojena s letním designem nehtů. Ale přesto - to je skvělá volba pro vytvoření stylového, originálního vánočního vzoru. Krásné sněhové vločky, vánoční stromky, \ tDárky se stuhami - to je jen malá část toho, co může být na nehtech vyobrazeno na počest blížícího se Nového roku.

Také kamifubuki, které se podobají světelným konfetám, se často používají jako výzdoba. Mohou mít různé tvary, ale stále vypadají nejlépe. Totéž platí pro barvu. V Novém roce nejvšestrannější možnosti - stříbro a zlato. Jdou dobře se všemi odstíny, včetně modré.

Pro ty, kteří nemají rádi příliš intenzivní vzor a složité prvky dekoru, doporučujeme použít třpytky. S ním můžete přeměnit monochromatické pokrytí a učinit jej slavnostnějším, jasnějším. Doma k tomu můžete použít lak s třpytkami. Každá z možností vypadá opravdu skvěle.

Stylový gradient

Vliv ombre nebo gradientu se stal již dlouho populárním, a proto má v roce 2018 vedoucí postavení. To není překvapující, protože taková manikúra může být učiněna tak jednoduchá, téměř nepostřehnutelná a živější, v létě. Vše záleží na tom, jaká kombinace odstínů. Například kombinace světle modré a béžové barvy vždy vypadá přirozeně. Na druhé straně, více nasycené modré a růžové tóny jsou skvělé pro vytvoření světlého designu.

Modrý design nehtů se vzorem

Samozřejmě, vždycky platí, že kreslení nehtů. Nezáleží na tomJedná se o malý vzor nebo složitější myšlenku - vypadá vždy atraktivně. Modrá barva je navíc vynikající volbou pro vytvoření pozadí na nehtech.

Geometrický vzor - trend roku 2018. Že je stále více vybírán dívky vzhledem k různorodosti možností designu. Různé pruhy, cikcaky a geometrické tvary jsou malou částí toho, co lze v tomto stylu udělat. Pokud tedy chcete experimentovat, požádejte průvodce, aby provedl geometrický návrh. Věřte mi, že výsledek bude opravdu hodný.

Lehčí, jaro-letní motivy jsou stále relevantní. Jemné květinové kresby jako mnoho dívek. To není překvapující, protože taková manikúra bude skvělou dekorací pro váš obraz. Neméně atraktivní vzhled v podobě motýlů. Design v tomto stylu je ztělesněním lehkosti a ženskosti.

Je možné vytvořit podobný nechtový design doma. K tomu potřebujete speciální sadu pro zastavení. Skládá se ze speciálních laků, desek s výkresy, stejně jako razítka a škrabky. Je velmi snadné použití, ale před použitím na nehty doporučujeme trochu praxe. Takže nejprve musíte na nehty aplikovat vrstvu laku a čekat na úplné vyschnutí. Teprve pak naneste na lakovaný nátěr na desku trochu laku jiné barvy. Zbytek se odstraní škrabkou adesign jednoduše převést razítko. V případě potřeby můžete použít vrchní nátěr.

Jak vidíte, paleta odstínů modré je poměrně široká. Díky tomu můžete realizovat naprosto žádnou představu a bude to relevantní v dané sezóně.

Jaký styl se vám nejvíce líbí?